Utworzenie witryny sieci Web może być szybkie, łatwe i niedrogie, jeśli znasz swoje opcje

Tytuł:
Uzyskanie witryny sieci Web może być szybkie, łatwe i niedrogie, jeśli znasz swoje opcje

Liczba słów:
319

Podsumowanie:
Więc co robisz zrobić, jeśli potrzebujesz strony internetowej, ale nie jesteś pewien, jak to zrobić. Dobra wiadomość jest taka, że masz kilka opcji. Aby pomóc określić, która opcja jest dla Ciebie najlepsza, zadaj sobie pięć poniższych pytań.

Słowa kluczowe:
marketing, witryna internetowa, marketing internetowy, marketing niskokosztowy

Treść artykułu:
Więc co zrobić, jeśli potrzebujesz witryny sieci Web, ale nie masz pewności, jak ją zdobyć. Dobra wiadomość jest taka, że masz kilka opcji. Aby określić, która opcja jest dla Ciebie najlepsza, zadaj sobie pięć następujących pytań:

1) Na ile umiem posługiwać się komputerem?

2) Jak łatwo mogę nauczyć się nowych programów komputerowych?

3) Ile czasu mogę poświęcić na to?

4) Czy to najlepsze wykorzystanie mojego czasu?

5) Ile pieniędzy jestem gotów wydać?

Jeśli jesteś dość biegły w obsłudze komputera, dość łatwo nauczysz się nowych programów i chcesz poświęcić trochę czasu, jednym z najtańszych sposobów na stworzenie strony internetowej jest jej samodzielne zbudowanie.

Możesz użyć gotowego oprogramowania, takiego jak Microsoft FrontPage i samodzielnie zaprojektować witrynę lub kupić gotowy szablon, aby było to jeszcze łatwiejsze. Dobra wiadomość jest taka, że będziesz mógł aktualizować swoją witrynę tak często, jak chcesz i nie będzie Cię to kosztować ani grosza.

Jeśli masz mało czasu lub chcesz dowiedzieć się, jak samodzielnie zbudować witrynę internetową, masz kilka opcji. Po pierwsze, możesz skorzystać z usługi online „Kliknij i buduj”. Ta trasa jest szybka, prosta i nie musisz niczego programować. Ta opcja jest również niedroga i obejmuje również hosting Twojej witryny internetowej jako część pakietu. Sprawdź http://www.its4domains.net, aby uzyskać więcej informacji na temat tej opcji.

Inną opcją jest pozwolić profesjonaliście zająć się tym za Ciebie. Moich klientów kieruję do kilku projektantów stron internetowych, którzy współpracują z małymi firmami i są stosunkowo niedrogie. Koszt będzie zależał od rozmiaru witryny internetowej i potrzebnych możliwości, ale prawdopodobnie możesz uzyskać podstawową witrynę zbudowaną za mniej niż 1000 USD.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej i innych tanich strategii marketingowych, odwiedź http://www.10stepmarketing.com

(C) 2005 Debbie LaChusa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *