Strategie marketingowe 7 wskazówek, jak stać się magnesem na pieniądze

Tytuł:
Strategie marketingowe: 7 wskazówek, jak stać się magnesem na pieniądze

Liczba słów:
459

Podsumowanie:
Czy wiesz, że większość ludzi blokuje dobrobyt z powodu ukrytych przekonania o pieniądzach? Ten artykuł zawiera siedem wskazówek, dzięki którym możesz stać się „magnesem na pieniądze”.

Wskazówka 1: Zidentyfikuj swój rodzaj pieniędzy

Według Deborah Price, autorki książki Money Magic, wszyscy identyfikujemy się z pewnymi archetypami pieniędzy. Na przykład, kiedy pojawiają się problemy z pieniędzmi, czy chowasz głowę w piasek, jak struś? Wtedy najprawdopodobniej twój typ nazywa się The Innocent. Jeśli nie jesteś Niewinnym, możesz …

Słowa kluczowe:
nieruchomości, pośrednik w handlu nieruchomościami, marketing, strategie, strategia, porady, porady, marketing nieruchomości

Treść artykułu:
Czy wiesz, że większość ludzi blokuje dobrobyt z powodu ukrytych przekonań dotyczących pieniędzy? Ten artykuł zawiera siedem wskazówek, dzięki którym możesz stać się „magnesem na pieniądze”.

Wskazówka 1: Zidentyfikuj swój typ pieniędzy

Według Deborah Price, autorki książki Money Magic, wszyscy identyfikujemy się z pewnymi archetypami pieniędzy. Na przykład, kiedy pojawiają się problemy z pieniędzmi, czy chowasz głowę w piasek, jak struś? Wtedy najprawdopodobniej twój typ nazywa się The Innocent. Jeśli nie jesteś niewinnym, możesz być ofiarą, tyranem, wojownikiem, męczennikiem, głupcem lub magiem.

Porada 2: Jakie były Twoje uwarunkowania dotyczące pieniędzy?

Jakie stare przekonania na temat pieniędzy otrzymałeś od swoich rodziców, nauczycieli i otaczającego Cię społeczeństwa? Wielu moich klientów zgłasza, że ich stare przekonania obejmują:

– „Zarabianie pieniędzy oznacza wybijanie zegara”
– „Brakuje pieniędzy”
– „Pieniądze są złe”

Z którym z nich walczyłeś?

Wskazówka 3: Jakie są Twoje zaktualizowane przekonania na temat pieniędzy?

Ponieważ natura brzydzi się próżnią, to kiedy uwolnisz swoje stare przekonania o pieniądzach, zastosuj pewne wzmocnione przekonania, które spowodują, że staniesz się magnesem dla pieniędzy. Te przekonania mogą brzmieć mniej więcej tak:

– „Coraz bardziej przyciągam pieniądze”
– „Moje dochody zawsze przekraczają moje wydatki”
– „Jestem wart zamożności ”

Wskazówka 4: Stwórz nowy rodzaj pieniędzy dla siebie

Według„ Magii pieniędzy ”, idealnym typem do zdobycia jest„ magik ”. Czemu? Ponieważ „mag” twierdzi, że posiada własną moc i manifestuje swoją finansową rzeczywistość.

Wskazówka 5: Stosuj Prawo Przyciągania

Prawo Przyciągania mówi po prostu, że dostajesz to, na czym się skupiasz. Jeśli więc skupisz się na braku pieniędzy, trudnościach z opłaceniem rachunków i obawach, czy możesz się utrzymać, to w zamian otrzymasz ich więcej. Rozwiązanie? Spokojnie, za każdym razem, gdy skupiasz się na tym, czego nie chcesz, zatrzymaj się i powiedz: „Więc czego chcę?”

Wskazówka 6: Oswoj swojego wewnętrznego Gremlina

Czy masz głos, który cię krytykuje? Czy uważasz, że nie można zadowolić tego głosu? Wtedy niewątpliwie masz do czynienia ze swoim Wewnętrznym Gremlinem, znanym również jako Wewnętrzny Krytyk.

Jest zajęty mówieniem Ci, że nie jesteś wart posiadania pieniędzy.

„Kim jesteś, aby prosperować?” powie. Prawdopodobnie będzie cię dręczyć, dopóki nie zmienisz tego głosu w sojusznika, który powie: „Zasługujesz na dostatek dobrobytu”.

Wskazówka 7: Zaplanuj swoją pracę i zrealizuj swój plan

Kiedy w końcu odpuścisz swoje stare przekonania na temat pieniędzy, znacznie łatwiej będzie Ci stworzyć skuteczny biznesplan. Co ważniejsze, będziesz znacznie bardziej zdolny do realizacji tego planu i zamanifestowania dobrobytu, gdy będziesz magnesem dla pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *