Wiele strumieni dochodu 5 powodów, dla których jest to absolutnie potrzebne

Tytuł:
Wiele strumieni dochodu – 5 powodów, dla których absolutnie tego potrzebujesz

Liczba słów:
761

Podsumowanie:
Krótko mówiąc, wiele strumieni dochodów oznacza Twoja firma ma więcej niż jeden sposób zarabiania pieniędzy. Na przykład sprzedajesz produkty i usługi. To są liczne strumienie dochodów. Dlaczego ich potrzebujesz? Poniżej znajduje się pięć powodów.

Słowa kluczowe:
strategie biznesowe, rozwój firmy, sukces biznesowy, strategie sukcesu biznesowego, marketing, copywriting, kreatywność

Treść artykułu:
I ‘ zakochałem się w słowie „wiele”, zwłaszcza gdy odnosi się ono do biznesu. Szczególnie podoba mi się pomysł wykorzystania potęgi wielokrotności, aby wielokrotnie rozwijać swój biznes.

W firmie jest wiele rzeczy, które mogą być wielorakie, ale w tym artykule skupię się na wielu źródłach dochodu. Krótko mówiąc, wiele źródeł dochodu oznacza, że Twoja firma ma więcej niż jeden sposób zarabiania pieniędzy. Na przykład sprzedajesz produkty i usługi. To są liczne strumienie dochodów. Dlaczego ich potrzebujesz? Poniżej znajduje się pięć powodów:

1. Zarabiaj pieniądze podczas snu. To wielka sprawa dla tych z nas, którzy sprzedają nasz czas (znani również jako świadczenie usług). Największą wadą sprzedawania czasu jest to, że nie pracujesz, nie zarabiasz pieniędzy. Więc kiedy jesteś na wakacjach, relaksujesz się w weekend lub śpisz, żadne pieniądze nie wpływają do firmy. Ale powiedzmy, że tworzysz produkt lub dwa, które chcesz sprzedawać jako dodatek do swoich usług. Właśnie utworzyłeś pasywny strumień dochodu (pasywny, co oznacza, że nie wymaga czasu twojego ani nikogo innego). Więc jeśli zdrzemniesz się lub wyprowadzasz psy, pieniądze nadal mogą napływać do Twojej firmy. (Co za koncepcja!)

2. Wykorzystaj swój czas. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku pasywnych strumieni dochodów. Zasadniczo zarabiasz pieniądze bez zajmowania czasu. Dlatego możesz spędzać czas na czymś innym i nadal cieszyć się pieniędzmi pochodzącymi z pasywnego strumienia dochodów. To dobry sposób na mądre wykorzystanie czasu. (Zamiast pracować przez godzinę, zarabiaj za godzinę, możesz otrzymać zapłatę kilka razy na kilka różnych sposobów w ciągu tej samej godziny.)

3. Wypełnij swój rurociąg. Jeśli wszystko, co sprzedajesz, to drogie usługi, znalezienie klientów może być trudne. W końcu klienci muszą Ci ufać i ufać, że dostają dobrą ofertę za swoje pieniądze. Jeśli oferujesz produkty lub usługi po niższych cenach, dajesz tym klientom szansę „wypróbowania” Cię, zanim przeznaczysz kilka tysięcy dolarów na duży projekt lub prace doradcze. Ponieważ początkowa inwestycja Twoich klientów jest niższa, masz szansę zmniejszyć ich odporność na zatrudnienie Ciebie.

4. Złap różnych klientów. Bez względu na to, co oferujesz, część rynku docelowego nie będzie zainteresowana zatrudnieniem Ciebie. Czemu? Ponieważ woleliby to zrobić sami. A może nie mają pieniędzy, by cię zatrudnić. A może robią to samo co Ty i wolą uczyć się od Ciebie, aby doskonalić własne umiejętności. Oferując produkt, klasę lub opcję grupową, poszerzasz swoją sieć. Nie tylko jesteś w stanie pomóc większej liczbie ludzi, ale także zarobisz więcej pieniędzy.

5. Urozmaicać. Im więcej masz strumieni dochodu, tym mniej katastrofalna będzie utrata jednego. Nie żeby być negatywnym, ale coś się dzieje. Branże się zmieniają. Gospodarki się zmieniają. Ludzie chcą różnych rzeczy. Jeśli wszystko, co oferujesz, to usługi, a te usługi nagle stają się przestarzałe, co stanie się z Twoją firmą? Lub, bardziej prawdopodobny scenariusz, co jeśli stracisz największego klienta? A może kilku dużych klientów w tym samym czasie? Jasne, w końcu znajdziesz innych klientów, którzy nadrobią różnicę, ale co się stanie w międzyczasie? A co, jeśli zajmie to miesiąc, dwa lub sześć? Twoje rachunki na pewno nie będą czekać tak długo. Ale jeśli masz inne źródła dochodu, spadek usług (lub spadek dochodu z produktów) nie jest już tak przerażający, ponieważ nadal będziesz mieć pieniądze.

Ćwiczenia z kreatywności – Znajdź czas na tworzenie wiele źródeł dochodu

Prawdopodobnie najtrudniejszą częścią tworzenia wielu strumieni dochodu jest brak czasu, zwłaszcza gdy Twoja podstawowa działalność opiera się na usługach. Więc teraz, kiedy już wiesz, jakie to ważne, jak znajdziesz czas, aby to zrobić?

Oto kilka pomysłów, które pomogą Ci przemyśleć:

* Zatrudnij wirtualnego asystenta (VA) lub księgowego, aby zajął się niektórymi zadaniami, których i tak nie wykonujesz.
* Twórz systemy w swojej firmie, aby wykonywać zadania biznesowe szybciej i wydajniej.
* Podnieś ceny, aby przyjmować mniej klientów i zarabiać więcej.
* Poświęć sobotę lub niedzielę na pracę nad swoją firmą. (Uważaj z tym, ponieważ możesz bardzo szybko się wypalić.)

Weź długopis i papier i przeprowadź burzę mózgów, aby zobaczyć, jak znaleźć więcej czasu, aby zacząć tworzyć więcej strumieni dochodów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *