ZAPASY PAPIERU NA POCZTÓWKI

Tytuł:
ZAPASY PAPIERU NA POCZTÓWKI

Liczba słów:
412

Podsumowanie:
Jednym z najważniejszych czynników w druku pocztówek poza projektem są rodzaje papieru . Papier może naprawdę wiele zmienić, zwłaszcza w przypadku pocztówek, które mają bardzo prosty motyw. Papier może zapewnić pocztówkom ten dodatkowy efekt.

Słowa kluczowe:
ZAPASY PAPIERU

Treść artykułu:
Jednym z najważniejszych czynników związanych z drukowaniem pocztówek poza projektem jest rodzaj papieru. Papier może naprawdę wiele zmienić, zwłaszcza w przypadku pocztówek, które mają bardzo prosty motyw. Papier może zapewnić pocztówkom ten dodatkowy efekt.

Papier używany do komercyjnego drukowania pocztówek jest podzielony na dwie kategorie: powlekany i niepowlekany. W ramach tych kategorii znajdują się podkategorie, które są określane za pomocą wagi, a są to tekst, a następnie zapas pokrycia. Zasoby tekstowe odnoszą się do papieru o mniejszej gramaturze używanego zwykle do wewnętrznej strony lub korpusu książki lub katalogu i znacznie droższego niż papier okładkowy. Z drugiej strony, okładka jest cięższa, ale trwalsza i powszechnie używana do zewnętrznego okrywania książek lub katalogów, a także ma elegancki wygląd i styl.

Jeśli chodzi o opcje papieru powlekanego dla pocztówek, dostępne są dwie opcje: papier błyszczący i matowy, które są papierami powlekanymi. Papier błyszczący jest powszechnie używany do produkcji broszur, ulotek i tym podobnych. Podobnie jest również używany do projektów drukowania w pełnym kolorze, takich jak zdjęcia w pełnym kolorze, obrazy w pełnym kolorze, a także niektóre grafiki, które wymagają wyraźnych rozdzielczości, aby uzyskać bardziej realistyczny efekt. Z drugiej strony matowy materiał jest znacznie preferowany w przypadku materiałów promocyjnych, które wymagają matowego wykończenia.

Przy tworzeniu pocztówek można opcjonalnie zastosować wielostronicowe rodzaje papieru. Wielostronicowe rodzaje papieru są najlepsze dla stron głównych lub tekstowych dla książek, które często są drukowane tylko w jednym kolorze na białym papierze offsetowym. Dla grubego atramentu z wieloma fotografiami czarno-białymi wymagane jest pokrycie 60 # białego tekstu offsetowego. Wybór ciężaru stosowanego materiału zależy od celu, na przykład w przypadku książek z okładką samoprzylepną zwykle stosuje się wagę 50 #, 60 # i 70 #, gdzie zwykle używany jest tekst offsetowy. Niemniej jednak, w przypadku doskonałych, twardych książek o objętości powyżej 50 do 80 stron wymagany jest znacznie cięższy papier offsetowy. Podobnie, w przypadku książek zszywanych grzbietowo, bardziej wytrzymały materiał offsetowy jest bardziej preferowany, jak 67 # biała okładka offsetowa welinu.

Jeśli po prostu nie możesz zdecydować, jakiego rodzaju papieru chcesz użyć, skonsultuj się z wybranym dostawcą pełnokolorowego druku pocztówek, aby uzyskać pomoc w dokonaniu właściwego wyboru. Zawsze najlepiej jest zasięgnąć porady dostawców ekspertów. Pamiętaj, że błędy w doborze papieru mogą prowadzić do niskiej jakości wydruków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *