Zwiększ swoje dochody z Adsense

Tytuł:
Zwiększ swoje dochody z Adsense

Liczba słów:
517

Podsumowanie:
Czy chcesz zwiększyć swoje dochody z AdSense? Zaloguj się na swoje konto Adsense i spójrz na statystyki z ostatniego miesiąca. Istnieją trzy kluczowe obszary, które mają wpływ na Twoje zarobki: wyświetlenia, kliknięcia i efektywny CPM. Poprawa statystyk w którymkolwiek lub najlepiej we wszystkich tych trzech kluczowych obszarach zwiększy Twoje zarobki w Adsense.

Słowa kluczowe:
adsense, dochód, reklamy, cpm,

Treść artykułu:
Czy chcesz zwiększyć swoje dochody z AdSense? Zaloguj się na swoje konto Adsense i spójrz na statystyki z ostatniego miesiąca. Istnieją trzy kluczowe obszary, które mają wpływ na Twoje zarobki: wyświetlenia, klikalności i efektywny CPM. Poprawa statystyk w którymkolwiek lub najlepiej we wszystkich tych trzech kluczowych obszarach zwiększy Twoje zarobki w Adsense.

Wyświetlenia

Wyświetlenia to liczba wyświetleń Twoich stron internetowych z reklamami AdSense. Możesz zwiększyć liczbę wyświetleń, zwiększając ruch (najlepiej docelowy) na swoich stronach internetowych.

Niektóre z najlepszych sposobów na zwiększenie ruchu kierowanego do Twoich stron internetowych obejmują:

– tworzenie większej liczby stron internetowych z odpowiednią, ukierunkowaną treścią – tworzenie większej liczby linków do swoich stron internetowych – umieszczanie witryn w sekcji odpowiednie kategorie w większej liczbie katalogów – stwórz katalog odpowiednich witryn w swojej witrynie i akceptuj odpowiednie wzajemne linki – napisz odpowiednie artykuły, z informacjami o witrynie w “ polu zasobów ” na końcu każdego artykułu i prześlij je do katalogów artykułów

Kliknięcia

Kliknięcia to odsetek użytkowników, którzy kliknęli Twoje reklamy AdSense. Możesz zwiększyć współczynniki klikalności, zwiększając trafność reklam AdSense w swojej witrynie oraz dostosowując format i rozmieszczenie reklam.

Chociaż nie możesz dyktować, które reklamy Adsense będą wyświetlane w Twojej witrynie, możesz wpływać na trafność reklam, utrzymując ściśle ukierunkowaną witrynę. Jeśli każda strona w Twojej witrynie koncentruje się ściśle na temacie witryny, jest bardziej prawdopodobne, że reklamy Adsense też będą. Na przykład, jeśli każda strona w Twojej witrynie dotyczy łowienia ryb, a słowo „wędkarstwo” pojawia się kilka razy na każdej stronie, prawdopodobnie Twoje reklamy AdSense będą dotyczyły wędkarstwa.

Najlepszym sposobem na dostosowanie formatu i miejsca docelowego reklamy jest zainwestowanie w Adsense Tracker i testowanie, testowanie, testowanie! Osoby, które to zrobiły, zwykle sugerują, że najlepszym formatem jest duży prostokąt z tłem i obramowaniem w tym samym kolorze, co strona za nim, dzięki czemu reklama wtapia się w stronę. Najlepsze miejsce znajduje się pośrodku lub w lewym górnym rogu pierwszego ekranu strony. Najpierw wypróbuj te sugestie, a następnie prześledź i przetestuj, aby upewnić się, co działa najlepiej na Twoich stronach.

Efektywny CPM

Efektywny CPM to miara Twoich średnich zarobków na tysiąc kliknięć. Możesz zwiększyć swój efektywny CPM, wybierając tematy, które przyciągają wysokie stawki od reklamodawców Adsense i tworząc strony i całe witryny internetowe na temat bardziej płatnych.

Chociaż Google nie publikuje informacji o stawkach Adsense, możesz uzyskać dobry obraz najczęściej płatnych tematów, przeglądając informacje o stawkach AdWords lub stawkach wyszukiwania płatnego za kliknięcie silniki takie jak Overture. Dostępnych jest wiele narzędzi do badania słów kluczowych, zarówno bezpłatnych, jak i płatnych, które mogą pomóc w znalezieniu płatnych tematów.

Formuła

Teraz masz już podstawy zwiększania dochodów z AdSense. Jest to zwodniczo prosta formuła:
– Twórz strony i witryny internetowe na tematy o wysokich dochodach, aby uzyskać najlepszy efektywny CPM. -Formatuj i umieszczaj reklamy Adsense w celu uzyskania maksymalnych współczynników klikalności. – Promuj swoje witryny, aby kierować ruch docelowy na strony internetowe Adsense, aby uzyskać maksymalne wyświetlenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *