Skorzystaj z czytania

Tytuł:
Zysk z czytania

Liczba słów:
474

Podsumowanie:
Czy spędzasz którykolwiek dzień na czytaniu? Jeśli należysz do świata marketingu internetowego i odpowiedziałeś nie, popełniasz duży błąd.

Słowa kluczowe:
marketing, internet, marketing internetowy, praca online, sukces online, sukces marketingowy, sukces marketingu internetowego, biznes online, e-zin, e-zin

Artykuł Body:
Jakiś czas temu mój najmłodszy syn odwiedził mnie na kilka dni. On i jego rodzina przyjechali późno pewnej nocy i po kilkugodzinnej wizycie wszyscy się oddaliśmy.

Następnego ranka, gdy przyszedł na swój skok z kofeiną, siedziałem przy biurku z komputerem na. To moja normalna codzienna rutyna. Rozpoczynam dzień około czwartej, tak, to jest czwarta rano, w przeciwieństwie do mojego syna, który zwykle kładzie się spać o tej porze. W każdym razie wymamrotał tylko dzień dobry, wziął kawę i poszedł usiąść nad jeziorem.

Drugiego ranka, przechodząc, spojrzał na mnie bardzo dziwnie. W końcu trzeciego ranka zapytał mnie, co mógłbym osiągnąć, siedząc tam i gapiąc się w ekran przez tyle godzin? Kiedy powiedziałem mu, że czytam, jeszcze raz potrząsnąłem głową i poszedł.

Czy spędzasz większość dnia na czytaniu? Jeśli należysz do świata marketingu internetowego i odpowiedziałeś nie, popełniasz duży błąd.

Co czytam? Subskrybuję i czytam niesamowitą liczbę e-zinów. Wiem, że większość z was używa ich po prostu do otrzymywania bezpłatnych reklam i nawet nie zwraca uwagi na żadną z treści. Jeśli chcesz odnieść sukces w dziedzinie marketingu internetowego, zachęcam do subskrypcji e-zinów. Przeczytaj treść i dowiedz się, który z nich dostarcza wysokiej jakości materiałów. Subskrybuj te, które uważasz za przydatne, a odrzucaj te, które nie. Następnie wyjdź i zasubskrybuj więcej i powtórz ten proces.

Jeśli spędzasz cały swój czas na wysyłaniu bezpłatnych reklam do e-zinów i witryn FFA zamiast czytać, masz swoje priorytety w złej kolejności.

Czytałem niedawno artykuł o reklamie. Autor stwierdził, że badania były dużym krokiem w tworzeniu dobrego tekstu reklamy. Dobrze. Jestem tutaj, aby wam powiedzieć, że czytanie to duża część sukcesu w świecie marketingu.

Czytam e-ziny, czytam książki, czytam artykuły z wiadomościami i potrafię pisać i ciągnąć dalej. Czytałem wszystko, co może mieć wpływ na branżę marketingu internetowego.

Dziewięćdziesiąt do dziewięćdziesięciu pięciu procent ludzi, którzy próbują pracować w dziedzinie marketingu internetowego, postępuje źle. Spędzają czas nierozsądnie i za rok będą w takich samych okolicznościach.

Większość z was, którzy próbują pracować w internecie, ma w każdym tygodniu ograniczoną liczbę godzin, którą może poświęcić na działalność marketingową. Gorąco zachęcam, abyś przeznaczył trochę czasu na czytanie. Jeśli będziesz to robić konsekwentnie przez kilka tygodni, będziesz zdumiony tym, czego się nauczysz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *