Wskazówki dotyczące projektowania banerów winylowych

Tytuł:
Wskazówki dotyczące projektowania banerów winylowych

Liczba słów:
340

Podsumowanie:
Projekt banera winylowego jest tak prosty, jak to tylko możliwe dla nieprofesjonalnego grafika . Ogólnie rzecz biorąc, baner winylowy jest łatwy do zaprojektowania i każdy z odrobiną doświadczenia w projektowaniu graficznym może to zrobić.

Nawet jeśli nie masz doświadczenia, Twój dostawca może wskazać Ci właściwy kierunek, a nawet zaprojektować baner za niewielką opłatą.

Oto kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę podczas projektowania banera winylowego …

1. Użyj oprogramowania, które obsługuje pełnokolorowe wydruki CMYK. …

Słowa kluczowe:
banery winylowe, projekt banerów winylowych, banery winylowe na zewnątrz

Treść artykułu:
Projekt banera winylowego jest równie łatwy jak to się dzieje w przypadku nieprofesjonalnych grafików. Ogólnie rzecz biorąc, baner winylowy jest łatwy do zaprojektowania i każdy z odrobiną doświadczenia w projektowaniu graficznym może to zrobić.

Nawet jeśli nie masz doświadczenia, Twój dostawca może wskazać Ci właściwy kierunek, a nawet zaprojektować baner za niewielką opłatą.

Oto kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę podczas projektowania banera winylowego …

1. Użyj oprogramowania, które obsługuje pełnokolorowe wydruki CMYK. Istnieją co najmniej trzy rodzaje oprogramowania, z których można korzystać:

– Edytory obrazów, takie jak Photoshop, PhotoPaint lub PhotoImpact

– Programy do układania stron, takie jak Quarkxpress, Pagemaker lub InDesign

– Programy ilustracyjne, takie jak Illustrator lub CorelDraw

Ogólnie rzecz biorąc, programy przeznaczone dla konsumentów lub ogólnych aplikacji biurowych nie są zalecane: np. Word, Wordperfect, Publisher, Excel itp. Jeśli masz konkretne zapytanie, nie wahaj się zapytać dostawcy banerów winylowych. Dobrym źródłem informacji jest osoba kontaktowa u dostawcy (patrz poniżej).

2. Najlepsze projekty zawierają dwa lub trzy podstawowe elementy. Zwykle będzie to zdjęcie, duży nagłówek i „identyfikator”, taki jak nazwa firmy, logo lub numer telefonu.

3. Użyj jasnych kolorów. Najbardziej uderzające banery winylowe mają wiele jasnych kolorów.

4. Zaprojektuj baner winylowy tak, aby był czytelny dla docelowych odbiorców. Jeśli ma być umieszczony na budynku, obok drogi na płocie lub na ogrodzeniu zewnętrznym boiska do baseballu lub piłki nożnej, upewnij się, że najważniejsza wiadomość jest łatwa do odczytania.

5. Upewnij się, że obrazy mają wystarczającą rozdzielczość. Aby uzyskać porady dotyczące rozdzielczości obrazu, zobacz łącze FAQ poniżej.

6. Upewnij się, że baner winylowy pasuje do miejsca, w którym chcesz go zamontować. Nie zgaduj rozmiaru. Większość osób, które nie są zaznajomione z oznakowaniem, ZNIENI wymagany rozmiar.

7. Rozważ alternatywne metody montażu banera winylowego. Przelotki to domyślna metoda montażu banera na ścianie lub ogrodzeniu. Ale często „kieszenie na tyczki” są prostsze i bardziej wydajne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *