Wirtualni asystenci – dowiedz się więcej o umiejętnościach VA i osiągaj większe zyski

Tytuł:
Wirtualni asystenci – dowiedz się więcej o umiejętnościach VA i osiągnij większe zyski

Liczba słów:
653

Podsumowanie:
Bycie wirtualnym asystentem (VA) może być satysfakcjonujący i przyjemny biznes, zwłaszcza jeśli masz już podstawowe umiejętności administracyjne. Ale tylko znajomość bardzo podstawowych umiejętności ogranicza zakres usług oferowanych klientom, a także ogranicza wzrost dochodów. Tutaj przydaje się zdobywanie nowych, bardziej zaawansowanych umiejętności.

Słowa kluczowe:
umiejętności wirtualnego asystenta, zakładanie firmy wirtualnego asystenta, va biznes, zostań wirtualnym asystentem,

Treść artykułu:
Bycie wirtualnym Asystent (VA) może być satysfakcjonującym i przyjemnym biznesem, szczególnie jeśli masz już podstawowe umiejętności administracyjne. Ale tylko znajomość bardzo podstawowych umiejętności ogranicza zakres usług oferowanych klientom, a także ogranicza wzrost dochodów. Tutaj przydaje się zdobywanie nowych, bardziej zaawansowanych umiejętności. Im więcej umiejętności znasz, tym więcej usług możesz zaoferować klientom, a to zdecydowanie oznacza więcej pieniędzy na koncie bankowym. Ale jakich nowych umiejętności warto się nauczyć, aby zwiększyć swoje dochody i firmę? W tym artykule omówimy, jakie umiejętności powinien posiadać wirtualny asystent poza podstawowymi umiejętnościami administracyjnymi, a jakie umiejętności dadzą VA większy potencjał zarobkowy.

Zwiększ swoje umiejętności VA

Coraz więcej osób szuka sposobów na uzyskanie dodatkowego dochodu, a część z nich z kolei założy biznes online. Coraz więcej firm stacjonarnych przenosi swoją obecność biznesową offline i tworzy obecność online, aby pomóc im generować jeszcze większy dochód i wzrost. Widzisz, gdy te nowe firmy internetowe pojawiają się na rynku, firmy te będą starały się zatrudnić wirtualnych asystentów, aby pomóc im rozwijać działalność, a także pomóc pozostać w czołówce, a rezultatem będą różne usługi, które muszą być zlecone na zewnątrz. Niektóre usługi outsourcingowe mogą obejmować:

– Tworzenie samouczków wideo
– Produkcja audio, np. Dostarczanie profesjonalnych reklam dźwiękowych
– Usługi dystrybucji wideo

Tego typu usługi są już wykonywane firmy VA’s już teraz i wkrótce staną się typowymi usługami świadczonymi przez wirtualnych asystentów, gdy rynek online stanie się bardziej konkurencyjny. Czy musisz wiedzieć, jak przygotować reklamę wideo lub samouczek? Nie, niekoniecznie; ale jeśli chcesz zwiększyć swoje dochody w Internecie i rozwinąć swój biznes, powinieneś nauczyć się tej nowej umiejętności. Nie zdziw się któregoś dnia, jeśli Twój najlepszy klient zapyta Cię, czy wiesz, jak tworzyć samouczki wideo lub czy rozpowszechniasz filmy online w miejscach takich jak YouTube.com.

Musisz znać umiejętności wirtualnego asystenta

Teraz, gdy omówiliśmy już, jakie umiejętności zwiększające wirtualnego asystenta powinieneś posiadać, czas przejść do umiejętności, które muszą posiadać wszyscy wirtualni asystenci i poza oczywistymi podstawowymi umiejętnościami administracyjnymi powinni uczyć się. Te umiejętności, które musisz wiedzieć, to:

– Konfigurowanie serii wiadomości autorespondera dla klientów. Może to obejmować korzystanie z programów takich jak Aweber na Aweber.com

– Konfigurowanie reklam typu pay-per-click i banerów reklamowych online w miejscach takich jak Google Adwords

– Tworzenie raportów w formacie PDF

– Dystrybucja artykułów do katalogów artykułów i robienie tego efektywnie

– Dodawanie kodu śledzenia Google Analytics do koszyków
Zwroty kosztów klientom w programach podstawowych, takich jak PayPal, 2Checkout i Google Checkout

– Praca w systemach obsługi klienta, takich jak helpdesk Kayako i PerlDesk

Znajomość typów umiejętności wymienionych powyżej ma kluczowe znaczenie dla Twojego sukcesu online. Jeśli nie znasz żadnej z wymienionych umiejętności, nie martw się, ponieważ możesz się ich nauczyć. Nauka zajmie trochę czasu, ale zanim się zorientujesz, będziesz profesjonalistą. Nauka tych nowych umiejętności będzie najprawdopodobniej wymagać zakupu oprogramowania. Na przykład, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć samouczki wideo, powinieneś zainwestować w oprogramowanie do przechwytywania ekranu. Następnie przeczytałbyś instrukcję i przećwiczył tę nową umiejętność. Oczywiście nie musisz męczyć się z kupowaniem każdego programu, aby nauczyć się nowych umiejętności. Wiele programów, takich jak PayPal i Kayako, jest dostarczanych z instrukcją obsługi lub bazą wiedzy, która pomaga w pracy z programami. Oznacza to, że nie musisz w rzeczywistości kupować programu pomocy technicznej Kayako, aby z niego korzystać. Czytając podręczniki, pracując w programach i korzystając z oprogramowania, nauczysz się nowych umiejętności. Pamiętaj, że nauczenie się nowych umiejętności zajmie trochę czasu i wysiłku, ale ostatecznie odniesiesz korzyści zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *