Szanowny nowy partner, bądź wybredny przy wyborze programów partnerskich

Tytuł:
Drogi nowy partnerze, bądź wybredny przy wyborze programów partnerskich

Liczba słów:
488

Podsumowanie:
Pytanie: Jak wybrać program partnerski do promowania ? Jest ich tak wielu. Które są dobre?

Szanowny nowy partner,

Istnieje kilka sposobów określenia, czy program partnerski jest godny polecenia. Często wygląda na to, że Affiliate Manager ma całą moc, ale to jest partnerstwo. Naprawdę są dostępne tysiące programów. Nie rejestruj się i nie promuj żadnego z nich. Jeśli nie jesteś całkowicie zachwycony programem, zajrzyj jeszcze 5 minut i …

Słowa kluczowe:

Treść artykułu:
Pytanie : Jak wybierasz program partnerski do promowania? Jest ich tak wielu. Które są dobre?

Szanowny nowy partner,

Istnieje kilka sposobów określenia, czy program partnerski jest godny polecenia. Często wygląda na to, że Affiliate Manager ma całą moc, ale to jest partnerstwo. Naprawdę są dostępne tysiące programów. Nie rejestruj się i nie promuj żadnego z nich. Jeśli nie jesteś w pełni zachwycony programem, spójrz jeszcze 5 minut, a znajdziesz coś lepszego.

Oto kilka pytań, które należy sobie zadać za każdym razem, gdy znajdziesz interesujący Cię program partnerski.

Czy produkty są czymś, w co wierzysz?
Lepiej, żeby produkty były dobre. Jeśli nie sprzedajesz produktów w 100% do tego stopnia, że powiedziałbyś swojemu najlepszemu przyjacielowi, żeby je kupił – wtedy nie masz żadnej firmy, aby zarejestrować się w tym programie partnerskim. Szukaj czegoś lepszego.

Czy ich witryna jest profesjonalna?
Twoja reputacja jest zagrożona za każdym razem, gdy promujesz produkt lub usługę. Jeśli kierujesz ruch do witryny internetowej, która jest udostępniana bezpłatnie lub po prostu wygląda nieprofesjonalnie, stracisz zaufanie subskrybentów. Wiele listów sprzedażowych nie jest „ładnych”, ale są one poprawne gramatycznie i wszystko jest funkcjonalne, ze zdjęciami i referencjami. Tak więc, chociaż strona internetowa nie musi być piękna, musi wyglądać „na żywo”.

Czy ich witryna jest łatwa w nawigacji?
Jeśli kupujący nie mogą dowiedzieć się, jak dokonać zakupu, nie ma sensu kierować tam ruchu.

Jakie są liczby?
Jeśli masz dwa programy, które lubisz równie dobrze, możesz wybrać jeden z nich lub napisać recenzje dla każdego z nich i porównać i porównać ich zalety. Lub, jeśli to nie pasuje do Twojej witryny, przetestuj oba, aby zobaczyć, która daje najlepsze wyniki.

Bezpłatna wersja próbna?
Każdy produkt, który oferuje próbki lub usługę, która oferuje bezpłatną wersję próbną, zasługuje na uwagę. Jeśli możesz zaoferować odwiedzającym witrynę jakąkolwiek próbkę, aby ich wciągnąć, uzyskasz znacznie lepsze wyniki niż próba przekonania ich, że produkt jest dobry.

Czy są jakieś narzędzia, które mogą Ci pomóc?
Najlepsze programy partnerskie wykraczają poza zakres swoich narzędzi i zasobów. Nie tylko zapewniają one standardowe linki tekstowe, przyciski i banery, ale także indywidualne wysyłki, artykuły, a nawet kanały produktów. To są programy partnerskie, które „to rozumieją”.

Gdy już znajdziesz program partnerski, który Ci się podoba, warto kontynuować testowanie jego wyników. Tylko dlatego, że myślisz, że to wspaniałe, nie oznacza, że wy go odwiedzający. Stale przeglądaj statystyki, aby zobaczyć, ile ruchu wysyłasz i czy którykolwiek z nich powoduje konwersje. Jeśli nie uzyskujesz wyników, a generujesz duży ruch, możesz przyjrzeć się nowemu programowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *