Wydobywanie rzemiosła z ziemi

Tytuł:
Rozwijanie biznesu z rękodziełem

Liczba słów:
550

Podsumowanie:
Od lat rodzina, przyjaciele, a nawet ludzie, których dopiero poznajesz , naprawdę podobały mi się wyroby, które produkujesz. Są głównym tematem rozmów podczas świątecznych obiadów lub „to świetny pomysł”, gdy sąsiedzi przychodzą na kawę. Więc zdecydowałeś, że możesz zarobić na sprzedaży swoich rzemiosł innym. Wspaniały! Oto, co musisz zrobić, aby to zadziałało!

1.) Miej plan – Nawet jeśli po prostu zapisujesz go na kawałku luźnej kartki papieru, to …

Słowa kluczowe:
Rzemiosło, Rzemiosło, pomysły rzemieślnicze, rzemiosło rzemieślnicze

Treść artykułu:
Od lat rodzina, przyjaciele, a nawet ludzie, których dopiero poznajesz, naprawdę lubią wytwarzane przez Ciebie rękodzieło. Są głównym tematem rozmów podczas świątecznych obiadów lub „to świetny pomysł”, gdy sąsiedzi przychodzą na kawę. Więc zdecydowałeś, że możesz zarobić na sprzedaży swoich rzemiosł innym. Wspaniały! Oto, co musisz zrobić, aby to zadziałało!

1.) Miej plan – Nawet jeśli po prostu zapisujesz go na kawałku luźnej kartki papieru, to zadziała – ale zdecydowanie powinieneś do tego przystąpić z planem. Zaplanujesz takie rzeczy jak: ile pokazów rzemiosła weźmiesz, koszt wykonania rzemiosła i za ile należy go sprzedać, wydatki na pokaz rękodzieła (różnią się w zależności od pokazu), ile rzemiosł chcesz wyprodukować, i tak dalej.

Wchodząc w to bez planu, w zasadzie wkraczasz na ślepo, bez ścieżki do podążania. Może to być zwiastunem niepowodzenia – a tego nie chcemy. Wyznacz cele, określ koszty kilku pokazów rzemieślniczych, a będzie ci znacznie lepiej.

2.) Przeszukaj rynki – Wiele osób wyraziło zainteresowanie twoim rzemiosłem, ale czy zamierzają je kupić na pokazach rzemiosła? Aby się tego dowiedzieć, musisz udać się na kilka pokazów rękodzieła, zanim zaczniesz samodzielnie i zdecydować, czy ten produkt, który masz, będzie sprzedawany. Czy inni to sprzedają? Jeśli tak, jak to się sprzedaje?

Ponadto możesz porozmawiać z pracownikami sklepów rzemieślniczych, innymi rzemieślnikami, ludźmi na pokazach rzemiosła – w zasadzie każdym, kto może być zainteresowany twoim produktem i sprawdzić, czy twoje rzemiosło jest czymś, co kupili. To jest uproszczona wersja badań rynkowych – ale będzie cenna, aby pomóc Ci w rozpoczęciu działalności pokazowej.

3.) Dobrze prezentuj się – Jeśli przygotowałeś plan, przeprowadziłeś badania rynku i jesteś gotowy, aby przenieść ten biznes rzemieślniczy na wyższy poziom, to jest coś, o czym musisz pomyśleć – prezentacja. Jeśli masz tylko kilka stołów z porozrzucanymi rękodziełem – ludzie będą mniej skłonni do zakupu.

Jeśli jednak stworzysz atrakcyjny obszar sprzedaży, spraw, by Twoje produkty były łatwo dostępne i zapewnij klientowi prostą transakcję – znacznie chętniej kupią!

4.) Cena jest odpowiednia – obstawiasz, że tak! Na początku będziesz musiał trochę odkryć cenę, aby zobaczyć cenę, kiedy większość twoich rzemiosł ma się sprzedać. Oto kilka wskazówek, jak znaleźć najlepsze ceny: idź o grosz mniej niż kolejna najwyższa liczba; na przykład 9,99 USD zamiast 10 USD. Zapytaj ludzi, ile byliby skłonni za to zapłacić. To pytanie może ich zaskoczyć, ale są szanse, że udzielą ci uczciwej odpowiedzi.

Powyższe punkty to tylko wierzchołek góry lodowej. Jeśli zakładasz firmę, aby sprzedawać swoje wyroby rzemieślnicze na pokazach rękodzieła, musisz najpierw trochę przygotować się do pracy. Porozmawiaj z innymi osobami w branży, a po drodze dowiesz się więcej. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *