Sukces marketingowy Jak pokonać pierwsze wzgórze i zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze

Tytuł:
Sukces marketingowy – jak pokonać pierwsze wzgórze i zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze!

Liczba słów:
454

Podsumowanie:
Jeśli lubisz wielu początkujących marketerów, cały czas masz mnóstwo świetnych pomysłów marketingowych. Problem w tym, że po prostu wydają się zanikać w nicość, a ty nigdy nic z nimi nie zrobisz, mam rację? Po tygodniu zupełnie zapomniałeś o tym wspaniałym nowym pomyśle lub masz w głowie tę irytującą myśl, że pozwoliłeś, aby kolejny świetny pomysł stał się niczym.
To znaczy, kto wie, czy to naprawdę świetne pomysły na początek, ale problem polega na tym, że nigdy się nie dowiesz. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci pokonać to wzgórze i wreszcie zacząć wprowadzać swoje pomysły w życie.

Słowa kluczowe:
marketing, pieniądze, biznes, plan marketingowy, pomysły marketingowe, marketing mix, strategia marketingowa, marketing małych firm, narzędzia marketingowe, trendy marketingowe, obsługa klienta, marketing docelowy

Treść artykułu:
Jeśli jesteś jak wielu początkujących marketerów, cały czas masz mnóstwo świetnych pomysłów marketingowych. Problem w tym, że po prostu wydają się zanikać w nicość, a ty nigdy nic z nimi nie zrobisz. Po tygodniu zupełnie zapomniałeś o tym wspaniałym nowym pomyśle lub masz w głowie tę irytującą myśl, że pozwoliłeś, aby kolejny świetny pomysł stał się niczym.

To znaczy, kto wie, czy to naprawdę świetne pomysły na początek, ale problem polega na tym, że nigdy się nie dowiesz. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci pokonać to wzgórze i wreszcie zacząć wprowadzać swoje pomysły w życie.

Zwlekanie

To jest problem numer jeden – odkładanie rzeczy na później. POTRZEBUJESZ planu i pewnego rodzaju systemu zarządzania czasem. Priorytetyzuj swoje zadania i prowadź listy wszystkiego, co należy zrobić. Nie bądź zbyt techniczny. Nie potrzebujesz najnowszego oprogramowania ani PDA tylko do zarządzania sobą. Próbuję użyć karteczek samoprzylepnych lub zwykłego zeszytu ćwiczeń. I bez względu na to, jak bardzo nie masz ochoty na coś, po prostu usuń to z drogi i NIGDY nie zostawiaj tego do następnego dnia!

Zrób to sam

Możesz to zrobić sam, ale jest to trudniejsze, a bez wsparcia jest bardziej prawdopodobne, że zawiedziesz. Nie musi to być dużo. Na przykład fora internetowe są niesamowitym źródłem pomysłów i zachęty. A wraz z innymi ludźmi, tworząc spółki joint venture lub rozpoczynając własny program partnerski, możesz naprawdę wykorzystać swoje wysiłki i zrobić ZNACZNIE WIĘCEJ niż mógłbyś zrobić samodzielnie.

Bądź ambitny

Nie będziesz wiedział, chyba że spróbujesz. Załóżmy, że możesz zrobić* wszystko* – ponieważ możesz! Możesz jeszcze nie być na to gotowy, ale nie ustawiaj wcześniej blokad mentalnych. Możesz tworzyć własne dochodowe przedmioty, dobrze je sprzedawać i zlecać innym sprzedawanie ich za Ciebie. Możesz obsługiwać szereg witryn internetowych, a nawet organizować seminaria lub uczyć innych. MOŻESZ.

Marnowanie pieniędzy

To jest ważne. Zwłaszcza jeśli nie masz pieniędzy na spalenie! Nie daj się złapać przeskakiwaniu od okazji do okazji lub kupowaniu wszystkiego, co przychodzi do Twojej skrzynki odbiorczej. Będziesz zaskoczony, ile możesz dostać za darmo. Zaufaj mi – nie potrzebujesz połowy tego, co widzisz online. Staraj się kontrolować swoje emocje i pomyśleć, zanim kupisz. Sporządź listę zalet i wad i upewnij się, że produkt lub usługa są dla CIEBIE niezbędne.

Jeśli będziesz przestrzegać tych sugestii i podejmiesz zobowiązanie, że będą działać, zaczniesz widzieć wzrost swojego konta bankowego. Przestańcie szukać drogi do bogactwa z dnia na dzień, nie ma czegoś takiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *