Skorzystaj z prawa przyciągania, aby zbudować swój biznes

Tytuł:
Wykorzystaj prawo przyciągania, aby zbudować swój biznes

Liczba słów:
495

Podsumowanie:
Za każdym razem, gdy słyszysz siebie, stwórz Oświadczenie, które nie służyć ci, po prostu powtórz to i zaoferuj lepszy nastrój lub samopoczucie. Oto szybki sposób przekształcenia negatywnego oświadczenia w pozytywne oświadczenie deklaratywne.

Po prostu zadaj sobie pytanie: „Więc czego chcę?”

Słowa kluczowe:
prawo, przyciąganie, deklaracja, nastrój, uczucie, wibracje, manifestowanie, celowe, definiowanie, biznes, reputacja, klienci, oświadczenia, pieniądze, skierowania, skupienie

Treść artykułu:
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że coś, co chciałeś, po prostu się ułożyło; przyjść do ciebie przez nieoczekiwany telefon lub przypadkowo spotykając kogoś na ulicy? Czy kiedykolwiek spotkałeś idealnego klienta lub partnera życiowego – po prostu będąc we właściwym miejscu we właściwym czasie?

Wielu z nas ma różne sposoby opisania tego zjawiska; szczęśliwy traf, zbieg okoliczności, los, karma, szczęście, tak miało być, samospełniająca się przepowiednia, to, co się dzieje, dzieje się wokół, a sukces rodzi sukces. Wszystkie te wyrażenia opisują to, co jest znane jako Prawo Przyciągania.

Prawo Przyciągania można zdefiniować jako: Przyciągasz do swojego życia wszystko, na co poświęcasz swoją uwagę, skupienie i energię, czy chcesz, czy nie.

Jeśli chcesz przyciągnąć więcej pieniędzy, poleceń, klientów, kontraktów, partnerów biznesowych lub czegokolwiek innego, czego dusza zapragnie, ważne jest, aby zrozumieć działanie Prawa Przyciągania.

Pierwszym krokiem jest dowiedzieć się więcej o używaniu przez nas deklaracji deklaratywnych i ich wkładzie w Prawo Przyciągania. Oświadczenie deklaratywne to pozytywne stwierdzenie tego, co chcemy przyciągnąć, co poprawia nasz nastrój lub samopoczucie. Oto przykłady: „Uwielbiam sposób, w jaki pieniądze przychodzą do mnie bez wysiłku w oczekiwany i nieoczekiwany sposób”, „Czuję się świetnie, wiedząc, że biznes przychodzi do mnie o każdej porze roku”. oraz „Uwielbiam sposób, w jaki moja reputacja przyciąga do mnie klientów”.

Kiedy ludzie zawodzą, często dzieje się tak dlatego, że nieświadomie zrobili sobie Oświadczenia deklaratywne, które są negatywne, takie jak: „Pieniądze przychodzą w jednej ręce, a wychodzą w drugą”. „Robię jeden krok do przodu i dwa kroki z powrotem.’ lub: „Moja firma zwalnia w miesiącach letnich”. Z wypowiedziami tymi wiążą się negatywne uczucia i nastroje.

Przeczytaj ponownie definicję Prawa Przyciągania: Przyciągamy do naszego życia wszystko, na co zwracamy uwagę, niezależnie od tego, czy jest to pożądane, czy niepożądane. Prawo przyciągania reaguje na te negatywne uczucia i daje nam ich więcej. Prawo przyciągania nie wie, czy tego chcesz, czy nie; po prostu reaguje na twój nastrój lub uczucie i daje ci ich więcej.

Za każdym razem, gdy słyszysz siebie, stwórz Deklaratywne Oświadczenie, które ci nie służy, po prostu powtórz to i zaoferuj lepszy nastrój lub uczucie. Oto szybki sposób przekształcenia negatywnego oświadczenia w pozytywne oświadczenie deklaratywne.

Po prostu zadaj sobie pytanie: „Więc czego chcę?”

W momencie, gdy określisz, czego chcesz, zaczynasz doświadczać nowego nastroju lub uczucia, a Prawo Przyciągania zareaguje na ten lepszy nastrój lub uczucie.

W ciągu następnych kilku dni zacznij zauważać, co pojawia się w twoim życiu, to znaczy co przyciągasz. Następnie pomyśl, jaki nastrój lub uczucie mógłbyś zaoferować, które mogły przyciągnąć to, co się pojawiło. Wkrótce przekonasz się, że coraz więcej manifestujesz tego, czego chcesz, a mniej tego, czego nie chcesz, przez celowe stosowanie Prawa Przyciągania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *