Sposoby promowania swojej firmy za pomocą wizytówek

Tytuł:
Sposoby promowania swojej firmy za pomocą wizytówek

Liczba słów:
415

Podsumowanie:
Wizytówki są jednym z najbardziej opłacalnych narzędzi marketingowych dla Twojego biznes. Trzymanie ich w pudełku lub w szufladzie nic ci nie da.

Słowa kluczowe:
wizytówki, karty, druk, projektowanie

Treść artykułu:
Powiedzmy, że udało Ci się stworzyć atrakcyjną i oszałamiającą wizytówkę . Problem w tym, co z tym zrobisz?

Wizytówki to jedno z najbardziej opłacalnych narzędzi marketingowych dla Twojej firmy. Trzymanie ich w pudełku lub w szufladzie nic ci nie da. Musisz przekazać je w ręce swoich potencjalnych klientów. Pamiętaj, że Twoja wizytówka jest jak mini-billboard dla Twojej firmy, więc aby była skuteczna, musisz ją zobaczyć. Jak możesz to zrobić?

Po pierwsze, musisz zawsze trzymać je w torebce, kieszeni, portfelu lub teczce lub w recepcji w biurze. Ważne jest, aby mieć je pod ręką, aby w razie potrzeby łatwo je chwycić i przedstawić się klientowi. Po drugie, zawsze możesz umieścić karty w bibliotekach, supermarketach, lokalnych restauracjach lub na tablicach ogłoszeń. Zawsze, gdy masz możliwość wysłania lub pozostawienia swojej karty, śmiało. Ktoś ważny może to zobaczyć i skontaktować się z Tobą.

Po trzecie, dołącz swoją wizytówkę do całej korespondencji. Jeśli wysyłasz produkty, możesz dołączyć kartę do każdej paczki. Możesz również dołączyć swoje dane kontaktowe do podpisu e-mail. Służy jako elektroniczna wizytówka. Po czwarte, trzymaj karty w ładnym etui, aby się nie zgięły ani nie zamokły. Przechowywanie kart w stylowym etui zapewnia lepszą prezentację. Jeśli otrzymujesz również kartę innej osoby, traktuj ją dobrze. Nie zrobisz wrażenia na osobie, niewłaściwie obchodząc się z jej wizytówką.

Po piąte, daj ludziom powód do zatrzymania Twojej karty. Możesz wydrukować coś wyjątkowego i odmiennego z tyłu, na przykład kalendarz, listę ważnych wydarzeń lub wszystko, co jest istotne dla Twojej firmy. Na koniec użyj wizytówki, aby się przedstawić. Jednak nie bądź zbyt nachalny. Podając je, upewnij się, że jest to odpowiedni czas. Możesz najpierw poprosić o kartę drugiej osoby. W ten sposób poproszą cię o zwrot karty.

Wizytówki mogą nie tylko zawierać informacje kontaktowe. Możesz ich użyć jako materiałów marketingowych, które pomogą Ci zwiększyć liczbę klientów. Nie należy więc po prostu zostawiać ich w pudełku i zbierać kurz. Są na tyle niedrogie, że można je drukować w tysiącach, więc rozdaj je, aby mogły spełniać swoje zadanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *