Wprowadzenie do wystaw targowych

Tytuł:
Wprowadzenie do eksponatów targowych

Liczba słów:
867

Podsumowanie:
Ten artykuł zawiera podstawowe wprowadzenie do eksponatów targowych, w tym eksponatów kratownic i akcesoriów, takich jak jako lekkie pakiety, podświetlane nagłówki i nie tylko.

Słowa kluczowe:
targi, ekspozycje, eksponaty, stoiska, kratownica, podświetlenie, światła

Treść artykułu:
Kiedy planujesz następny lt;bgt; wystawa targowa lt;/bgt;, na którą powinieneś spojrzeć, gdy przeglądałeś tylko wiele różnych stoisk, eksponatów i wystaw. Pamiętaj, jakie rodzaje eksponatów zwróciły Twoją uwagę. Twoja prezentacja powinna również przyciągnąć tłum.

Zanim spieszysz się i kupisz ekspozytory na swoją wystawę, musisz wziąć pod uwagę wiele różnych aspektów tego, jak chcesz, aby Twoja prezentacja wyglądała i czuła. Wiesz, że chcesz, aby przemawiał do potencjalnych klientów, którzy przechodzą obok i, miejmy nadzieję, przyciągnie ich do siebie, abyś mógł z nimi porozmawiać. Twój eksponat musi przyciągnąć ich uwagę, więc przejdą, a wtedy możesz uzyskać ich niepodzielną uwagę.

Najpierw musisz zdecydować, jaki rodzaj ekspozycji będzie najlepszy do prezentacji Twoich produktów, usług i wizerunku Twojej firmy. Powinieneś także wziąć pod uwagę swój budżet. Bez względu na budżet, możesz znaleźć idealne eksponaty na targach, które przekażą Twoją wiadomość obrazem, który chcesz, aby inni zobaczyli.

Rozmiar wystawy handlowej może cię zmusić lub złamać. Jeśli masz jeden za duży, eksponat będzie przytłaczający, a jeśli wybierzesz jeden za mały, będzie wyglądał na przepełniony i zagracony. Najpopularniejsze rozmiary eksponatów na targach to 10 stóp na 10 stóp, 20 stóp na 20 stóp i 10 stóp na 20 stóp. W ramach tego ograniczenia wielkości musisz również wybierać spośród projektów pop-up, paneli lub kompletnych stoisk wystawienniczych Truss.

W rozmiarze 10 stóp na 10 stóp można znaleźć wspaniałe wyświetlacze w różnych stylach i wzorach. Dzięki panelowi Clever o długości 10 stóp możesz wybierać spośród podświetlanego nagłówka, świateł, preferowanego koloru dla dolnego panelu i innego dla górnego panelu. Korzyści płynące ze stosowania tych paneli to to, że są solidne i trwałe, ale bardzo lekkie i łatwe w transporcie. Średnia waga tych paneli wynosi około 130 funtów. W panelu Genius I 10 stóp możesz również wybrać, czy chcesz mieć światła, kolor podstawy licznika, kolor laminatu licznika, kolor panelu dolnego i panelu górnego. Cechą charakterystyczną tego typu panelu jest to, że jest to składany system ekspozycyjny, posiada 6 górnych paneli na zawiasach, 6 dolnych paneli zawiasowych, 1 podświetlany nagłówek i oświetlenie, 1 blat wnęki i 1 podstawę blatu wnękowego. Ten wspaniały panel jest imponujący dla wszystkich typów wyświetlaczy i zwykle waży około 200 funtów.

Jeśli wolisz większy rozmiar, taki jak 20 stóp na 20 stóp, powinieneś polubić funkcje, które są zawarte w wyskakujących wyświetlaczach i kabinach kratownicowych. Najlepszym wyskakującym wyświetlaczem tej wielkości jest Trilogy 20 ‘x 20’ Island Pop up Trade Show Display. Cechy tego wyjątkowego wyświetlacza polegają na tym, że w rzeczywistości są to trzy stoiska targowe w jednym. Ma szeroki na 10 stóp obszar wystawowy z tyłu do tyłu, który tworzy trójkąt lub kształt gwiazdy. Jeśli daje Ci możliwość zaprezentowania swoich produktów lub różnych aspektów Twojej firmy na całym wyświetlaczu. Będziesz także mógł wybrać żądany kolor i materiał, a także zestaw do konwersji obudowy na blat oraz kolory i tkaniny tego zestawu, światła, pakiet półek, podświetlany pakiet nagłówkowy i panele rekonfiguracyjne. 20 na 20 stóp Kabiny kratownicowe są dostępne w kilku unikalnych stylach, takich jak Cassiopeia, która ma konstrukcję stalową; srebrny kolor o wysokim połysku, 4 blaty i możliwość montażu za pomocą zaledwie czterech dołączonych śrubokrętów. Centaurus ma tę samą konstrukcję ze stali wysokiej jakości, srebrny kolor o wysokim połysku, 24 srebrne reflektory i możliwość dodania blatów w kolorze jasnego drewna lub srebrnym. Neptune z pewnością przyciągnie uwagę takimi funkcjami, jak system modułowy, który jest szybki i łatwy w montażu. Jupiter to kolejny nowoczesny i innowacyjny wyświetlacz, który zapewnia wspaniałe funkcje, takie jak wysoki połysk srebrny kolor, wysokiej jakości stalowa konstrukcja, 6 blatów z jasnego drewna lub srebra, 8 srebrnych świateł punktowych i łatwy montaż za pomocą dołączonych śrubokrętów. Vega jest podobna do innych budek Truss, ale jest przyciągającą wzrok i atrakcyjną budką z opcjami blatów, kolorów i projektu.

Wyświetlacze o wymiarach 10 stóp na 20 stóp zapewniają do wyboru style i projekty, takie jak wyświetlacze pop, panele i kabiny Truss. Wszystkie mają również wiele unikalnych stylów i projektów, które z pewnością pomogą Ci zaprezentować Twoje produkty, firmę lub usługi w sposób nie tylko wyjątkowy, stylowy i oryginalny, ale także z cenami mieszczącymi się w Twoim budżecie.

Everything Displays, Inc. jest wydawcą tego artykułu i czołowym krajowym dostawcą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *