Webmasterzy zwiększają Twoje zarobki w programie Adsense

Tytuł:
Webmasterzy poprawiają Twoje zarobki w Adsense i generują przychody

Liczba słów:
693

Podsumowanie:
Webmasterzy, którzy już tam byli i zrobili to, mają kilka przydatnych wskazówek aby pomóc tym, którzy chcieliby zapuścić się w tę dziedzinę. Niektóre z tych wskazówek przyczyniły się do znacznego wzrostu zarobków w przeszłości i stale to robią.

Słowa kluczowe:
adsense, google adsense, zarabianie na reklamach, dodaje

Treść artykułu:
Webmasterzy, którzy tam byli i zrobili to kilka przydatnych wskazówek, które pomogą tym, którzy chcieliby zająć się tą dziedziną. Niektóre z tych wskazówek przyczyniły się do znacznego wzrostu zarobków w przeszłości i stale to robią.

Jeśli webmasterzy chcą zarabiać na swoich witrynach internetowych, najlepszym sposobem na to jest skorzystanie z Adsense. Jest wielu webmasterów, którzy ciężko walczą o zarobek dziennie na swoich witrynach. Ale niektórzy z nich „geniusze” cieszą się setkami dolarów dziennie z reklam AdSense na swoich stronach internetowych. Tym, co odróżnia tych webmasterów od innych, jest to, że są inni i myślą nieszablonowo.

Oto 5 sprawdzonych sposobów, jak najlepiej zwiększyć zarobki w Adsense.

1. Koncentrując się na jednym formacie reklamy Adsense. Jedynym formatem, który działał dobrze w przypadku większości, jest duży prostokąt (336 x 280). Ten sam format zwykle skutkuje wyższym CTR lub współczynnikami klikalności. Dlaczego wybrać ten format spośród wielu, których możesz użyć? Zasadniczo reklamy będą wyglądać jak zwykłe linki internetowe, a ludzie, przyzwyczajeni do ich klikania, klikają tego typu linki. Mogą, ale nie muszą, wiedzieć, że klikają na Twój AdSense, ale dopóki są kliknięcia, wszystko będzie na Twoją korzyść.

2. Utwórz niestandardową paletę dla swoich reklam. Wybierz kolor, który będzie dobrze komponował się z tłem Twojej witryny. Jeśli Twoja witryna ma białe tło, spróbuj użyć białego jako koloru obramowania i tła reklamy. Idea wzorowania kolorów polega na tym, aby Adsense wyglądał tak, jakby był częścią stron internetowych. Ponownie, spowoduje to większą liczbę kliknięć osób odwiedzających Twoją witrynę.

3. Usuń Adsense z dolnych stron witryny i umieść je u góry. Nie próbuj ukrywać swojego Adsense. Umieść je w miejscu, w którym ludzie będą mogli je szybko zobaczyć. Będziesz zaskoczony, jak różnica między lokalizacjami Adsense może wpłynąć na Twoje zarobki.

4. Utrzymuj linki do odpowiednich witryn internetowych. Jeśli uważasz, że niektóre witryny są lepsze od innych, umieść tam swoje reklamy i spróbuj je utrzymywać i zarządzać nimi. Jeśli w tej określonej witrynie jest już dużo AdSense, umieść swoją na wszystkich. W ten sposób odwiedzający zobaczy Twoje reklamy jako pierwszy po przejściu do tej witryny.

5. Spróbuj zautomatyzować wstawianie kodu Adsense na stronach internetowych za pomocą interfejsu SSI (lub dołączonego po stronie serwera). Zapytaj administratora sieci, czy Twój serwer obsługuje SSI, czy nie. Jak ty to robisz? Po prostu zapisz kod AdSense w pliku tekstowym, zapisz go jako „tekst adsense” i prześlij do katalogu głównego serwera WWW. Następnie za pomocą SSI wywołaj kod na innych stronach. Ta wskazówka to oszczędność czasu, szczególnie dla tych, którzy używają automatycznych generatorów stron do generowania stron w swojej witrynie.

Oto kilka wskazówek, które przydały się niektórym, którzy chcą generować setki, a nawet tysiące na swoich stronach internetowych. Warto jednak wiedzieć, że reklamy są wyświetlane, ponieważ odpowiada to zainteresowaniom osób je oglądających. Dlatego skupienie się na konkretnym temacie powinno być twoim głównym celem, ponieważ wyświetlacze będą szczególnie ukierunkowane na temat, który ludzie już oglądają.

Należy również zauważyć, że istnieje wiele innych AdSense o tym samym temacie, co Ty. Najlepiej pomyśleć o stworzeniu dobrej reklamy, która będzie nieco inna i niepowtarzalna niż te, które już zostały zrobione. Każde kliknięcie, które wykonują odwiedzający, jest dla Ciebie ważne, więc spraw, aby każde kliknięcie się liczyło, sprawiając, że Twój AdSense będzie czymś, w co ludzie na pewno klikną.

Wskazówki udzielane przez osoby, które zwiększyły swoje zarobki, to tylko wskazówki, którymi chcą się podzielić z innymi. Jeśli w jakiś sposób zdziałali cuda dla niektórych, być może może zdziałać cuda również dla ciebie. Wypróbuj je w swoich reklamach i zobacz, jaki przyniesie skutek.

Jeśli zrobili to inni, nie ma nic złego w wypróbowaniu tego samodzielnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *