Wskazówki dotyczące wysyłki wystaw targowych

Tytuł:
Wskazówki dotyczące wysyłki eksponatów targowych

Liczba słów:
791

Podsumowanie:
Klucze do obniżenia kosztów wysyłki.

Słowa kluczowe:
stoisko targowe, ekspozycja targowa, wystawa handlowa, ekspozycja targowa, ekspozycja targowa, stoisko, wynajem ekspozycji na targi, grafika targowa

Treść artykułu:
Koszty Twoich targów mogą dramatycznie wzrosnąć, jeśli przypadkiem zatrudnisz niedoświadczoną firmę przewozową, która przetransportuje stoisko targowe na miejsce konferencji. Możesz nagle stanąć w obliczu zepsutych lub brakujących części, opóźnionej dostawy i budżetu, który może zagrozić wystawie Twojej firmy na targach i Twojej pracy.

Chociaż nieprzewidziane wydarzenia, takie jak potężna śnieżyca zimowa, mogą spowodować spustoszenie w harmonogramie dostaw i budżetowaniu targów, zawsze najlepiej jest zminimalizować ryzyko błędu, wybierając odpowiednią profesjonalną firmę transportową. Jeśli chcesz, aby Twoje stoisko targowe dotarło w dobrym stanie, na czas iw ramach przewidzianego w budżecie dodatku, musisz wiedzieć, jak wybrać odpowiednią firmę zajmującą się obsługą ładunków i transportem.

Możesz przejąć kontrolę nad przeznaczeniem swojego stoiska targowego, będąc w pełni poinformowanym.
Zła pogoda, powodująca opóźnienia lotów w określonych porach roku, jest problemem poza Twoją kontrolą. Ale tak jak możesz odzyskać zgubiony bagaż od samolotu pasażerskiego, jeśli masz na nim swoją plakietkę z imieniem i nazwiskiem, masz większe szanse na znalezienie zagubionego lub zagubionego elementu stoiska targowego, jeśli na przykład oznaczyłeś każdą część swojej ekspozycji targowej w postęp.

Chociaż technologia GPS była dobrodziejstwem dla śledzenia stoisk targowych, nie można znaleźć tego, co nie jest oznaczone. A ponieważ jest tak wiele różnych osób zajmujących się wysyłką stoiska targowego, nie ma gwarancji, że Twój eksponat targowy dotrze bezpiecznie na drugi koniec. Możesz jednak zwiększyć swoje szanse na sukces, podejmując kroki w celu zapewnienia bezpiecznej podróży wyświetlacza targowego. Tak więc pierwszym krokiem jest znalezienie doświadczonego przewoźnika na konkretne targi.

George Poppe z National Transportation w El Segundo w Kalifornii, przedstawia następujące wskazówki, na co zwrócić uwagę w targowym przewoźniku towarowym. Są to:

1. Upewnij się, że firma transportowa rejestruje wszystkie informacje o wystawach targowych, takie jak miejsce docelowe, harmonogram, waga, liczba sztuk i dokładne wymiary elementów. Te szczegółowe informacje określają nie tylko koszt transportu Twojego stoiska targowego na miejsce wystawiennicze, ale także koszty transportu (opłaty za dostarczenie stoiska z rampy załadunkowej i poza nią)

2 . Poszukaj przewoźnika towarowego, który ma dobre relacje ze związkami, aby
Twoja wystawa na targach była w dobrych rękach. Możesz lepiej uniknąć niepotrzebnych opłat, jeśli Twój przewoźnik regularnie współpracuje ze związkami zawodowymi sal konferencyjnych na targach. Twój przewoźnik czerpie korzyści ze znajomości branżowych obiektów – niezależnie od tego, czy są to McCormick Convention Center w Chicago, Kaiser Convention Center w Oakland, Moscone Center w San Francisco, Santa Clara Convention Center czy San Jose McEnery Convention Center.

3. Poszukaj firmy transportowej, która obsługuje dużą liczbę targów handlowych. Możesz uzyskać obniżki cen, jeśli Twoja firma przewozowa ma wiele lub mniej przesyłek ładunkowych niż ciężarówka do miejsca konwencji. Przykładem tego, co może się wydarzyć, jest niedawna konwencja Semicon West 2006 w Moscone Convention Center w San Francisco w dniach 11-13 lipca.

Poppe poinformował, że ze względu na popularność tego programu jego National Transportation Company musiała czekać na stacji rozrządowej przez 11 godzin przed dostawą do rampy rozładunkowej. Ponieważ miał 3 ciężarówki i wiele przesyłek, był w stanie zrzec się opłat za oczekiwanie, które normalnie byłyby naliczane. Mniej doświadczony trucker najprawdopodobniej przerzuci te opłaty na wystawcę targów. Opłaty za stocznię wynoszą od 45 do 85 USD za godzinę.

4. Wybierz firmę przewozową na targi, która ma doskonałe możliwości komunikacyjne. Sprawdź, czy oferują całodobowy kontakt z osobą na żywo, ponieważ targi nie są organizowane od 9 do 17. Upewnij się również, że podałeś im nazwiska kontaktowe i numery telefonów komórkowych przedstawicieli wystawców na hali targowej. Sprawdź, czy firma przewozowa ma możliwość wysyłania przez Internet rachunków lotniczych i listów przewozowych w przypadku zagubienia listu lotniczego i natychmiast potrzebujesz duplikatu.

Poppe sugeruje, że po wybraniu firmy przewozowej należy wysłać przesyłkę na 7–10 dni przed docelową datą przeniesienia, aby uniknąć kar za opóźnienia. I pamiętaj, aby przekazać szczegółowe informacje o wystawach targowych firmie, którą wybrałeś do montażu i demontażu na targach. Tak naprawdę chodzi o komunikację.

Pamiętaj, odrób lekcje z wyprzedzeniem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *