Skierowania do sieci biznesowych, gdy jesteś nowy w mieście

Tytuł:
Odniesienia do sieci biznesowych, gdy jesteś nowy w mieście

Liczba słów:
391

Podsumowanie:
Skierowania do sieci biznesowych są krwią życia każdego komputera doradztwo biznesowe. Nawet gdy po raz pierwszy przeprowadzasz się do nowego miasta, masz kontakt z wieloma różnymi firmami, więc musisz być pewien, że sprzedajesz swój nowy biznes tym osobom i natychmiast zacznij budować silną bazę rekomendacji do nawiązywania kontaktów biznesowych.

Słowa kluczowe:
skierowanie do sieci biznesowych, skierowanie do sieci biznesowych

Treść artykułu:
Skierowania do sieci biznesowych to podstawa każdego doradztwa komputerowego biznes. To typ rynku, którego znasz. To sprawia, że sięgnięcie do źródła skierowań jest absolutnie krytyczne.

Problem polega na tym, co się dzieje, gdy nie znasz swojego sąsiada z sąsiedztwa, nie mówiąc już o innych źródłach polecających networking?

Skierowania do sieci biznesowych Nowe miasto

Wiele osób, które rozpoczynają działalność w zakresie doradztwa komputerowego, przeprowadzi się lub przeprowadzi się w nowe miejsce. Ten ruch jest często tym, co przede wszystkim przyspiesza biznes.

Jeśli to ty, możesz pomyśleć, że nikogo nie znasz. Prawdopodobnie jesteś również przytłoczony myślą o uzyskaniu rekomendacji nawiązywania kontaktów biznesowych, zanim zorientujesz się, co jest w Twojej nowej społeczności. Faktem jest, że znasz wiele osób, a ci ludzie dużo wiedzą o społeczności.

Wyciągnij swoją książeczkę czekową i wyciągi z kart kredytowych i zobacz, ile osób spotkałeś podczas zakupów – to są wszystkie potencjalne osoby polecające nawiązanie kontaktów biznesowych:

Wielu sprzedawców to właściciele małych firm i menedżerów. To jest Twój rynek docelowy. Mogą zostać klientami i na pewno znają innych, którzy mogliby być klientami.

Agenci nieruchomości są podłączeni do tego, kto jest i co jest w społeczności. Opowiedz im o swojej firmie i wykorzystaj je jako źródło rekomendacji do nawiązywania kontaktów biznesowych.

Adwokaci, specjaliści od kredytów hipotecznych, urzędnicy ds. Tytułów własności itp. … znowu te źródła skierowań do sieci biznesowych są bezcenne.

Będziesz zdumiony liczbą i typem firm, z którymi już się kontaktowałeś. Przekaż informacje tym firmom i zacznij od razu, konfigurując bogate źródło rekomendacji do nawiązywania kontaktów biznesowych.

Najważniejsze informacje o przekierowaniach do sieci biznesowych

Nawet jeśli przeprowadzisz się do nowego miasta, Twój kanał poleceń do sieci biznesowych jest nadal silny. Spójrz na wyciągi z karty kredytowej, aby dowiedzieć się, w jakiej firmie wydałeś pieniądze w okolicy. Od osób przeprowadzających się po agentów nieruchomości i architektów krajobrazu po dekoratorów – masz już kontakt z osobami, które są skierowane do sieci biznesowych. Upewnij się, że wykorzystujesz każdą okazję, jaką masz z tymi ludźmi, aby promować swój nowy biznes i zacząć budować silną sieć biznesową.

Copyright MMI-MMVI, Small Business Computer Consulting .com. Wszelkie prawa zastrzeżone na całym świecie. {Uwaga dla wydawców: aktywne hiperłącze w polu zasobów autora wymagane w celu zapewnienia zgodności z prawami autorskimi}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *