Ulotka z napisem Get Me

Tytuł:
Ulotka z napisem „Zdobądź mnie”

Liczba słów:
399

Podsumowanie:
Niezależnie od tego, czy promujesz wydarzenie, reklamujesz produkt lub usługę na Po pierwsze, prawdopodobnie kusi Cię, aby reklamować się za pomocą ulotek.

Słowa kluczowe:
drukowanie ulotek

Treść artykułu:
Niezależnie od tego, czy promujesz wydarzenie, reklamujesz produkt lub usługę, w pewnym momencie możesz pewnie pokusę się zareklamować za pomocą ulotek.

Ulotki są przydatne. Możesz go wysłać pocztą, zostawić lub rozdać. Ponadto jest najłatwiejszy do wykonania i produkcji. Jest to również najtańsze narzędzie marketingowe. Niemniej jednak te cechy nie sprawiły, że stał się on mniejszym narzędziem marketingowym.

Jak zapewniasz jego skuteczność? Cóż, należy wziąć pod uwagę dwie kwestie – stronę artystyczną i techniczną.

Po pierwsze, zajmijmy się artystyczną stroną tego. Pierwszym krokiem jest sformułowanie koncepcji kreatywnej – koncepcji, która przyciągnie wzrok i serce. Możesz wykorzystać zdjęcia, aby opowiedzieć historię i sprzedawać swoje reklamy. Upewnij się, że Twoja koncepcja przyciąga wzrok, aby w chwili, gdy ktoś na nią spojrzał, na pewno ją złapie. Ustanów centralną uwagę. Wybierz najważniejszy obraz lub frazę, na którą chcesz położyć nacisk. Możesz bawić się rozmiarem, gęstością, jasnością i pozycją, aby nadać mu odpowiednią widoczność. Pamiętaj, że masz tylko ograniczoną przestrzeń. Ponadto używaj obrazów, które mogą powiedzieć, czego słowa nie mogą w danych okolicznościach.

Nie twórz fałszywych roszczeń. Twoim punktem sprzedaży jest mówienie prawdy. W ten sposób Twoja firma może wzbudzić zaufanie i lojalność czytelników. Bądź entuzjastyczny, łaskocz ich wyobraźnię w pozytywnym świetle, ale nie przesadzaj, wypowiadając frazesy.

Uporządkuj swoją stronę. Możesz użyć pól i obramowań. Jednak zachowaj prostotę ulotek. Bycie chwytliwym nie musi być skomplikowane, prawda? Ilustracja nie musi sprowadzać się do ozdoby. Wielu nadal preferuje prostotę, więc trzymaj się jej.

Poświęć trochę czasu na sformułowania. Przeczytaj go kilka razy. Poproś także inne osoby o przeczytanie i korektę treści. Wydrukowanie błędnej ulotki będzie stratą pieniędzy. Dlatego przed wydrukowaniem tego samego upewnij się, że nie ma żadnych wad i błędów.

Przejdźmy do technicznej strony ulotek – druku ulotek. Upewnij się, że masz renomowaną i wykwalifikowaną drukarkę, która zapewni wysoką jakość wydruków. Wybierz również odpowiednią technikę druku, która dopełni swój projekt.

Teraz jesteś gotowy, aby stworzyć ulotkę z krzykiem „Get Me”. Nie musisz tego oferować. Z pewnością Twoja ulotka poradzi sobie nawet bez Twojej inicjatywy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *