Wskazówki dotyczące Adsense

Tytuł:
Wskazówki i porady dotyczące AdSense

Liczba słów:
401

Podsumowanie:
Podstawowy przewodnik, który pomoże Ci zapłacić AdSense.

Słowa kluczowe:
reklamy, słowa kluczowe, treść, adsense, witryna,

Treść artykułu:
Większość ludzi próbowała zarabiać w AdSense i nie udało im się to Jednak okazało się, że nie jest to tak łatwe, jak się wydaje. Wiele osób nie jest w stanie zbliżyć się do wymaganego współczynnika klikalności lub słów kluczowych, które wybrali, generuje słabe zarobki. Oto kilka wskazówek, które, miejmy nadzieję, pomogą Ci się poprawić i miejmy nadzieję, że zarobisz przyzwoite pieniądze.
Wskazówka # 1 Spróbuj wykorzystać wszystkie dostępne reklamy, oczywiście nie chcesz tworzyć swojej witryny lt;a href=’http://cheaphost1ng.blogspot.com/’title=’Cheap Website Hosting’gt; lt;a/gt; wygląda jak jedna długa reklama, ale jeśli masz wystarczająco dużo treści, możesz umieścić swoje reklamy wokół strony i będzie wyglądać dobrze.

Wskazówka nr 2: nadaj reklamom wygląd strony.
Każdy, kto surfuje po sieci, oczekuje reklam na stronach, w rzeczywistości będzie w szoku, jeśli ich nie będzie. Google AdSense umożliwia zmianę kolorów reklam, a eksperci są zgodni co do tego, że reklamy najlepiej pasują do Twojej witryny. Ale inni uważają, że lepiej je wyróżnić. Wypróbuj różne kombinacje i zobacz, która najlepiej pasuje do Twojej witryny.

Wskazówka nr 3: Upewnij się, że Twoja strona zawiera prawidłowe reklamy.
Wiele witryn nie jest wystarczająco ukierunkowanych, więc AdSense umieszcza na stronie szeroką gamę różnych reklam. Zbadaj a href = ‘http: //keywordphrases.blogspot.com/’title=’Keyword hints tips’gt; słowa kluczowe lt;/agt; i spróbuj sprawić, by każda strona koncentrowała się na słowie kluczowym lub frazie. Jeśli Twoja strona jest bogata w treść i ma wiele słów kluczowych, reklamy będą odzwierciedlać zawartość strony i masz większe szanse na kliknięcia od odwiedzających. Pod koniec dnia, gdy natknęli się na Twoją witrynę, szukając tych słów kluczowych, istnieje duże prawdopodobieństwo, że wyszukują te same słowa kluczowe.

Wskazówka # 4 Zadbaj o dobrą prezentację swojej witryny
Nie ma sensu posiadanie bogatej w treść witryny ze świetnymi słowami kluczowymi, jeśli wygląda na to, że zrobiło to dziecko. Jeśli nie jesteś dobry w lt;a href=’http://improvesite.blogspot.com/’title=’Website Design Help’gt; projektowaniu stron internetowych lt;/agt;, wypróbuj freelancera, który teraz wykonuje prace bardzo tanio. Staraj się nie wyświetlać wyskakujących okienek, których wszyscy nienawidzimy, więc po co próbować ich wystawiać na temat potencjalnych klientów.
Następnym razem Podstawowy wgląd w lt;a href=’http://www.informationextravaganza.blogspot.com/’title=’SEO Information’gt; Optymalizacja wyszukiwarek lt;/agt;.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *