Technologia krótkich serii

Tytuł:
Technologia krótkich serii

Liczba słów:
426

Podsumowanie:
Druk krótkoseryjny to połączenie technologii druku, rozwoju Internetu i wykwalifikowanych drukarek, które potrafią działają tylko w interesie większej sprzedaży z korzyścią dla drukarek, właścicieli firm i klientów.

Słowa kluczowe:
krótkie serie, druk, usługi

Treść artykułu:
Załóżmy, że prowadzisz firmę szkoleniową lub konsultingową. Prawdopodobnie często korzystasz z podręczników szkoleniowych i materiałów instruktażowych. Mogą to być broszury z instrukcjami, instrukcje obsługi, podręczniki szkoleniowe i inne. Od czasu do czasu trzeba dodawać lub zmieniać niektóre informacje w tych instrukcjach, aby wszystkie materiały były aktualne. Jednak drukowanie całego zestawu nowych materiałów co miesiąc może sporo kosztować, a większości firm na to nie stać. Druk krótkoseryjny zapewnia, że nie musisz wyrzucać przestarzałych materiałów i pozwala drukować nowe instrukcje łatwiej, szybciej i taniej. Druk krótkoseryjny umożliwia drukowanie materiałów wysokiej jakości w krótszych niż dotychczas nakładach.

Druk krótkoseryjny zyskał na zmianach w technologii druku i rozwoju Internetu. Po raz pierwszy technologia umożliwia ekonomiczne drukowanie małych wydruków. Być może najdroższą częścią druku krótkoseryjnego jest oprawa i okładka. Wiele osób zdecydowało się na uproszczony projekt okładki, który może być jednokolorowy lub nielaminowany.

Dlaczego więc powinieneś skorzystać z drukowania w krótkich seriach? Przede wszystkim zapewnia lepszą jakość drukowanych materiałów. W przeszłości, aby skorzystać z ekonomicznego drukowania, alternatywą jest korzystanie z drukarek i kopiarek o niższej jakości. Obecnie można drukować materiały w pełnym kolorze bez dodatkowych cen. Druk krótkoseryjny umożliwił drukowanie materiałów o wysokiej jakości. Ponadto krótkie nakłady wymagają mniejszego nakładu pracy. Obsługa tradycyjnej prasy drukarskiej może być pracochłonna od początku do końca. Z drugiej strony technologia druku krótkoseryjnego wymaga niewielkiej siły roboczej, ale do obsługi prasy cyfrowej potrzebuje wykwalifikowanego pracownika. Muszą mieć wiedzę na temat przygotowania do druku i druku.

Ponadto, gdy konieczne jest wprowadzenie poprawek, koszt dodatkowych nakładów druku i ręcznej aktualizacji może zwiększyć ogólny koszt dokumentu. W przypadku drukowania w krótkich seriach poprawki wprowadza się tuż przed wydrukowaniem dokumentu. A ponieważ mniej pracowników jest potrzebnych do druku w krótkim okresie czasu, koszty administracyjne również mogą być niższe. Podobnie firma drukarska może przechowywać dokument i drukować dodatkowe kopie w razie potrzeby, ponieważ dokument jest wykonywany cyfrowo. Jeśli więc potrzebujesz dodatkowych nakładów drukowania, drukarka może wykonać dodatkowe kopie, które wyglądają tak samo, jak przy pierwszym wydruku.

Ogólnie rzecz biorąc, druk krótkoseryjny stanowi połączenie technologii druku, rozwoju Internetu i wykwalifikowanych drukarek, które mogą działać tylko w celu zwiększenia sprzedaży z korzyścią dla drukarzy, właścicieli firm i klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *