Sprzedaż budynków może być dniem spędzonym na plaży, jeśli zrobisz to dobrze

Tytuł:
Sprzedaż budynków może trwać cały dzień na plaży, jeśli zrobisz to dobrze

Liczba słów:
491

Podsumowanie:
Włożyłeś dużo pracować w swojej firmie, ale znajdowanie nowych klientów nadal jest uciążliwe. Rozwiązaniem jest tworzenie systemów, które pracują w kółko, aby wypełnić potok potencjalnymi klientami i przekonwertować ich więcej na klientów. Jeśli chcesz przyciągnąć więcej klientów, zwiększyć sprzedaż i zaoszczędzić wystarczająco dużo czasu, aby zrobić sobie potrzebną przerwę, czytaj dalej.

Słowa kluczowe:
Marketing, zarządzanie czasem, oszczędność czasu, systemy, relacje z klientami, CRM, internetowe oprogramowanie CRM dla małych firm, sprzedaż, zautomatyzowany marketing, zarządzanie klientami, skierowania, referencje , buduj przychody

Treść artykułu:
Po latach ciężkiej pracy chciałbyś odpocząć. Może nawet wyprawa na nurkowanie z rurką do Cozumel, którą obiecałeś sobie od dnia, w którym wszedłeś do biznesu. Ale nie możesz. A biznes to nie wakacje, jak kiedyś.

Włożyłeś całą ciężką pracę, aby rozpocząć działalność, ale nie stało się to łatwiejsze, zwłaszcza jeśli chodzi o znajdowanie nowych klientów. I nie jesteś już bliżej zanurzenia się w oceanie niż kiedykolwiek.

Dobra wiadomość jest jednak taka, że podróż jest nadal możliwa. I tak jest biznes, który działa jak marzenie. Musisz po prostu przestać spędzać tyle czasu na gonitwie za interesami i pozwolić, aby zamiast tego przyszedł do Ciebie.

Rozwiązaniem jest stworzenie systemów marketingowych, które działają w kółko, aby wypełnić potok potencjalnymi klientami i przekonwertować ich więcej na klientów. I nie zapomnij o najważniejszej części – aby lepiej zarządzać swoimi obecnymi klientami. To solidne złoto Twojej firmy.

Jednym z najlepszych narzędzi do zintegrowanego systemu sprzedaży i zarządzania klientami jest CRM – oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami, które to wszystko robi, więc nie musisz tego robić. Po prostu podłącz go, usiądź wygodnie i pozwól, aby zautomatyzowane procesy osiągały lepsze wyniki niż kiedykolwiek przez te 20-godzinne dni. Bo przecież nie chcemy stracić z oczu tej piaszczystej plaży.

Przyjrzyjmy się bliżej życiu z dobrym programem CRM.

Aby wypełnić potencjalną sprzedaż, musisz stworzyć systemy marketingu i sprzedaży, które przyciągną nowych klientów. W środowisku wirtualnym oznacza to, że wprowadzasz informacje o potencjalnych klientach do oprogramowania i pozwalasz mu generować wstępnie napisane e-maile i listy do dalszych działań.

Przy całym tym marketingu śliwkowym z pewnością osiągniesz sprzedaż. Jednak bez systemu może to być tak daleko, jak to tylko możliwe – dokonujesz sprzedaży, a klient jest historią. Oznacza to, że marnujesz jeden z najcenniejszych zasobów małej firmy – relacje. Badania pokazują, że 80% Twojej sprzedaży będzie pochodziło od 20% Twoich klientów. Dlatego łatwiej jest generować przychody dzięki działaniom następczym niż znajdowaniu nowych klientów.

Aby utrzymać relacje z klientami i wykorzystać siłę poleceń, używaj CRM do tworzenia systemów klienckich, które automatycznie komunikują się z klientami. Na przykład po każdej sprzedaży oprogramowanie może wysyłać kolejne artykuły z prośbą o polecenia, referencje i może, na podstawie historii zakupów klientów, sprzedawać dodatkowe i krzyżowe inne produkty Twojej firmy.

Podsumowując, nie próbuj robić tego wszystkiego. Użyj oprogramowania, aby pracować ciężej, abyś mógł uderzyć na plażę. W rzeczywistości korzystanie z CRM, zwłaszcza jeśli Twoja firma jest zorientowana na klienta, pozwala nie tylko pracować mniej, ale także uzyskiwać LEPSZE wyniki niż kiedykolwiek robiłeś w locie. Twoi klienci stale przychodzą do Ciebie, zamiast gonić ich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *