Wreszcie – ściśle tajny sposób na BEZPŁATNE korzystanie z Google AdWords Pay-Per-Clicks

Tytuł:
Wreszcie – ściśle tajny sposób na bezpłatne płatności za kliknięcia w Google AdWords

Liczba słów:
544

Podsumowanie:
Nowy przełomowy sekret to wszystko, czego teraz potrzebujesz, aby korzystać z płatności za kliknięcia w programie Google AdWords BEZPŁATNIE!

Słowa kluczowe:
pay-per-click, free, zarabiaj, zarabiaj, pracuj w domu

Treść artykułu:
Dżentelmen z Nowego York odkrył coś, co nazywa „nadzorem” ze strony 99,9% wszystkich marketerów, który pozwala mu otrzymywać płatne reklamy w Google, a także we wszystkich innych wyszukiwarkach, które zezwalają na reklamy sponsorowane.

I nie, nic w jego „tajemnicy” nie jest nielegalne – ani też nie wymaga znajomości kogoś „od wewnątrz” w Google, Yahoo, MSN, Overture i innych.

Zamiast tego nowojorczyk szczyci się dumnie „… to jest coś, co złapałem tuż przed 2000 rokiem, kiedy było tyle szaleństwa w wyszukiwarkach, i zacząłem robić małe rzeczy tylko po to, aby najpierw przetestować … … ale które później rozwinąłem, kiedy już to zrozumiałem ”.

Ten sam facet założył i prowadził szesnaście oddzielnych firm internetowych sprzedających wszystko, od karmy dla zwierząt, płyt DVD, zabawek i gier dla dzieci, książek, oprogramowania i sprzedawał nie tylko własne produkty, ale stał się partnerem dla innych biznesy internetowe – cały czas stosując swój główny sekret.

W ciągu prawie ośmiu lat New Englander wyznaje: “ W rzeczywistości zarobiłem ponad 87 milionów dolarów na reklamach, za które używając mojego sekretu nigdy nie musiałem płacić … a największą część z nich otrzymałem niedawno w Google pay-per-click i innych formach reklamy padów w wyszukiwarkach … wszystko to dostałem za darmo … ‘

Tak potężny jest jego sekret, że jest w stanie zmonopolizować każdą niszę online i zawsze może zapewnić najwyższe miejsca premium tuż nad zwykłymi wynikami organicznymi wyświetlanymi w większości wyszukiwarek.

Nadal musi założyć konto w wyszukiwarkach – ale po zastosowaniu swojego sekretu nie musi płacić za wszystkie związane z tym koszty.
Ponownie, nic w jego tajemnicy nie jest ani nielegalne, ani okradane przez wyszukiwarki.
Jeden z rzeczników jednej z najpopularniejszych wyszukiwarek powiedział chichocząc po tym, jak został wtajemniczony w ten niesamowity sekret: „Wow! Ha! To jest naprawdę wyjątkowe … i moim zdaniem służyłoby to jedynie do ulepszenia i przyciągnięcia do nas większej liczby transakcji w [nazwa wyszukiwarki zastrzeżonej ze względów prawnych i poufności] i nie spowodowałoby, że straciliśmy w najmniejszym stopniu interesy. Niesamowity!’

Northerner ujawnił, że w ciągu tych prawie ośmiu lat, odkąd zastosował swoją tajemnicę, osiągnął ponad 300 milionów dolarów przychodów ze sprzedaży z najbardziej zróżnicowaną linią produktów, a ostatnio w ciągu ostatnich dwóch lat zarobił prawie 166 milionów dolarów po tym, jak naprawdę „zapadłem się i wykorzystałem mój sekret w pełni”.

Teraz, ku fortunie wszystkich innych, miejski slicker ujawnia swój sekret dostarczania nieograniczonej ilości reklam typu pay-per-click dla ogółu społeczeństwa. Ale nikomu z nas nie obiecuje, jak długo.

Trochę ekscentrykiem, dżentelmen mówi: „Zobaczymy, jak długo będę mógł to udostępnić, zanim się nasyci”.

Jeden ze znanych guru w publicznych sieciach internetowych zwrócił uwagę, że chociaż ten człowiek może zyskać więcej ekonomicznie w wyniku opublikowania jego tajemnicy, to „jest już tak zdumiewająco bogaty, że czy będzie kontynuował, czy zaprzestanie jego sprzedaży, nie spowoduje ani nie złamie człowiek, ale nie złapanie go dla siebie, gdy jest jeszcze dostępny, może okazać się dla ciebie katastrofą, ponieważ możesz mieć tylko jedną szansę, i to bardzo ograniczoną, na zdobycie tego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *