Taktyki tworzenia produktów

Tytuł:
Taktyki tworzenia produktów

Liczba słów:
448

Podsumowanie:
Efektywna produkcja wymaga dbałości o szczegóły i dbałości o jakość, którą ilustruje każdy krok sposób, w tym zastosowanie egzaminu końcowego.

Słowa kluczowe:
Ostateczny wygląd produktu

Treść artykułu:
Po wyprodukowaniu i złożeniu produktu oraz przeprowadzeniu przeglądu przez małą grupę testową lub w wersji beta, przed wystawieniem go do publicznej sprzedaży trzeba będzie spojrzeć na wynik po raz ostatni.

Bądźmy szczerzy, na tym etapie procesu prawdopodobnie wiele emocji towarzyszyło obcowaniu z Twoim przedmiotem.

To, co kiedyś było ekscytującym nowym pomysłem, prawdopodobnie stało się czymś w rodzaju ciągłej irytacji. Chcesz to zrobić, wprowadzić na rynek i otrzymać zapłatę. Mimo tych całkowicie naturalnych skłonności ostateczna ocena i edycja jest konieczna.

W tym momencie jesteś dokładnie świadomy każdego słowa, dźwięku i konturu swojego produktu. To sprawia, że jesteś najgorszą możliwą osobą do ostatecznego sprawdzenia. Będziesz naturalnie przynajmniej trochę ślepy na problemy i niedoskonałości po prostu z powodu swojej bliskości do stworzenia.

W związku z tym jest to idealny moment na skorzystanie z pomocy osoby z zewnątrz przed wystawieniem produktu na sprzedaż. Masz wiele opcji. Jeśli masz zaufanego przyjaciela, który potrafi dokładnie ocenić produkt i o którym wiesz, że jest w stanie wykryć i wskazać wady, może to być doskonały wybór. Jeśli tego nie robisz lub wolisz wygodę posiadania bezstronnego egzaminatora końcowego, możesz zatrudnić kogoś z niezbędną wiedzą do wykonania tej pracy.

Na przykład autor e-booka może znaleźć profesjonalnego pisarza lub redaktora, który dokona ostatecznej recenzji. Można już mieć kontakty, które wykonają zadanie, lub można znaleźć pomocną osobę za pośrednictwem niezależnej tablicy ofert. Chcesz znaleźć kogoś, kto podejmie zadanie poważnie i może zapewnić pewien poziom wiedzy i umiejętności w zakresie przedmiotu.

Możesz również skorzystać z pomocy znajomego w niszy produktu, aby przeprowadzić ostateczną kontrolę. Aby mieć pewność, że praca jest traktowana poważnie, można zaoferować płatność. Chociaż nie jest to czas na wprowadzenie hurtowych zmian w Twoim produkcie (chyba że rażący problem jakimś cudem umknął uwadze wszystkich), zechcesz skorzystać z otrzymanej porady. Po zażądaniu i otrzymaniu tego końcowego wkładu, będziesz musiał przełożyć go na działanie. Dokonaj niezbędnych poprawek lub zmian, a nagle będziesz miał przed sobą produkt, który jest całkowicie gotowy do wprowadzenia na rynek. W tym momencie możesz się nim zachwycić, nadać mu blask i zacząć sprzedawać.

Długi proces tworzenia projektu to nie tylko posiadanie pomysłu i szybkie napisanie przypadkowego raportu na dany temat, zanim jak najszybciej go rozpowszechnisz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *