Squidoo.com

Tytuł:
Squidoo.com

Liczba słów:
515

Podsumowanie:
Główną zaletą tej witryny jest bezpłatna rejestracja i prowizja za polecenie.
Squidoo jest w zasadzie starą korporacją, z inwestorami i prawdziwymi pracownikami.

Słowa kluczowe:
zarabianie pieniędzy w Internecie, zarabianie w Internecie, zarabianie w Internecie, pieniądze w Internecie

Treść artykułu:
Główną atrakcją tej witryny jest to, że ma bezpłatną rejestrację i prowizję za polecenie.
Squidoo jest w zasadzie starą korporacją, z inwestorami i prawdziwymi pracownikami. Nie jesteśmy legalnie założeni jako spółdzielnia; mamy na myśli to, że ustrukturyzowaliśmy organizację w taki sposób, że nawiązaliśmy odważną współpracę z naszymi mistrzami soczewek. To kooperacja w tym sensie, że im więcej w nią wkładasz, tym więcej otrzymujesz. Wszyscy liderzy z ruchem uzyskują proporcjonalny udział w zyskach, które otrzymujemy na przykład z tych reklam Google AdSense, które są wyświetlane na każdej stronie. Ponadto rotacyjna lista mistrzów soczewek zostanie zaproszona do udziału w panelu jurorów, który wybierze organizacje charytatywne, które otrzymają pieniądze z naszej puli charytatywnej.
Poleć znajomego, aby został liderem soczewek Squidoo. Kiedy Twój znany obiektyw zarobi początkowe 20 USD, Ty i Twój znajomy otrzymacie bezpłatnie po 6 USD! Wystarczy wypełnić formularz podany na stronie. Każdy obiektyw zwykle zawiera reklamy Google AdSense. Są one używane do tworzenia tantiem dla całej kooperacji (tj. Każdy dostaje obniżkę). Jeśli jednak chcesz zsumować swoje bezpośrednie tantiemy, powinieneś pomyśleć o dodaniu komercyjnych modułów, które docenią odwiedzający Twoje obiektywy. Ich najpopularniejsze moduły zarabiania pieniędzy to: Amazon, eBay, Café Press i The Superstore. Każdy z tych konkretnych modułów generuje przychody, które można bezpośrednio przypisać do Twojego obiektywu, a my płacimy Tobie lub wybranej przez Ciebie organizacji charytatywnej odpowiednią kwotę, która jest oparta na tych dochodach. Skonstruuj świetne obiektywy, prezentuj dobre rzeczy, udostępniaj swoje soczewki tak często, jak to możliwe i zarabiaj więcej tantiem.

Zarabianie w Internecie
Od najmłodszych lat zawsze szalejimy na punkcie zarabiania pieniędzy w Internecie. Ale we wczesnych latach zawsze rejestrowaliśmy się w witrynach oszukańczych, takich jak cash_hits i net buxx. To była gorsza strata czasu! Squidoo to najpopularniejsza na świecie witryna dla ludzi, którzy chcą stworzyć stronę o swoich pasjach. Blogi, wyróżnij książki, filmy, sklepy internetowe lub po prostu rozpowszechniaj informacje o rzeczach, które uwielbiasz. Bonus: w tym samym czasie zbierasz pieniądze (dla siebie lub na cele charytatywne)! To szybkie, bezpłatne i super łatwe.
Teraz, kiedy jestem webmasterem komputerowym, nauczyłem się wielu oryginalnych metod, dzięki którym zarabiałem pieniądze online! Możesz zarabiać pieniądze w Internecie za pomocą metod wymienionych poniżej:
Sposoby zarabiania pieniędzy dla webmasterów (właścicieli witryn / autorów blogów)
Reklama płatna za kliknięcie, marketing afiliacyjny (marketing afiliacyjny to sposób na promowanie firm internetowych (reklamodawcy handlowcy), w których wydawca (podmiot stowarzyszony) jest nagradzany za każdego odwiedzającego, klienta, subskrybenta i / lub sprzedaż uzyskaną dzięki jego staraniom), posty sponsorowane, reklamy z łączami tekstowymi (reklamodawcy kupują linki tekstowe, aby poprawić ich pozycję w wyszukiwarkach i zwiększyć ruch w swoich witrynach internetowych. Ta metoda rewolucjonizuje optymalizację pod kątem wyszukiwarek (SEO).)
Osoby niebędące webmasterami (a także webmasterzy) mogą zarabiać online dzięki następującym programom
– Stwórz obiektyw Squidoo w ten sposób (płatność za pośrednictwem Paypal)
– Dołącz do MyLot (i zarabiaj na dyskusjach – ponownie Paypal)
– Dołącz do AGLOCO (zarabiaj na surfowaniu po sieci – pasek widoku jest już dostępny!)
– SlashMySearch (zarabia na wyszukiwaniu; płaci przez Paypal / Egold)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *