Świetne logo to niezbędny element marketingu. Ale czy jest to przystępne cenowo dla małych firm

Tytuł:
Świetne logo to niezbędny element marketingu. Ale czy jest to przystępne cenowo dla małych firm?

Liczba słów:
422

Podsumowanie:
Znak logo to marketingowy must-have. Jednak wielu właścicieli małych firm uważa, że nie stać ich na to. Zastanów się? Mogą!

Słowa kluczowe:
logo, znak logo, marketing małych firm, marketing

Treść artykułu:
I czy posiadanie logo jest naprawdę takie ważne? Moja odpowiedź na oba te pytania to stanowcze TAK!

Logo jest graficzną lub wizualną reprezentacją Twojej marki. Twoja marka to Twoja firma, produkt lub usługa i to, co ona reprezentuje. To wszystko, co sprzedajesz na rynku.

Dlaczego małe firmy potrzebują logo?

Dlaczego nie mogą sprzedawać po prostu nazwy swojej firmy? Logo jest drogie, prawda? Czy właściciel małej firmy naprawdę może sobie pozwolić na logo? A przynajmniej dobre logo? Wiele pytań. Niektórzy, jestem pewien, że zastanawiałeś się kiedyś nad sobą.

Uważam, że WSZYSTKIE firmy powinny mieć logo

Potrzebujesz elementu graficznego, który odda istotę Twojej firmy i przekaże pomysł potencjalnym i klientom. Znak, który może wpłynąć na wygląd wszystkich Twoich materiałów marketingowych.

Masz tylko ułamek sekundy, aby zwrócić czyjąś uwagę

Musisz jak najlepiej wykorzystać ten czas. Dobry znak logo może przekazać wiadomość lub zaintrygować potencjalnego klienta, aby chciał dowiedzieć się więcej.

Zanim zdecydujesz, że nie stać Cię na dobre logo

Zapewniam Cię, że tak nie jest. Słuchaj, pracuję w branży reklamowej od 20 lat. W tym czasie współpracowałem z jednymi z najbardziej utalentowanych grafików i projektantów w branży. Ale nawet ja nie zwracałem się do nich, gdy potrzebowałem logo dla mojej małej firmy. Czemu? Nie mogłem. Były po prostu zbyt drogie dla budżetu mojej małej firmy. Więc co ja zrobiłem? Znalazłem świetną alternatywę, która jest niedroga, szybka i dobra.

LogoWorks

Za 300 do 500 $ otrzymasz różnorodne projekty logo do wyboru i będziesz je mieć w ciągu zaledwie kilku dni. Dodatkowo dostaniesz kilka rund poprawek, aby upewnić się, że jesteś całkowicie zadowolony ze swojej ostatniej oceny.

To, co najbardziej lubię w Logoworks

Wymagają wypełnienia arkusza kreatywnego, który zapewni, że ich projekty są strategicznie zgodne z Twoją marką. To KLUCZ, jeśli chcesz, aby Twoje logo dobrze reprezentowało Twoją firmę. Jeśli ktoś oferuje Ci zaprojektowanie logo bez jakiejś formy kreatywnego briefu lub arkusza ze wskazówkami, nie rób tego!

Jeśli nie masz logo lub jeśli Twoje logo wymaga gruntownego przeglądu, sprawdź LogoWorks, odwiedzając stronę http: //www.10stepmarketing/greatlogo.htm

(C) 2005 Debbie LaChusa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *