Wskazówka dotycząca marketingu afiliacyjnego Napisz darmowy ebook

Tytuł:
Wskazówka dotycząca marketingu afiliacyjnego – napisz darmowy ebook

Liczba słów:
517

Podsumowanie:
Pisanie darmowego ebooka to świetny sposób na sprzedaż większej liczby produktów afiliacyjnych . Ebook może działać dla Ciebie na dwa różne sposoby i zachęcam do korzystania z obu metod w każdym darmowym ebooku, który napiszesz.

Pierwszym sposobem jest promowanie linków partnerskich bezpośrednio w ebooku, jeśli jest to stosowne. Możesz od czasu do czasu wspomnieć o produkcie w treści konkretnego rozdziału, przejrzeć produkt jako część ebooka lub dodać sekcję „Dodatkowe zasoby” na końcu książki.

Drugi sposób to …

Słowa kluczowe:

Treść artykułu:
Pisanie darmowego ebooka jest świetne sposób na sprzedaż większej liczby produktów stowarzyszonych. Ebook może działać dla Ciebie na dwa różne sposoby i zachęcam do korzystania z obu metod w każdym darmowym ebooku, który napiszesz.

Pierwszym sposobem jest promowanie linków partnerskich bezpośrednio w ebooku, jeśli jest to stosowne. Możesz od czasu do czasu wspomnieć o produkcie w treści konkretnego rozdziału, przejrzeć produkt jako część ebooka lub dodać sekcję „Dodatkowe zasoby” na końcu książki.

Drugi sposób polega na umieszczeniu w ebooku linku do witryny z treścią. Możesz zaoferować dodatkowe informacje w witrynie lub łącze do strony recenzji. Wysyłając swoich czytelników na swoją stronę internetową, masz szansę wystawienia ich na dodatkowe produkty partnerskie i możliwość umieszczenia ich na liście biuletynów.

Przyjrzyjmy się, jak możesz zacząć pisać swój pierwszy e-book. Znajdź temat, na który masz dość dużą wiedzę, i wymyśl ogólny temat książki. Czego szukają ludzie na dany temat? Na przykład rodzice niemowląt będą zainteresowani wskazówkami i strategiami, które pozwolą dziecku spać przez całą noc. Mama szukająca pracy w domu może być zainteresowana tym, jak wykryć oszustwo związane z pracą w domu i gdzie szukać legalnej pracy.

Stwórz konspekt lub pogrupuj powiązane artykuły, które napisałeś na określony temat. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to trochę rozwinąć i oczywiście włączyć linki partnerskie. Ebook zazwyczaj składa się z co najmniej 25 stron. To może wydawać się dużo, ale powinieneś zachować dość duży rozmiar czcionki, aby ułatwić czytanie na ekranie komputera.

Porozmawiajmy przez chwilę o formacie. Możesz kupić oprogramowanie do tworzenia ebooka lub możesz zrobić z niego dokument PDF. Dokumenty PDF będą działać na prawie każdym komputerze, a ludzie mogą je swobodnie pobierać. Zwykle piszę swoje ebooki w programie Microsoft Word, formatuję je tam, dodaję zdjęcia lub grafiki, a następnie zamieniam w PFD. Możesz to zrobić za pomocą programu Microsoft Acrobat lub skorzystać z jednej z bezpłatnych usług tworzenia plików PDF w Internecie.

Następnym krokiem będzie upowszechnienie ebooka. W końcu nie będziesz dokonywać żadnych sprzedaży partnerskich, jeśli nikt nie czyta Twojej książki. Możesz zaoferować go do bezpłatnego pobrania na swojej stronie lub rozdać jako bonus za subskrypcję biuletynu. Chciałbym również dodać uwagę w stopce każdej strony, że czytelnik może przekazać książkę innym, którzy mogą być zainteresowani tematem.

Zaproponuj ebook jako darmowy prezent innym właścicielom witryn i umieść go w bezpłatnych katalogach ebooków. Następnie usiądź wygodnie i zobacz, jak książka wykonuje pracę za Ciebie. Po kilku tygodniach powinieneś zobaczyć nadchodzące wyprzedaże afiliacyjne. Czas przejść do kolejnej książki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *