Wprowadzenie do wyświetlaczy targowych

Tytuł:
Wprowadzenie do wystaw targowych

Liczba słów:
895

Podsumowanie:
Ten artykuł zawiera podstawowe wprowadzenie do wyświetlaczy na targach i powiązanych produktów, takich jak banery stojaki, stojaki na literaturę i nie tylko.

Słowa kluczowe:
targi, ekspozycje, eksponaty, stoiska, stojaki na banery, stojaki na literaturę, ekspozytory pop-up

Treść artykułu:
Jeśli chodzi do wystawiania przedmiotów na targach, masz wiele opcji, od stojaków na banery, stojaków na literaturę i wyświetlaczy pop-up. Możesz wybrać więcej niż jeden typ jednostki lt;bgt; wyświetlania na targach lt;/bgt;, ponieważ każdy z nich może być używany razem, aby uzyskać pełniejszy efekt i przydatne informacje.

Stojaki na banery
Stojaki na banery są dostępne w różnych rozmiarach i wzorach. większość stojaków banerowych jest przenośnych, zaprojektowanych tak, aby można je było szybko rozstawić i mają praktyczne zastosowanie podczas kilku targów, o ile są odpowiednio traktowane. Decydując, który typ stojaka banerowego jest dla Ciebie najlepszy, należy wybrać spośród dostępnych odmian. Główne typy są chowane, sprężynowe i teleskopowe.

Rolowane stojaki banerowe świetnie nadają się do tworzenia fototapet stojących na podłodze. Ten typ jest wyposażony w sprzęt umożliwiający oglądanie obrazu graficznego od podłogi do góry obrazu. Główną zaletą tego typu jest to, że z przodu stoiska wszyscy potencjalni klienci zobaczą obraz. Cały sprzęt jest albo ukryty, albo niewielka część znajduje się na górze lub na dole stojaka. Dlatego sprzęt nie jest tym, co zauważają odwiedzający Twój wyświetlacz. Rolowany wyświetlacz można również przymocować obok innych rolowanych stojaków na banery, aby utworzyć znacznie dłuższy obraz, który może mieć nawet dziesięć stóp lub więcej.

Wysuwane stojaki na banery mogą być lepsze, jeśli szukasz trwałości. Grafika w tym urządzeniu jest wtaczana i wysuwana z metalowej obudowy, która znajduje się na dole wyświetlacza. W przypadku wysuwanych stojaków banerowych laminowanie jest dwustronne, co pomoże zachować i ochronić obraz przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami.

Stojaki na literaturę

Stojaki na literaturę są również dostępne w wielu różnych stylach, wzorach i rozmiarach, które pozwolą Ci dopasować całą literaturę, którą chciałbyś zaoferować potencjalnym klientom. W większości przypadków stojaki na literaturę są srebrne lub czarne i mają od 3 do 5 kieszeni. Kilka większych przypomina półkę na czasopisma, którą często widzisz w sklepie spożywczym z komiksami.

Najpopularniejszym stojakiem z literaturą jest prawdopodobnie Zed Up. Ten wspaniały stojak na literaturę ma system półek, który można złożyć i włożyć do własnej torby do transportu. Głównym powodem popularności tego typu stojaków na literaturę jest to, że nie trzeba ich wyjmować, kiedy jest się gotowym do spakowania. Istnieją dwa rozmiary Zed Up, jedna z 3 kieszeniami na pojedyncze broszury i druga, która pomieści większe ilości literatury w każdej kieszeni.

Możesz chcieć bardziej eleganckiego i nowoczesnego projektu, jakim byłby regał na literaturę Slope. Jest również bardzo łatwy w transporcie po złożeniu stojaka na płasko. Posiada 3 kieszenie, które pomieści literaturę 10 cali szerokości, 57 cali wysokości i 16 cali głębokości. Stok posiada również własną torbę do przenoszenia, która ułatwia transport.

Wyświetlacze wyskakujące

Istnieje kilka różnych typów wyświetlaczy wyskakujących, z których możesz korzystać na potrzeby targów. Istnieje pięć modnych typów, które preferuje większość ludzi, w tym standardowe wyskakujące wyświetlacze, wyskakujące wyświetlacze ze zdjęciem, wyskakujące wyświetlacze z tkanin, komercyjne wyskakujące wyświetlacze i wyskakujące okienka w stylu 3-D Wyświetlacze. Każdy z nich ma swoje unikalne cechy i styl, które zwiększają Twoje wrażenia z targów.

Najpopularniejsze to standardowe wyskakujące okienko. Mają one zwykle około 10 stóp szerokości i są zakrzywione. Zazwyczaj są wykonane z lekkiej aluminiowej ramy, profili kanałowych z PVC lub stali, pojedynczych paneli aluminiowych lub paneli z tkaniny Velcro.

Wyskakujące okienka z fototapetami są bardzo podobne do standardowych wyskakujących okienek, z wyjątkiem tego, że używają paneli ze zdjęciami ściennymi zamiast paneli z tkaniny Velcro. Wyskakujące okienka z fototapetami przyciągają większą uwagę ze względu na zastosowaną w nich grafikę wielkoformatową.

Dzięki wyskakującemu okienku z fototapetą z tkaniny nie musisz się już martwić o konfigurację. Fototapeta jest przymocowana do ramy, co sprawia, że montaż jest szybszy i łatwiejszy niż w przypadku standardowej lub w stylu fototapety. Ten typ waży również mniej niż większość standardowych wyskakujących okienek dostępnych obecnie na rynku. Możesz wybierać spośród zakrzywionych lub nie zakrzywionych konstrukcji, a większość ma własną torbę do przenoszenia.

Komercyjne wyświetlacze pop-up mogą być tym, czego potrzebujesz, ale są nieco droższe. Ten typ jest wytrzymały i może znieść nieco więcej złego traktowania lub niewłaściwego obchodzenia się niż inne jednostki.

Jednym z najnowszych wyświetlaczy pop-up dostępnych obecnie na rynku jest wyskakujący wyświetlacz w stylu 3-D. Są podobne do fabr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *