Wyobraź sobie, że każdego dnia poświęcasz godzinę mniej czasu na pracę

Tytuł:
Wyobraź sobie, że poświęcasz godzinę mniej czasu na pracę każdego dnia?

Liczba słów:
725

Podsumowanie:
Wyobraź sobie, co możesz zrobić z jedną dodatkową godziną dziennie, możesz spędzić ją na zabawie z synem lub na badaniu następny projekt

Skompilowałem moje ulubione strony internetowe, które z pewnością pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, który możesz poświęcić na ważniejsze rzeczy.

Tutaj idziemy w żadnej widocznej kolejności.

1. Http://www.linkcounter.com

LinkCounter to bezpłatna usługa, która śledzi kliknięcia dowolnego linku, który chcesz śledzić, z wewnątrz, z zewnątrz lub w witrynie …

Słowa kluczowe:
online, sprzedaż, sukces, marketing, strona internetowa

Treść artykułu:
Wyobraź sobie, co możesz zrobić z dodatkową godziną dziennie, którą możesz spędzić na zabawie twój syn lub szukanie informacji na temat twojego następnego projektu

Skompilowałem moje ulubione strony internetowe, które z pewnością pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, który możesz poświęcić na ważniejsze rzeczy.

Tutaj idziemy w żadnej widocznej kolejności.

1. Http://www.linkcounter.com

LinkCounter to bezpłatna usługa, która śledzi kliknięcia dowolnego łącza, które chcesz śledzić, z wewnątrz, z zewnątrz lub w samej witrynie. To świetny sposób na śledzenie programów partnerskich i wymianę linków lub tworzenie linków odsyłających do witryn, z którymi handlujesz ruchem. Zapewniają obiektywny raport, którego możesz używać do śledzenia wychodzących i przychodzących trafień.

2. http://www.score.org

S.C.O.R.E to skrót od Service Corps of Retired Executives, który szczyci się tym, że jest doradcą małych firm w Ameryce. W efekcie S.C.O.R.E. to grupa non-profit oferująca BEZPŁATNE doradztwo każdemu, kto ma lub myśli o założeniu małej firmy. Wielokrotnie korzystałem z ich wyszkolonych doradców i za każdym razem byłem im wdzięczny.

3. http://www.trafficology.com

To z pewnością mój nowy ulubiony biuletyn. Twórca Trafficology, Wayne Yeager, co miesiąc rozdaje dosłownie TYSIĄCE dolarów na nowe i kreatywne pomysły generujące ruch. Następnie odwraca się i przekazuje te pomysły swoim subskrybentom ZA DARMO. Biuletyn otrzymuję już od kilku miesięcy i jeszcze się nie zawiodłem. Podczas gdy niektóre pomysły są ZNACZNIE zbyt szalone, bym NIGDY nie próbował, biuletyn jest* zawsze* zabawny i często przydatny.

4. http://www.coachmaria.com/articles/articlebanks.html

Chociaż nie mogę mówić o umiejętnościach doradczych Marii (po prostu nigdy jej nie spotkałem ani nic o niej nie słyszałem), mogę powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych kompilacji miejsc do przesyłania NOWYCH artykułów, jakie widziałem. Niektórzy właściciele firm osiągnęli maksymalną widoczność, korzystając z tych bezpłatnych witryn do przesyłania artykułów. Hej, warto spróbować, prawda?

5. http://www.PayPerClickAnalyst.com

Płatność za kliknięcia to świetny sposób na przyciągnięcie ukierunkowanego ruchu do Twojej witryny, ponieważ płacisz tylko wtedy, gdy ktoś faktycznie odwiedzi Twoją witrynę. To świetny pomysł, ale teraz był kopiowany tak wiele razy, że nie można nadążyć za tym, w których z nich warto się znaleźć, a których należy unikać.

To właśnie sprawia, że Pay Per Click Analyst jest tak użyteczną stroną. Śledzą wszystkie nowe PPC i informują, które z nich są najlepsze. Jeśli poważnie myślisz o marketingu swojej firmy online, to jest to jedna witryna, którą musisz dodać do zakładek.

6. http://www.freemarketingvideos.com

Co tydzień w tej witrynie pojawia się nowy film, który przedstawia pewien aspekt marketingu internetowego. Do tej pory omawiali, jak tworzyć i ebookować, jak skonfigurować autorespondery i jak tworzyć cyfrowe okładki produktów dla swoich produktów. A jeśli weźmiesz pod uwagę, że to wszystko jest bezpłatne, zdecydowanie warto dodać do mojej książki zakładkę.

7. http://www.EzineAdAuction.com

Reklamy ezine to jeden z najtańszych i najszybszych sposobów rozpowszechniania informacji o produkcie lub usłudze. Ta strona umożliwia składanie ofert po bardzo niskie stawki reklam w szerokim asortymencie biuletynów. Jeśli poważnie myślisz o marketingu w Internecie, to ta witryna musi mieć zakładkę.

8. http://www.freshdevices.com
Oto kolejna witryna z przydatnymi narzędziami dla użytkowników komputerów PC. (Przykro nam, użytkownicy komputerów Mac). Oferują bezpłatne narzędzia, które pomagają w optymalizacji i diagnozowaniu własnego systemu. Jeśli wydaje się, że Twój komputer z czasem zwalnia, warto wypróbować jego produkty.

9. Najpopularniejsze fora marketingowe

Forum wojowników: -gt; http://www.WarriorForum.com/forum Forum sukcesu przedsiębiorców: -gt; http://www.ablake.net/forum

Pomiędzy Warrior Forum a Entrepreneurial Success Forum Tony’ego Blake’a, powinieneś być w stanie uzyskać odpowiedź na prawie każde pytanie dotyczące marketingu internetowego. Fora te są zasobami „obowiązkowymi” i powinny znajdować się na liście ulubionych sprzedawców online (lub w zakładkach dla Ciebie „Netscapers”). 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *