Tajemnice marketingu IT na seminariach i oficjalnych dokumentach

Tytuł:
Sekrety marketingu IT na seminariach i oficjalnych dokumentach

Liczba słów:
430

Podsumowanie:
Marketing IT polega na informowaniu potencjalnych klientów, jakie są ich problemy i w jaki sposób możesz je naprawić. Organizowanie seminariów i oferowanie białych ksiąg to świetne sposoby na prowadzenie marketingu IT.

Słowa kluczowe:
IT-marketing, IT marketing, Computer Consutling marketing

Treść artykułu:
Aby sprzedać rozwiązanie, musisz zbudować świadomość, że jest problem. Kiedy już zbudujesz tę świadomość, musisz zbudować świadomość, że Twoja firma może rozwiązać ten problem. Następnie musisz zbudować świadomość, że Twoje rozwiązanie jest stosunkowo bezbolesne, bezproblemowe, niedrogie i zapewnia firmom dobry zwrot z inwestycji. Ten artykuł pokaże Ci, jak to zrobić.

Marketing seminaryjny jest bardzo skuteczny

Marketing seminaryjny jest jedną z najlepszych form marketingu IT, ponieważ buduje świadomość. Zamiast ciebie lub twoich sprzedawców chodzić po telefonach sprzedażowych i spędzać godzinę lub dwie na rozmowie o podstawach z indywidualnymi osobami, możesz zrobić prawie to samo w pomieszczeniu pełnym potencjalnych klientów jednocześnie.

Brak presji na Twoje perspektywy

I ZNACZNIE mniej onieśmiela Twoich potencjalnych klientów. Dzięki właściwej rejestracji, odpowiednim procedurom kontrolnym, odpowiednim kwalifikacjom, właściwej strategii zapraszania i prawidłowym rozmowom telefonicznym możesz robić ogromne interesy, organizując seminaria na temat kluczowych zagadnień technologicznych w swojej niszy. Aby uzyskać więcej informacji na temat prowadzenia seminariów, zapoznaj się z moją serią teleseminariów dla klientów Sweet Spot (lt;http://www.SweetSpotClients.comgt;).

Marketing IT: białe księgi

Publikacja białej księgi lub e-zina to kolejny naprawdę świetny sposób na pozyskanie potencjalnych klientów i mechanizm monitorowania. Załóżmy, że prowadzisz bezpośrednią kampanię pocztową. Jednym z najlepszych sposobów uzyskania odpowiedzi jest zaoferowanie jakiejś białej księgi, którą można rozdać i która ma wysoką postrzeganą wartość.

Ta biała księga może zostać opracowana przez Ciebie, zlecona niezależnemu pisarzowi lub możesz zaadaptować coś z jednego z programów dla sprzedawców, do których należysz. Oczywiście, jeśli regularnie organizujesz seminaria, możesz po prostu zaoferować zredagowaną transkrypcję lub białą księgę opartą na seminarium, aby pomóc w marketingu IT.

Marketing IT: Rozpowszechniaj informacje

Możesz reklamować swoją białą księgę podczas tworzenia wszelkiego rodzaju reklam graficznych lub przesyłek reklamowych. Daje ludziom pretekst do zadzwonienia lub wymówki, aby przejść do trybu online i poprosić o coś. Gdy zażądają czegoś, masz sposób na przechwycenie ich informacji i wykorzystanie ich do dalszych procesów marketingowych IT.

Podsumowanie marketingu IT

Aby zmaksymalizować swoją wartość dla potencjalnych klientów, musisz poinformować ich, jakie mają problemy i jak możesz je rozwiązać. Dwa świetne sposoby na to to organizowanie seminariów i reklamowanie swojej białej księgi potencjalnym klientom.

Copyright MMI-MMVI, Small Business Computer Consulting .com. Wszelkie prawa zastrzeżone na całym świecie. {Uwaga dla wydawców: aktywne hiperłącze w polu zasobów autora wymagane w celu zapewnienia zgodności z prawami autorskimi}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *