Wybór odpowiedniej usługi drukowania dla zadań drukowania

Tytuł:
Wybór odpowiedniej usługi drukowania dla zadań drukowania

Liczba słów:
399

Podsumowanie:
Wraz z coraz bardziej rozpowszechnianiem się usług druku atramentowego w branży poligraficznej, istnieje wiele firm drukarskich, które oferują wysokiej jakości usługi druku atramentowego przy użyciu najnowszych maszyn, które zapewniają wydruki o wysokiej rozdzielczości.

Słowa kluczowe:
atramentowe, drukowanie, usługi, krótkie, nakład, druk

Treść artykułu:
Jeśli Twój szef wymagał od Ciebie wykonania zadania zapewnij mu dobry plakat, technologia drukowania plakatów przy użyciu usługi drukowania plakatów atramentowych prawdopodobnie pokryje koszty twojego szefa. Ta technologia drukowania plakatów zapewniana przez drukowanie atramentowe jest przeznaczona do krótkich serii i wykorzystuje ciągłą rolkę papieru. Możesz skorzystać zarówno z mniejszych rozmiarów drukowania plakatów, jak i rozmiaru muralu, w zależności od używanej drukarki atramentowej do drukowania plakatów.

W dzisiejszym świecie drukarek komercyjnych standardowy duży rozmiar plakatu to 24 x 36 ‘i jest drukowany na maszynie offsetowej 27 x 40’ lub 28 x 41 ‘. Za nieco więcej pieniędzy w formie papierowej projekt może mieć wymiary 25 x 38 ‘, LUB 27 x 39,75’ lub więcej, w zależności od używanej drukarni. Istnieje wiele firm drukarskich, które mogą drukować w dużych rozmiarach, na przykład drukarnia, która robiła to za dawnych czasów hollywoodzkich studiów filmowych.

W dzisiejszym przemyśle można wykonać rozmiary około 30 x 60 ‘lub 40 x 70’, ale nie jest to podstawowa funkcja tych drukarni. Prasy te nie są na ogół używane do tego celu, ale są używane do arkuszy lito, które są materiałami etykiet, które laminuje się na tekturze lub na tekturze falistej różnego typu do pakowania i pudeł. Generalnie w rezultacie okaże się, że po osiągnięciu tych rozmiarów koszt będzie od 3 do 5 razy wyższy niż w przypadku komercyjnej prasy 40-stopowej.

Wraz ze wzrostem popularności usług druku atramentowego w branży poligraficznej, wiele firm poligraficznych oferuje wysokiej jakości usługi druku atramentowego przy użyciu najnowszych maszyn, które zapewniają wydruki w wysokiej rozdzielczości. Te drukarnie mogą również zaoferować usługę laminowania lub lakierowania wierzchniego, aby wydłużyć żywotność produktu do zastosowań wewnętrznych lub zewnętrznych. Maksymalna szerokość produkcji to 2,30 M.

Kilka firm drukarskich, które świadczą usługi ekspresowego druku atramentowego, łączy jakość i szybkość wymaganą przez klientów, którzy mają już gotowe do druku, skalibrowane kolorami pliki. Niezależnie od tego, czy jesteś artystą, czy fotografem, będziesz zachwycony jakością wydruków atramentowych.

W dzisiejszych czasach w branży poligraficznej dostępnych jest więcej profesjonalnych usług drukowania atramentowego. Niektórzy z nich łączą troski i gusta swoich klientów z własną wiedzą techniczną i wiedzą branżową, aby stworzyć produkt końcowy o niezrównanej jakości, ponieważ wierzą, że „model biznesowy opiera się na pracy z klientami na poziomie osobistym”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *