Złoty klucz do sukcesu jest w twoich rękach, ale go ignorujesz

Tytuł:
Złoty klucz do sukcesu jest w twoich rękach, ale go ignorujesz!

Liczba słów:
1116

Podsumowanie:
Sukces to niebieski ptak, którego wszyscy ścigają, z trudem łapiąc, ale tylko nielicznym udało się go złapać! Najprawdopodobniej byłeś jednym z twardych ścigaczy.

Słowa kluczowe:
Biznes, Marketing biznesowy, Marketing na blogu, Skuteczny marketing biznesowy, Czytanie to złoty klucz do sukcesu w każdej firmie, CZYTAJ, aby odnieść sukces

Artykuł Body:
Sukces to Blue Bird, którego wszyscy ścigają, z trudem łapiąc, ale tylko nielicznym udało się go złapać!

Najprawdopodobniej byłeś jednym z twardych poszukiwaczy, niezwykle zajęty pisaniem kopii reklam, artykułów, informacji prasowych, wysyłaniem ich do mediów i popularnych publikacji, starając się w dzień iw nocy promować swój biznes za pomocą najpotężniejszych Strategie marketingu internetowego.

Subskrybowałeś setki bezpiecznych list mailingowych, e-zinów, biuletynów, wysyłałeś do nich regularnie reklamy i artykuły, spędzając cenne godziny i dni. Ale odpowiedź była rozczarowująca.

Następnie próbowałeś zatrudnić agencje reklamowe, które zrobiłyby dla Ciebie skuteczną reklamę e-mailową. Zapłaciłeś im dużo pieniędzy. Wreszcie dokonałeś wielu transakcji sprzedaży. Ale wyniki były dalekie od satysfakcjonujących. Zarobione pieniądze nie pokryły nawet wydatków.

Potem pisałeś artykuły, zatrudniłeś copywriterów do pisania dla Ciebie kolejnych artykułów i informacji prasowych i rozesłałeś je do tysięcy mediów i tysięcy popularnych publikacji. Ku twojemu zdziwieniu zyski, które zarobiłeś, nie wystarczyły na opłacenie rachunków. Zastanawiasz się, dlaczego!

Uruchomiłeś kilka blogów (blogów), teraz ciężko pracujesz, aby codziennie lub co drugi dzień umieszczać świeże treści na swoich blogach, przesyłając swoje blogi, komentarze, treści do innych blogów, co jest bardzo dużo czasu, ale nie masz jeszcze ani jednego gościa na swoich blogach. Nie wiesz dlaczego!

Kupiłeś agregator do odczytywania otrzymywanych kanałów RSS, kupiłeś również oprogramowanie do przekształcania artykułów i informacji prasowych w formaty XML i RSS przed wysłaniem ich do dostawców i dystrybutorów kanałów RSS, e-zinów , biuletyny, portale informacyjne, blogi / czasopisma, media i odpowiednie publikacje.

Więc wydajesz dużo pieniędzy, czasu i wysiłku, walcząc jak szalony, aby promować swoją firmę, witrynę internetową, blogi przy użyciu najpotężniejszych strategii marketingu internetowego, mając nadzieję, że Twoja firma odniesie sukces i zarobisz wygodne życie.

Czy po tylu zmaganiach, łzach i potu jesteś szczęśliwy i zadowolony z wyników, które teraz osiągasz? Nie, najprawdopodobniej nie!

Skąd mam wiedzieć? Wiem, bo ja też tam byłem, dopóki nie odkryłem, czego brakuje. Wtedy też odkryłem, jakie jest rozwiązanie. Jest jedna rzecz, którą musisz zrobić; jest jedna rzecz, którą ty, ja i wszyscy musimy zrobić, aby zarobić więcej pieniędzy. Zrób to teraz, rób to codziennie do końca swojego życia:

CZYTAJ !!

Jesteś bardzo zajęty umieszczaniem swoich reklam, artykułów, komunikatów prasowych w dzień iw nocy, ale nie czytasz innych zgłoszeń.

Możesz powiedzieć, że czytasz reklamy i artykuły, gdy znajdujesz czas na czytanie. Ale jestem pewien, że znajdujesz czas na czytanie tylko raz na jakiś czas, ponieważ jesteś zbyt zajęty pisaniem reklam, artykułów, informacji prasowych i wysyłaniem ich codziennie do milionów miejsc. Jesteś niezwykle zajętym marketerem.

Wszyscy inni marketerzy i właściciele firm są zbyt zajęci, by mieć czas na czytanie. W końcu nie czytasz artykułów i reklam innych marketerów, a oni nie czytają twoich. Albo wszyscy czytacie tylko raz na jakiś czas, co oczywiście nie wystarczy, aby uzyskać pozytywne rezultaty, które sprawią, że będziecie szczęśliwi.

W takim razie po co tak ciężko pracować, pisząc artykuły, komunikaty prasowe, reklamy, kanały RSS i nie tylko, i tak ciężko starać się publikować je w milionach portali, witryn internetowych, mediów i publikacji, jeśli nikt lub tylko kilka osób by je przeczytało?

To wielka strata czasu, wysiłku i pieniędzy! Oczywiście są firmy i osoby, które zarabiają mnóstwo pieniędzy na ciężarówkach, ale to tylko niewielki procent w tłumie milionów poszukujących dochodu.

Jestem pewien, że liczba wielkich twórców pieniędzy szybko wzrośnie, gdy nauczymy się grać zgodnie z jej zasadami.

Musimy przyznać, że potrzebujemy dużej liczby odbiorców, aby czytać nasze reklamy, artykuły i inne treści, aby otrzymać świetną odpowiedź, której oczekujemy.

Ogromna liczba odbiorców, których potrzebujemy, aby zarobić więcej pieniędzy, składa się z Ciebie i mnie oraz innych właścicieli firm internetowych i osób poszukujących okazji.

Możemy zarabiać więcej, gdy nasze reklamy i treści są czytane przez więcej osób, które są naszymi potencjalnymi klientami.

Zatem ty, ja i wszyscy inni musimy przeczytać jak najwięcej artykułów, reklam, informacji prasowych, kanałów RSS. Istnieje proste rozwiązanie dla wszystkich poszukujących dochodu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *