Sześć wskazówek dla początkujących w branży MLM

Tytuł:
Sześć wskazówek dla początkujących w branży MLM

Liczba słów:
479

Podsumowanie:
Wybierz mądrze. Istnieje sześć głównych elementów, których powinieneś szukać w firmie zajmującej się marketingiem sieciowym

Słowa kluczowe:
marketing sieciowy, porady dotyczące marketingu sieciowego, porady dotyczące mlm, mlm, początkujący mlm

Treść artykułu:
Wybierz mądrze. Jest sześć głównych elementów, których powinieneś szukać w firmie zajmującej się marketingiem sieciowym:

* Stabilność. Ile lat ma firma?
* Znakomite produkty lub usługi, z których klienci będą korzystać i będą potrzebować więcej.
* Plan wynagrodzeń – powinien być płynny, rozsądny i hojny. Jest to bardzo ważne, ponieważ plan wypłat dokładnie określa, w jaki sposób otrzymasz zapłatę – lub nie.
* Uczciwość firmy i kierownictwa. W miarę możliwości zbadaj doświadczenie CEO i reputację w branży marketingu sieciowego.
* Pęd i czas. Wyszukaj lokalizację firmy, bieżące sprawy firmy i czy się rozwija.
* Wsparcie, szkolenia i systemy biznesowe. Firma ze świetnym zarządzaniem, produktami i usługami, z wyłącznie uczciwym i bardzo liberalnym planem wynagrodzeń, nie będzie użyteczna bez dobrego wsparcia i szkolenia.

Ćwicz to, czego nauczają. Aby odnieść sukces, początkujący muszą chętnie zwracać uwagę i uczyć się od doradców. Ale cokolwiek doradca zrobił, aby odnieść sukces, nie próbuj ich na ślepo kopiować, ale musisz być chętny do szpiegowania, uczenia się i realizowania tych systemów.

Wyższe pozycje. Ogólnym terminem jest „upline”, oznaczający ludzi wyższych od ciebie. Powinny być tak samo zaangażowane w Twój sukces, jak i na swoje. Nowo przybyli powinni być w stanie nawiązać kontakt z upline i móc zadzwonić do nich w dowolnym momencie i powiedzieć: „Potrzebuję pomocy”.

Przejmij inicjatywę w swojej strukturze. W branży marketingu sieciowego jest termin zwany „sierotami” – nowoprzybyli, którzy dołączają do branży MLM i nie mają nic do roboty, ponieważ ich mentorzy są zajęci dołączaniem do kolejnych grup. Mentorzy powinni być gotowi na co najmniej 30 dni szkolenia nowicjusza w branży – pomagając mu i trzymając go za rękę, dopóki nie poczuje się pozytywnie, aby móc samodzielnie odejść.

W sieci. Ludzie używają Internetu jako głównego narzędzia marketingu internetowego. Możesz zbudować swoją witrynę za pomocą automatycznych odpowiedzi. Jednym z najlepszych sposobów na odniesienie sukcesu w tej branży jest kontynuacja. Komputeryzacja w Internecie zaowocowała znacznie bardziej niezawodną metodą monitorowania.

Jedyną wadą Internetu są ludzie, którzy używają go do spamowania. Należy unikać spamowania, ponieważ może to źle wpłynąć nie tylko na Ciebie, ale także na firmę, z którą masz do czynienia.

Dbanie o biznes. Ponieważ jest to biznes i tak jak gdybyś prowadził handel czy sklep, powinieneś dopełnić wszystkich formalności urzędowych. Masz takie same odpisy na konsultantów podatkowych, które masz przy prowadzeniu firmy [w pełnym wymiarze godzin], więc bardzo ważne jest, aby przeprowadzić badanie przed zaręczynami, zanim zaczniesz zarabiać na tym.

Ważne jest, aby zbudować wokół siebie zespół wsparcia i szukać sugestii dla prawników, którzy biegle posługują się branżą MLM lub firmą zajmującą się sprzedażą bezpośrednią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *