Znalezienie odpowiedniej drukarki

Tytuł:
Znalezienie odpowiedniej drukarki

Liczba słów:
443

Podsumowanie:
Gdy potrzebujesz wydrukować duże ilości broszur lub katalogów, być może to dobry pomysł, aby profesjonalista zajął się pracą za Ciebie.

Słowa kluczowe:
drukarka, karty, projekt

Treść artykułu:
Wykonanie tysięcy kopii piętnastostronicowej broszury w tempie jednej strony na minutę w przypadku mężczyzn pracujących 24 godziny na dobę może zająć ponad tydzień. Ale wyprodukowanie takiej samej liczby broszur na drukarce biurkowej zajęłoby ponad dekadę! Oczywiście drukowanie na biurku nie jest tak naprawdę opcją pod względem kosztów, jakości i szybkości. Dlatego też, gdy potrzebujesz wydrukować duże ilości broszur lub katalogów, być może dobrym pomysłem jest powierzenie pracy profesjonalistom. Jest jednak kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze drukarki komercyjnej do konkretnego zadania drukowania.

Być może jedną z rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę, jest rodzaj procesu drukowania używanego przez drukarkę. Czy używają druku offsetowego, czy może technologii cyfrowej? Czy jest również dostępna typografia i sitodruk? Po podjęciu decyzji, którego procesu drukowania użyć, musisz teraz określić, która drukarka ma odpowiedni sprzęt. Dowiedz się, ile kolorów sobie radzą, jak długo mogą drukować i jakie inne urządzenia i usługi oferują. Dowiedz się również, jakiego rodzaju zadania drukowania specjalizuje się w każdej drukarce i jakiego rodzaju sprzętu do bindowania i składania używa.

Ale oprócz określenia, która metoda drukowania i sprzęt do drukowania są dla Ciebie odpowiednie, ważne jest również, aby wiedzieć, jacy pracownicy będą pracować przy zadaniu drukowania. Zrozum, że chociaż drukarnia ma odpowiedni sprzęt i technikę drukowania, nie oznacza to, że sprzęt i urządzenia będą wykonywać świetne zadania drukowania. Poszukaj próbek prac tych drukarek i skup się bardziej na ich technice drukowania, a nie tylko na procesie projektowania. Szukaj również czystych kolorów, gładkiego tekstu oraz wyraźnych obrazów i grafiki.

Warto również odwiedzić drukarkę, aby zorientować się, z kim będziesz pracować. A kiedy spotkasz ich twarzą w twarz, zapytaj ich, co chcesz wiedzieć o ich usługach. Możesz zadawać pytania, takie jak ile mają pras i jakie są możliwości każdej z nich; jak długo są w branży; jakie oprogramowanie akceptuje i jakiego rodzaju płatności otrzymują. Możesz również poprosić poprzednich klientów o informacje zwrotne, aby wiedzieć, czy są w stanie sprostać potrzebom klientów w zakresie drukowania. Ważne jest, aby znać te informacje z wyprzedzeniem, aby nie żałować później swojego wyboru. Kiedy będziesz w stanie znaleźć odpowiednią drukarkę komercyjną, będą w stanie nadać Twojemu drukowaniu wspaniały wygląd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *