Skuteczny marketing z wykorzystaniem marketingu wirusowego

Tytuł:
Skuteczny marketing przy użyciu marketingu wirusowego

Liczba słów:
400

Podsumowanie:
Marketing wirusowy polega na rozdawaniu własnego bezpłatnego produktu lub usługi wraz z tekst reklamy (dane kontaktowe, link, e-mail itp.). Z kolei odbiorcy Twojego darmowego produktu mogą przekazać go swoim własnym klientom, potencjalnym klientom, odwiedzającym i innym osobom jako gratis. Jest to szybki sposób na zwielokrotnienie marketingu bez dodatkowych kosztów i wysiłku z Twojej strony.

Oto kilka popularnych technik marketingu wirusowego, których należy przestrzegać:

1. Ebooki – Podziel się swoim no cos …

Słowa kluczowe:

Treść artykułu:
Marketing wirusowy polega na rozdawaniu własnego bezpłatnego produktu lub usługi wraz z tekstem reklamy (dane kontaktowe, link, e-mail itp.). Z kolei odbiorcy Twojego darmowego produktu mogą przekazać go swoim klientom, potencjalnym klientom, odwiedzającym i innym osobom jako darmowy. Jest to szybki sposób na zwielokrotnienie marketingu bez dodatkowych kosztów i wysiłku z Twojej strony.

Oto kilka popularnych technik marketingu wirusowego, których należy przestrzegać:

1. Ebooki – udostępniaj bezpłatny ebook odwiedzającym Twoją witrynę. Dołącz ładną, kolorową reklamę najpopularniejszej linii produktów z linkami do Twojej witryny i wiadomości e-mail. Poproś odbiorców, aby udostępnili kopie e-booka odwiedzającym ich własną witrynę i innym kontaktom.

2. Oprogramowanie – udostępniaj bezpłatnie wersję próbną lub „lite” swojego oprogramowania odwiedzającym witrynę. Nie zapomnij dołączyć tej reklamy najpopularniejszej linii produktów z linkami do Twojej witryny i e-maila. Powiedz odbiorcom, aby udostępnili kopie oprogramowania odwiedzającym ich własną witrynę i innym kontaktom. Aby uzyskać pomoc w tworzeniu oprogramowania, poproś o pomoc witryny z ofertami online, takie jak Elance.com.

3. Host sieciowy – oferta bezpłatnego hostowania witryn internetowych małych firm na serwerze. W zamian umieść swój własny baner reklamowy u góry strony w celu marketingu wirusowego. Możesz skonfigurować zakładkę dla swojej witryny i wybrać własną nazwę domeny i przekierować ją do tego folderu.

4. Szablony – zaprojektuj własną witrynę internetową lub inne szablony, dołącz do nich własne informacje marketingowe i rozdaj je jako bezpłatne pliki do pobrania lub jako pakiet elektroniczny. Zezwól odbiorcom na przekazywanie ich dalej.

5. Artykuły – pisz artykuły o swojej branży. Uwzględnij swoją witrynę internetową i informacje kontaktowe w tytule i udziel innym pozwolenia na publikację, pod warunkiem, że pozostaną w taktowny sposób. Wtedy ludzie będą mogli wykorzystać Twój kontakt na stronach internetowych, w e-zinach, biuletynach i innych miejscach, gdzie ponownie marketing wirusowy przyspieszy rozprzestrzenianie się informacji o Twojej firmie.

6. Tablica dyskusyjna – stwórz tablicę dyskusyjną w swojej witrynie z banerem reklamowym umieszczonym u góry. I zaproś innych do umieszczania linków do niego i używania go we własnych witrynach.

Podsumowując, stosując strategie marketingu wirusowego, możesz dotrzeć do całego Internetu przy znacznie mniejszym wysiłku. Zobacz, które metody są dla Ciebie najlepsze, i powtarzaj je tak często, jak potrzeba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *