Użyj swojego Sklepu eBay, aby podwoić sprzedaż

Tytuł:
Użyj swojego Sklepu eBay, aby podwoić sprzedaż

Liczba słów:
329

Podsumowanie:
Jeśli nie masz Sklepu eBay, możesz tracić wielkie pieniądze.

Czemu?

Kiedy sklepy eBay pojawiły się po raz pierwszy, były klapą. Chcieli, abyś zapłacił duże opłaty za wystawienie przedmiotów w swoim sklepie na okres do 30 dni, ale przedmioty w sklepie nie pojawiają się w zwykłych wyszukiwaniach w serwisie eBay.

Ponieważ sklepy eBay nie radziły sobie tak dobrze, serwis eBay dodał aukcje „Ważne do odwołania”. Opłaty za aukcję wynoszą tylko 5 centów co 30 dni, co jest całkowitą okazją. Ale znowu wielkim problemem jest …

Słowa kluczowe:
eBay, zarabiaj pieniądze online, marketing

Treść artykułu:
Jeśli nie masz sklep eBay, na którym możesz dużo tracić pieniądze.

Czemu?

Kiedy sklepy eBay pojawiły się po raz pierwszy, okazały się klapą. Chcieli, abyś zapłacił duże opłaty za wystawienie przedmiotów w swoim sklepie na okres do 30 dni, ale przedmioty w sklepie nie pojawiają się w zwykłych wyszukiwaniach w serwisie eBay.

Ponieważ sklepy eBay nie radziły sobie tak dobrze, serwis eBay dodał aukcje „Ważne do odwołania”. Opłaty za aukcję to tylko 5 centów co 30 dni, co jest całkowitą okazją. Ale znowu duży problem polega na tym, że przedmioty ze sklepu eBay nie pojawiają się w zwykłych wyszukiwaniach.

Jak więc nadal możesz zarabiać pieniądze?

Proste, wystaw przedmiot „Ważne do anulowania”, a następnie PROMUJ go na zwykłych aukcjach eBay. Umieść sekcję u dołu swoich aukcji z „mini reklamami” bezpośrednio połączonymi z Twoimi przedmiotami ze Sklepu eBay.

Nie łamiesz żadnych zasad, ponieważ łączysz się ze swoją własną aukcją eBay, która jest dozwolona. Ponieważ przedmioty w sklepach eBay są o wiele tańsze w wystawianiu, jest to doskonały sposób na generowanie wyższych zysków.

Istnieją trzy różne subskrypcje Sklepu dla Sklepu eBay; eBay Basic, Featured i Anchor w kolejności ceny. Oczywiście wolisz zacząć od Sklepu podstawowego (15,95 USD miesięcznie), a nie Anchor (499,95 USD miesięcznie), ale możesz chcieć uaktualnić do opcji Polecane (49,95 USD miesięcznie). Dzięki polecanemu sklepowi co miesiąc otrzymujesz 30 USD bezpłatnych słów kluczowych serwisu eBay, co oznacza, że możesz umieścić swoją aukcję na górze strony dla wybranych słów kluczowych. Oznacza to większą ekspozycję, a także może znacznie zwiększyć sprzedaż w Twoim sklepie.

Posiadanie sklepu eBay nie tylko przyniesie Ci większą sprzedaż, ale będzie Cię kosztować mniej, jeśli będziesz go używać na dłuższą metę. To tylko niektóre z wielu zalet posiadania sklepu eBay. Kiedy już ją zdobędziesz, będziesz się zastanawiać, dlaczego nie zdecydowałeś się na to wcześniej.

Wypróbuj tę metodę. To może przynieść dużo pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *