Tworzenie fraz mocy jest tak proste, jak 1 2 3

Tytuł:
Tworzenie fraz mocy jest tak proste, jak 1, 2, 3!

Liczba słów:
281

Podsumowanie:
Trudno jest osiągnąć cele biznesowe, jeśli nie masz odpowiednich materiałów i / lub informacji, które pomogłyby Twojej firmie dotrzeć sukces, do jakiego jest zdolny. W tym artykule wyjaśniono moc fraz i łatwe sposoby ich generowania.

Słowa kluczowe:
marketing, wyrażenia mocy, reklama

Treść artykułu:
Proste wyrażenia mogą mieć wpływ! Klucz … zachowaj prostotę, ale potężne możliwości. Zwroty mocy działają, ponieważ oddziałują na emocje czytelnika. Pozwalają czytelnikowi POCZUĆ korzyści, jakie oferuje mu Twój produkt lub usługa.

Spójrzmy prawdzie w oczy, podejmujemy emocjonalne decyzje dotyczące naszych zakupów, a następnie szukamy logiki, aby je poprzeć. Hej, nawet logika sprawia, że czujemy się, jakbyśmy dokonali właściwego wyboru! Tak, użyjemy logiki, aby uzasadnić nasze zakupy, ale prawdziwym motywatorem jest emocjonalny wpływ, jaki wywołuje zakup.

Sekrety tworzenia fraz mocy
1. Chcesz zostać profesjonalistą w tworzeniu fraz, które pobudzą chęć klienta do Twojego produktu lub usługi? Napisz listę wszystkich korzyści, jakie oferuje Twój produkt lub usługa. Po prostu połącz jedną lub więcej korzyści ze słowami akcji o wysokiej intensywności i jesteś gotowy do pracy!

Oto kilka przykładów na początek:

‘Szybko! Łatwy! I najniższe ceny!

‘Praca, którą pokochasz, więcej pieniędzy w kieszeni i więcej czasu na jej wydanie!

2. Słowa o dużym wpływie, takie jak: szybkie, łatwe, tanie, przyjemne, kochane i pomoc są kluczem do tworzenia stwierdzeń, które tworzą dramatyczne obrazy słów w umyśle klienta.

3. Wiele z najpotężniejszych fraz mocy składa się z 3 słów lub grup słów w serii. Te 3 grupowanie słów wywołuje dramatyczny efekt, który embluje w umyśle czytelnika. Oto kilka przykładów, które mogą Ci się przydać:

” Oszczędność czasu. Oszczędzać pieniądze. Uzyskaj szybkie rezultaty! ”

‘ ‘Szybki! Łatwy! Tanie jak barszcz!’

” Usiądź wygodnie, zrelaksuj się, baw się! ‘

” Moc, wydajność, wytrzymałość! ‘

Hej, nie trzeba być geniuszem, aby tworzyć frazy, które wyskakują ze strony i wymagają działania od czytelnika!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *