Tajemnice zysków zaplecza i marketing wirusowy

Tytuł:
Sekrety zysków zaplecza i marketing wirusowy

Liczba słów:
657

Podsumowanie:
Gdy naprawdę zrozumiesz siłę zysków zaplecza, eksplodujesz wyniki marketingowe i stworzyć niepowstrzymaną maszynę wirusową.

Techniki, które wam ujawnię, były często nauczane na wielu kursach marketingowych i artykułach… ale nadal są niewykorzystane z powodu dwóch słów – „wizja tunelowa”.

Zyski backendowe oznaczają dodatkowy dochód, który zarabiasz od klienta. Pierwszy zakup od klienta to zysk frontendowy, drugi zakup, a więc …

Słowa kluczowe:
marketing wirusowy, backend, marketing online, marketing online, promocja strony internetowej

Treść artykułu:
Gdy naprawdę zrozumiesz siłę zysków zaplecza, eksplodujesz wyniki marketingowe i stworzysz niepowstrzymaną maszynę wirusową.

Techniki, które wam ujawnię, były często nauczane na wielu kursach marketingowych i artykułach… ale nadal są niewykorzystane z powodu dwóch słów – „wizja tunelowa”.

Zyski backendowe oznaczają dodatkowy dochód, który zarabiasz od klienta. Pierwszy zakup od klienta to zyski frontendowe, podczas gdy drugi zakup i tak dalej będzie Twoim zapleczem.

Naprawdę dobrzy marketerzy rozumieją, że najwięcej pieniędzy zostanie zarobionych na zapleczu.

Oto kilka powodów, dla których:

Możesz pobierać wyższe ceny za produkty zaplecza, ponieważ masz już zbudowaną relację z klientem.

Znają już jakość Twojego produktu i obsługi klienta. Nie musisz już ich przekonywać, że jesteś wiarygodny i że Twoje informacje są dobre.

Musisz tylko przekonać ich, że Twój produkt backendowy jest wyższej jakości niż produkt front-end i że POTRZEBUJĄ produktu backendu.

Zaufanie jest jednym z najważniejszych elementów sprzedaży. Możesz zdobyć to zaufanie, dostarczając dobry produkt typu front-end.

Większość marketerów nie do końca rozumie potęgę zaplecza i to jest fakt.

Wiem, ponieważ widzę bardzo niewiele programów partnerskich, w których prowizja przekracza 50%.

Pomyśl o tym przez chwilę.

Załóżmy, że sprzedajesz produkt za 50 USD i dajesz 50% prowizji. Masz 5 partnerów, z których każdy ma po 10 transakcji sprzedaży.

Po zapłaceniu prowizji zgarniasz 1250 $. Masz teraz 50 klientów. Pięć z nich ostatecznie kupuje Twój produkt zaplecza o wartości 100 USD z zyskiem 500 USD. Całkowity zysk dla Ciebie to 1750 $.

Rozważmy teraz przekazanie 75% prowizji swoim partnerom.

Przekazując wyższe prowizje, otrzymujesz 10 partnerów zamiast pięciu. Dziesięciu partnerów, którzy dokonają 10 sprzedaży po 50 USD, przyniesie Ci 1250 USD – czyli tyle samo, co wcześniej.

Teraz masz 100 klientów i dokonujesz 10 transakcji sprzedaży zaplecza, co daje zysk 1000 USD.

Jak więc ostatecznie zarobiłeś więcej, gdy zwiększyłeś prowizje partnerskie o 25 procent? Zrobiłeś to na zapleczu.

Oto, co dzieje się za kurtyną, gdy zwiększasz swoje prowizje.

Zyskujesz więcej partnerów i subskrybentów, ponieważ ci partnerzy wysyłają większy ruch do Twojej witryny.

Ci partnerzy są bardziej zadowoleni z wyższej wypłaty, ponieważ dałeś im wyższe prowizje. Dlatego będą nadal kierować ruch do Twojej witryny.

Cykl ten z czasem zwiększa ruch, ponieważ zyskujesz więcej klientów, więcej podmiotów stowarzyszonych i więcej subskrybentów.

To najlepsza maszyna do marketingu wirusowego!

Więcej subskrybentów oznacza większe zyski. Więcej klientów to większe zyski. Więcej partnerów oznacza większe zyski.

Czy to wszystko jest warte uderzenia w Twoje zyski?

Tak!

Problemem większości ludzi jest to, że nie mogą znieść widoku, że ich partnerzy zarabiają więcej niż oni. Wizja tunelu uniemożliwia im zobaczenie wszystkich dodatkowych subskrybentów, klientów i podmiotów stowarzyszonych, które mogą być ich własnością.

Pamiętaj o jednej rzeczy dotyczącej prowadzenia programu partnerskiego.

75% redukcja zysków jest lepsza niż 100% redukcja, co ma miejsce, jeśli partner nie dokonał ŻADNEJ sprzedaży.

Podsumowując, powinieneś stworzyć program partnerski dla swojego produktu front-end, który daje większość zysków.

Powinieneś także poświęcić swój czas na tworzenie wielu produktów zaplecza.

Jeśli rodzaj produktu, który sprzedajesz, wymaga pracy ręcznej i nie opłaca ci się dawać wyższych prowizji, możesz stworzyć inny produkt front-end, który będzie służył jako portal do Twoja linia produktów.

Twoim głównym celem w tworzeniu produktu „wprowadzającego” jest użycie go w celu zwiększenia ruchu w witrynie. Kiedy uzyskasz ruch, powinieneś przyciągnąć jak najwięcej potencjalnych klientów do swojego lejka marketingowego.

Gdy masz więcej potencjalnych klientów na swoim lejku marketingowym, możesz kontrolować, dokąd trafiają, korzystając z directi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *