Silna sprzedaż biżuterii w Oklahomie

Tytuł:
Silna sprzedaż biżuterii w Oklahomie

Liczba słów:
528

Podsumowanie:
Nawet przy rekordowo wysokim poziomie ponad 900 USD za uncję, Jubilerzy z Oklahomy donoszą o silnych wyprzedażach walentynkowych.

Słowa kluczowe:
Biżuteria artystyczna, hurtownia biżuterii kostiumowej, hurtownia biżuterii modowej, hurtownia biżuterii, dostawa biżuterii, biżuteria z pereł, biżuteria do ciała

Treść artykułu:
Dziś jej serce może zabić mocniej. Mógłby zrobić to samo przy kasie. Ale nawet przy rekordowo wysokim poziomie ponad 900 dolarów za uncję jubilerzy z Oklahomy odnotowują wysoką sprzedaż walentynkową.
Zapytaj Kevina Moody’ego, wiceprezesa Moody’s Jewelry, o skok cen złota i oczekuj pewnej, szybkiej odpowiedzi.
„Dobra wiadomość jest taka, że nie miało to negatywnego wpływu na biznes” – powiedział. „Większość ludzi uwierzyłaby, że ludzie by się odstraszyli, ale fakt, że złoto wzrosło, ma na nas niewielki wpływ”.
National Retail Federation szacuje, że walentynkowe wydatki wzrosną w tym roku od zeszłego roku. Ale powiedział też, że wydatki na biżuterię nieznacznie spadną.
Niezależnie od tego, branża jubilerska liczy na to, że ludzie nadal będą wydawać duże pieniądze za niektóre błyszczące przedmioty.
Jim Clark, prezes B.C. Clark Jewelers, z trzema sklepami w Oklahoma City, powiedział, że każdego roku Walentynki stają się silniejszym świętem dla sklepu, ustępując tylko Bożym Narodzeniom.
Sklep również dostrzega wsparcie ze strony prokrastynatorów.
„Walentynki to przede wszystkim dwudniowe święto, jeśli chodzi o sprzedaż” – powiedział Clark. „Większość mężczyzn będzie czekała do ostatniej minuty, więc bez wątpienia 13 i 14 mamy wielki pośpiech”.
Pomimo rosnących cen złota, Clark powiedział, że klienci nie stronili od cennego metalu, którego cena wzrosła do ponad 900 dolarów za uncję.
Zamiast tego Clark powiedział, że klienci często bardziej koncentrują się na liniach, takich jak Hearts on Fire, kolekcja najlepiej oszlifowanych diamentów na świecie.
I nawet jeśli diament jest oprawiony w złoto, Clark powiedział, że cena często zmienia się tylko nieznacznie.
Wysoka cena złota w wielu przypadkach nawet wzbudziła zainteresowanie klientów metalem.
„Ludzie widzą wzrost cen metali szlachetnych, co zwiększa ich chęć ich kupowania oraz świadomość, że złoto jest dość cenne” – powiedział. “ Tęsknią również za rodzajami biżuterii, które są cenne i wzniosłe, takie jak hurtowa biżuteria sztuczna, hurtowa biżuteria modowa, hurtowa biżuteria, dostawa biżuterii, biżuteria z pereł, biżuteria do ciała itp.
Clark powiedział, że jedynymi złotymi przedmiotami, w przypadku których klienci odczują wzrost cen, są głównie przedmioty ze złota, takie jak obrączka ślubna z litego złota mężczyzny.
Clark powiedział, że niektórzy klienci również szukali alternatyw dla złota, nie ze względu na wysoką cenę, ale z powodu tego, co opisał jako kilka interesujących nowych metali, takich jak węglik wolframu.
Złoto często kosztuje około półtora do dwóch razy więcej niż węglik wolframu.
Pomimo pewnych rosnących kosztów, Clark powiedział, że kupujący – zwłaszcza klienci Valentine – nie słabną w swoim pragnieniu biżuterii dla tej wyjątkowej osoby.
– Czasami nawet nas zaskakuje, ile ludzie wydadzą na walentynki – powiedział.
Michael Guillory, menadżer Moody’s na Utica Square, powiedział, że ponieważ tak wiele par zaręczyło się w Walentynki, nie widzi powodu do spadku sprzedaży niezależnie od aktualnej ceny metali szlachetnych.
„To były udane wakacje i widzę, że są równie dobre jak w zeszłym roku” – powiedział. „Z biżuterią nigdy nie można się pomylić; jest wyrazem celebracji miłości ”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *