Wskazówki dotyczące dodawania wiarygodności do wpisów w katalogu internetowym

Tytuł:
Wskazówki, jak zwiększyć wiarygodność wykazów w katalogach internetowych

Liczba słów:
698

Podsumowanie:
Jakościowe linki zwrotne dodają wartości do rankingów wyszukiwarek; jednak każdy katalog witryny ma zasady, których musisz przestrzegać, aby Twoje wysiłki nie przyniosły efektów.

Słowa kluczowe:
lista katalogu witryny, adres URL przesyłania, porady, linki zwrotne, wytyczne dotyczące przesyłania

Treść artykułu:
Naturalne linkowanie w celu dodania pokrewnego w jedną stronę linki do Twojej witryny to akceptowana metoda podnoszenia pozycji w wyszukiwarkach. Wykonane prawidłowo, wyniki będą warte zachodu. Jeśli jesteś zdecydowany iść na skróty, zastanów się nad konsekwencjami. Istnieją ważne usługi, które przekażą Twój adres URL do katalogów, a najlepsi dostarczą dowodów opłacalności zapłaconych pieniędzy.

Szybkie i tanie rozwiązania mogą przynieść odwrotny skutek, ponieważ inni mogą transmitować Twoją witrynę do 500-1000 lub więcej witryn za 19,95 USD lub podobną liczbę do 99 USD, z różnymi wynikami. Możesz zobaczyć reklamy miliona witryn za śmiesznie niską kwotę. Musisz dwa razy pomyśleć, gdzie Twoja domena www znajdzie się na liście. Niska cena może nie być dobrą ceną.

Żadna z usług nie gwarantuje, że zostaniesz zatwierdzony i wymieniony wśród wszystkich, którzy otrzymają Twoje zgłoszenie. Każdy katalog ma reguły i chociaż niektóre z nich automatycznie dodają adres URL, większość z nich jest sprawdzana przez ludzkiego redaktora przed zatwierdzeniem.

Moja rada brzmi: zrób to sam. Jeśli nie podasz ręcznie swojej domeny www do katalogów witryn internetowych, wysokiej jakości linki zwrotne, których oczekujesz od firmy usługowej, mogą sprawić, że będziesz się zastanawiać, czy twoje wysiłki poszły na marne. Fizycznie odwiedzając każdą witrynę i przeglądając jej wytyczne, zwiększasz swoje szanse na zatwierdzenie. Co ważniejsze, zmieniają się zasady.

Na przykład opracowałem listę 150 dobrze znanych katalogów, które akceptują bezpłatne umieszczenie adresu URL. W przypadku ofert naturalnych wybieram przesyłanie 5 dziennie, aby uniknąć wzrostu liczby linków przychodzących, które mogą być postrzegane przez wyszukiwarki jako spam.

W trakcie przesyłania zgłoszeń przez kilka miesięcy odkryłem, że niektóre zasady zmieniają katalogi ze względu na dużą liczbę przesłanych witryn, a następnie robią jedną z trzech rzeczy. Pobierają opłatę, wymagają wzajemnego linku lub tymczasowo zaprzestają przyjmowania bezpłatnych zgłoszeń. Przesyłanie transmisji nie powiedzie się bez zebrania tych cennych informacji, więc wiele z nich nie zostanie zatwierdzonych.

Pierwszym krokiem jest upewnienie się, że Twoja witryna jest gotowa do przesłania. Przygotuj się na wysokiej jakości treści, a następnie przeprowadź przegląd optymalizacji pod kątem wyszukiwarek przed przesłaniem do katalogów witryny. Skorzystaj z tych wskazówek, aby określić, czy Twoja witryna jest warta. Należy pamiętać, że są to ogólne zasady, które mogą się różnić w zależności od katalogu. Każda struktura aukcji może być zorganizowana za pomocą kategorii zmiennych, więc zautomatyzowany system może nieprawidłowo ocenić reguły.

Nie przesyłaj:
1. strony w budowie
2. więcej stron poza Twoją stroną główną
3. do niepowiązanych kategorii
4. witryny pornograficzne, wulgarne, nienawistne lub zawierające nielegalne treści
5. witryny w językach innych niż angielski
6. strony z wtyczkami, wyskakującymi okienkami lub tylko w wersji flash
7. wszelkie witryny zawierające tylko grafikę, z nieracjonalnym czasem ładowania
8. tylko mapa witryny, plik PDF lub strona zawierająca tylko katalog
9. witryna zaprojektowana głównie z reklamami lub linkami partnerskimi
10. witryna lustrzana ze zduplikowaną zawartością pod innym adresem URL
11. ten sam adres URL ukryty w celu uzyskania wielu wpisów
12. do unikalnych katalogów niszowych, jeśli Twoja witryna nie jest powiązana

Niektóre katalogi witryn internetowych będą tolerować drobne naruszenia powyższych zasad. Na przykład niektóre mogą umożliwiać przesłanie wielu stron z domeny www. Większość nie wymienia subdomen darmowych usług hostingowych. Jeśli utworzyłeś wysokiej jakości unikalne treści w bezpłatnej usłudze hostingowej, niektóre katalogi mogą stanowić wyjątek. Fizycznie odwiedzając każdy katalog, masz możliwość oceny każdego z nich na podstawie pierwszego wrażenia, innych wymienionych witryn i wszelkich specjalnych zasad, które mogą mieć wpływ na Twoją zgodę.

Wskazówka bonusowa: Nie używaj adresu e-mail bezpłatnej usługi podczas przesyłania do katalogów. Większość z nich wymaga podania działającego adresu e-mail, aby kwalifikować się do przesłania adresu URL. Niektórzy mogą tego nie powiedzieć, jednak większość oczekuje, że podany adres e-mail będzie zawierał takie samo zakończenie jak domena www. Redaktorzy są często zbyt zajęci, aby odpowiadać na każdą przesłaną witrynę, więc jeśli nie zostaniesz zatwierdzony, nie powiedzą ci.

Wreszcie, jeśli to wszystko wydaje się wymagające dużo pracy, to jest. Przygotowanie i czas na złożenie wymaga długich godzin. Na szczęście możesz rozłożyć zadanie w czasie, aby ułatwić zadanie. Gdy będziesz gotowy, zrób 5 dziennie, aby uzyskać naturalne linkowanie, a umieszczenie w 100-150 katalogach powinno zająć mniej niż 2 godziny dziennie przez 30 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *