Ujawniono stopnie życiowe

Tytuł:
Ujawnione stopnie doświadczenia życiowego

Liczba słów:
359

Podsumowanie:
Ostatecznie zdecydowałem się na zakup dyplomu, aby wzmocnić moje życie i zdobyte doświadczenie zawodowe . Czytając dużo o takich internetowych instytucjach studiów wyższych lub uniwersytetach, znalazłem wyjątek od tych młynów dyplomowych.

Słowa kluczowe:
college, praca, edukacja

Treść artykułu:
To, co było znane jako „Edukacja na odległość” lub „Kurs korespondencyjny”, jest teraz uznano za „e-edukację” lub „edukację online”, która sprawiła, że cały proces uczenia się i nauczania stał się wirtualny dla uczniów na całym świecie.

Otrzymywanie stopni doświadczenia życiowego staje się obecnie coraz bardziej popularne. Coraz więcej osób zwraca się do tych stopni doświadczenia online. Dla osób potrzebujących referencji opartych na ich wiarygodnej pracy, doświadczeniu, umiejętnościach i wykształceniu, wybór stopnia doświadczenia życiowego jest zdecydowanie najlepszą opcją. A najlepsze jest to, że w dzisiejszych czasach firmy uważają, że stopnie naukowe z doświadczenia życiowego są równoważne akredytowanym stopniom akredytacji, ponieważ te internetowe stopnie naukowe zapewniają uznanie zarówno osobistych, jak i zawodowych osiągnięć.

Pomimo swojej elastyczności i wygody, stopnie życiowe mają również pewne upadki.

Popyt na fałszywe i fałszywe certyfikaty i stopnie naukowe nie jest niczym nowym. I jest praktykowany od kiedy szkolnictwo wyższe i znaczenie posiadania stopnia naukowego zostało stworzone. Siła handlu elektronicznego i presja, by być posiadaczem stopnia jakości zżelowanego razem, jest motywacją wystarczająco silną, aby rodzić zarówno fałszywych dostawców stopni, jak i posiadaczy stopni. Im szybciej zdobędziesz dyplom, tym droższy będzie dla twojej kieszeni.

Niedawno w Stanach Zjednoczonych głośni specjaliści ze wszystkich środowisk zostali zdemaskowani za wymienienie fałszywych stopni doświadczenia życiowego; po fazie tego konkretnego incydentu – obecnie pracodawcy stają się coraz bardziej podejrzliwi, gdy rozważają akademickie akta kandydatów. W pewnym sensie te stopnie naukowe związane z życiem online zdemoralizowały znaczenie prawdziwej edukacji w college’u.

Pomijając problemy korporacyjne, jeśli spojrzysz na komercyjne warunki tych stopni doświadczenia życiowego, jestem pewien, że poczujesz się równie zniesmaczony. Mówiąc o kategoriach pieniężnych, fałszywe stopnie naukowe z doświadczenia życiowego mogą kosztować od 50 do tysięcy dolarów, a jak już wspomniano, te certyfikaty doświadczenia są tego warte.

Więc następnym razem, gdy zdecydujesz się na lt;a href=’http://www.instantdegrees.info’gt; stopień doświadczenia życiowego lt;/agt;, pamiętaj, aby dobrze odrobić pracę domową – szukaj w internecie, czytaj powiązane recenzje i posty, a następnie śmiało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *