Właściciele nieruchomości wakacyjnych używają stron internetowych w celu zwiększenia widoczności.

Tytuł:
Właściciele nieruchomości wakacyjnych używają stron internetowych w celu zwiększenia widoczności.

Liczba słów:
653

Podsumowanie:
W ciągu ostatnich 5 lat liczba nieruchomości do wynajęcia na wakacje ogłaszane w Internecie bezpośrednio od właściciela wzrosła do ponad 50 000.

Słowa kluczowe:
Urlop, wypożycz bezpośrednio od właścicieladivx pobierz film gry divx pobierz film divx pobierz gry divx pobierz film divx wakacje, wypożycz bezpośrednio od właściciela

Artykuł Treść:
W ciągu ostatnich 5 lat liczba nieruchomości na wynajem wakacyjny ogłaszanych w Internecie bezpośrednio od właściciela wzrosła do ponad 50 000. Powód, dla którego tak wielu właścicieli podejmuje się zarządzania swoimi jednostkami jest prosty.

Mogą zarobić znacznie więcej pieniędzy, ponieważ nie muszą oddawać 50% (lub więcej) czynszu brutto firmie zarządzającej. Nawet jeśli oferują najemcy znaczne zniżki, nadal zarabiają więcej (a najemca może również zaoszczędzić znaczną kwotę). Właściciele zazwyczaj reklamują swoje nieruchomości na stronach z ofertami wynajmu wakacyjnego. Większość z tych witryn wymaga od właściciela odpowiedzi na kilka pytań dotyczących ich nieruchomości, a następnie witryna reklamuje nieruchomość w formacie typu „cookie cutter”.

To jest w porządku, ale tak naprawdę nie pozwala właścicielowi na ogłaszanie tego, co jest wyjątkowe w jego nieruchomości. Jednak obecnie większość dostawców usług internetowych (ISP) udostępnia swoim klientom bezpłatne miejsce na własną stronę główną, a fakt, że tworzenie atrakcyjnych stron internetowych wymaga bardzo niewielkich umiejętności, coraz więcej właścicieli tworzy strony internetowe tylko dla swojej własności.

Gdy właściciel ma własną stronę internetową, może zaprojektować ją w sposób, który naprawdę podkreśla kluczowe cechy jego nieruchomości lub obszaru, na którym się znajduje. Ponadto właściciel może umieścić wiele zdjęć na swoim własna strona internetowa praktycznie bez żadnych kosztów. Wiele witryn wynajmu wakacyjnego ogranicza liczbę zdjęć i / lub pobiera dodatkową opłatę (która może sięgać nawet setek dolarów) za dodatkowe zdjęcia. Na przykład, jeśli posiadasz mieszkanie w obszarze Disney World, możesz chcieć mieć zdjęcia Disney World, Epcot i Universal Studios. To samo dotyczy właścicieli, których nieruchomości znajdują się w górach Kolorado (lub w jakimkolwiek ośrodku wypoczynkowym).

Mogli mieć zdjęcia z jazdy na nartach w ośrodkach w okolicy (np. Vail, Steamboat, Breckenridge, Keystone itp.). Oczywiście, jeśli jest lato, rozsądnie byłoby zastąpić zdjęcia z jazdy na nartach zdjęciami golfa, wędkowania, jazdy na rowerze i raftingu w górach. Jeśli naprawdę chcesz to zrobić dobrze, możesz zarezerwować nazwę .com za jedyne 10 USD rocznie u rejestratorów domen z rabatem, którzy tam są.

Jeśli zdecydujesz się to zrobić, wybierz nazwę, która opisuje lokalizację twojego mieszkania. Niektóre witryny z ofertami wynajmu wakacyjnego pozwalają na umieszczenie łącza do strony internetowej Twojego obiektu ze strony w ich witrynie, która opisuje Twój obiekt. Jest to bardzo ważne i powinno być jednym z kryteriów, których używasz przy wyborze witryny z ofertami wynajmu wakacyjnego.

Oprócz umożliwienia podania łącza do swojej strony internetowej, należy policzyć, ile kliknięć potrzeba, aby przejść do Twojej oferty z witryny z ofertami domów wakacyjnych. MNIEJ, tym lepiej. Jest to tak ważne, ponieważ im więcej masz linków do swojej usługi ORAZ im bliżej strony głównej witryny (tj. Im mniej kliknięć jest wymaganych, aby do niej dotrzeć), tym bardziej prawdopodobne jest, że wyszukiwarki ją przyjmą i wyświetlać je w zapytaniach wyszukiwania. Idealnie byłoby, gdyby Twoja strona internetowa pojawiała się podczas wyszukiwania. Jeśli ludzie wejdą bezpośrednio na twoją stronę internetową, jest bardziej prawdopodobne, że zarezerwują urządzenie.

Jednak to tylko jeden mały fragment tego, jak wyszukiwarki wykonują swoją pracę. Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości do wynajęcia na wakacje i nie masz własnej strony internetowej, możesz rozważyć jej zakup. Jest niedrogi i nie wymaga dużego wysiłku. Możesz odwiedzić kilka witryn z ofertami wynajmu wakacyjnego i porównać kalendarze nieruchomości, które mają specjalną stronę internetową, i tych, które jej nie mają. Możesz być zaskoczony wynikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *