Skrypty marketingu wirusowego

Tytuł:
Skrypty marketingu wirusowego

Liczba słów:
636

Podsumowanie:
Skrypt Tell A Friend to łatwy do zainstalowania skrypt,
to tylko wyciąć i wkleić na swoją stronę internetową? Odwiedzający Twoją witrynę mogą z łatwością wysyłać wiadomości e-mail do swoich znajomych, dzieląc się z nimi wspaniałymi informacjami i narzędziami, które znaleźli.

Słowa kluczowe:
marketing wirusowy, skrypty, powiedz ojcu,

Treść artykułu:
Marketing wirusowy działa podobnie do wirusa biologicznego. Jednak duża różnica między wirusowym wirusem marketingowym a wirusem przeziębienia lub grypy polega na tym, że ludzie chętnie przekazują marketingowy przekaz dalej. Wirus biologiczny przyczepia się do wszystkiego, z czym się styka, przenosząc się z człowieka na człowieka za pomocą dotyku lub powietrza.

Strategia marketingu wirusowego jest zazwyczaj tania, a nawet darmowa. Większość ludzi jest zdumiona skutecznością marketingu wirusowego ze względu na jego wykładniczy wzrost. Pewną formą marketingu wirusowego jest marketing skierowań. Marketing polecający ma miejsce, gdy jedna osoba poleca lub mówi innej osobie o Twoim produkcie lub usłudze. Wystarczy zapytać przyjaciela, kto jest dobrym lekarzem, a przyjaciel skieruje cię do lekarza. W jaki sposób ktoś kieruje znajomych do witryny internetowej?

Wprowadzenie – darmowy skrypt zwany Tell – A – Friend Script

A Tell A Friend Script to łatwy do zainstalowania skrypt,
to tylko wycinek i wklejenie do Twojej strony internetowej ? Odwiedzający Twoją witrynę mogą z łatwością wysyłać wiadomości e-mail do swoich znajomych, dzieląc się z nimi wspaniałymi informacjami i znalezionymi narzędziami.

Skrypt „Powiedz znajomemu” oferuje podstawowe funkcje, które ułatwiają odwiedzającym wstawianie ich imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz adresu e-mail i nazwiska znajomych. Umożliwienie znajomym odwiedzającym Twoją witrynę wysyłanie wiadomości e-mail z Twojej witryny nie jest uważane za spam, ponieważ wiadomość e-mail pochodzi od znajomego, którego znają i którym ufają. Dodatkowa atrakcja do wiadomości e-mail ze skryptem Tell A Friend Filtry spamu nie uznają wiadomości e-mail od znajomego za spam i dlatego nie są filtrowane.

Gdzie i kiedy używać skryptów Powiedz znajomemu

Marketing wirusowy jest stosowany przez wszystkie największe firmy w Internecie. Gdyby marketing wirusowy, a konkretnie Skrypty Tell A Friend, nie odniosły sukcesu, nie byłyby widoczne na większości największych witryn internetowych. Pytasz, gdzie umieszczasz te skrypty. Poleć znajomego lub powiedz znajomemu skrypty muszą być umieszczone na każdej stronie w Twojej witrynie. Z wyjątkiem zabezpieczonych
stron internetowych, takich jak strony pobierania i wewnętrzne strony witryn członkowskich.

Możesz także umieścić skrypty Tell A Friend na swoich blogach, biuletynach html lub e-zinach. Możesz również tworzyć reklamy tekstowe e-mail i biuletyny wirusowe, umieszczając wiadomość tekstową w swoich e-mailach i artykułach zachęcających czytelników do wysłania tej wiadomości do swoich znajomych, jeśli im się to podoba. Hotmail robił to przez lata u dołu swojej poczty e-mail, zachęcając ludzi do rejestrowania się w bezpłatnej usłudze e-mail.

„Jeśli spodobał Ci się nasz newsletter, czy sądzisz, że znajomy również mógłby na nim skorzystać, prześlij go znajomemu”.

lub

‘Pomóż nam podzielić się naszą wiadomością z innymi, informując o tym
znajomego. To proste, po prostu kliknij tutaj ”.

Dlatego bezwzględnie konieczne jest umieszczenie w witrynie formularza „Tell-A-
Friend”. Jeśli ktoś lubi Twoją witrynę,
chcesz mieć pewność, że poinformowanie o tym znajomych stało się łatwe i wygodne.

Funkcjonalność i widoczność

Idealnie byłoby, gdyby opcja Tell A Friend była jak
widoczna i tak łatwa w użyciu. Widoczność jest
wymagana, umieść opcję Tell A Friend na górze i na dole
swoich stron, w nawigacji po stronach, na
stronach Poufność.

Podstawowe zalecenia i zalecenia

Zalecenia
Ułatw wyszukiwanie.
Spraw, aby był łatwy w użyciu.
Zrób to wygodnie.

Zakazy
Nie traktuj nadawcy jako osoby zarejestrowanej na Twojej liście akceptacji.
Nie traktuj odbiornika jako wpisanego na twoją listę.
Nie ukrywaj swojego polecenia Tell A Friend.

Wniosek

Marketing wirusowy może przynieść ogromną ilość ruchu do Twojej witryny. Wystarczy niewielki wysiłek z Twojej strony, aby odnieść ogromne korzyści ze scenariusza Tell-A-Friend.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *