Rozpocznij swój marketing z zasadą 5

Tytuł:
Rozpocznij marketing dzięki „zasadzie 5”

Liczba słów:
528

Podsumowanie:
Czy widzisz oczekiwane wyniki swoich działań marketingowych ? W tym artykule przedstawiono prostą, ale sprawdzoną technikę, która zapewnia stały wzrost marketingu!

Słowa kluczowe:
marketing, pieniądze, teleseminars

Treść artykułu:
Pozwól, że zapytam Cię i bądź ze sobą szczery, czy osiągasz wyniki chcesz w swoim biznesie? Jeśli jesteś świetny, ta wiadomość pomoże Ci przejść na wyższy poziom. Jeśli nie, nie martw się, to z pewnością postawi cię na właściwej ścieżce.

Teraz przeczytałem również badania, w których brak kapitału jest głównym powodem upadku większości małych firm, jednak zamierzam wyjść na prostą i powiedzieć, że chociaż nie mogę tego udowodnić Uważam, że jednym z największych powodów niepowodzeń lub słabych wyników w biznesie jest brak skutecznego marketingu.

Kiedy kilka lat temu uczestniczyłem w seminarium T. Harva Ekera, wspomniał, a ja cytuję, „aby zarabiać pieniądze, potrzeba kreatywności”. Innymi słowy, do zarabiania pieniędzy nie potrzeba pieniędzy; zarabianie pieniędzy wymaga kreatywności. Dla większości z nas jest to trudny do zrozumienia koncept. Z pewnością był to dla mnie, dopóki nie zacząłem czytać kilku książek o marketingu partyzanckim autorstwa Jaya Conrada Levinsona, które dotyczą głównie wykorzystywania potliwości i kreatywności zamiast pieniędzy do promowania twojego biznesu.

Dlaczego teraz ci to mówię? Zasadniczo, aby położyć podwaliny pod klejnot, którym się z wami dzisiaj podzielę. Ten klejnot to prosta, ale skuteczna technika, którą nauczyłem się od dwóch moich mentorów, Marka Victora Hansena i Jacka Canfielda.

Ta technika nazywa się „zasadą 5” i oznacza po prostu robienie co najmniej 5 rzeczy każdego dnia w celu osiągnięcia określonego celu.

Odkąd nauczyłem się tej koncepcji dawno temu, rozszerzyłem ją nieco, aby była dla mnie bardziej odpowiednia i skuteczna. Domyślam się, że jest duża szansa, że będzie pasować również do Ciebie.

Oto moja adaptacja, którą nazywam „Zasadą 5 Marketingu”. Zasadniczo oznacza to wykonywanie co najmniej 5 działań marketingowych każdego dnia, aby skutecznie promować siebie lub swoją firmę. Zobowiązujesz się do tego i masz praktycznie gwarantowany sukces.

Teraz może to oznaczać wykonanie 5 połączeń telefonicznych z kluczowymi klientami, zorganizowanie teleseminarium dla 5 lub więcej potencjalnych klientów, wysłanie komunikatu prasowego do 5 publikacji, które trafią do Twojej grupy docelowej lub jakiekolwiek inne działania marketingowe są najbardziej efektywne Twój interes. Po prostu upewnij się, że robisz 5 rzeczy każdego dnia, bezbłędnie, ponieważ duża część marketingu polega na spójności.

Mówiąc o spójności, świetnym sposobem na pociągnięcie siebie do odpowiedzialności i śledzenie kursu jest prowadzenie dziennika, w którym zapisujesz 5 działań marketingowych, które wykonałeś każdego dnia.

Jeśli stwierdzisz, że poślizgniesz się i nie załatwisz sprawy, polecam zatrudnić trenera lub kolegę, aby stał się dla Ciebie partnerem odpowiedzialnym za odpowiedzialność – wtedy możesz do nich zadzwonić lub wysłać e-mail, informując, że zaszczyciłeś swoje zaangażowanie. To tylko dodaje coś, co zainspiruje Cię do zrobienia tego.

Więc zobowiązuj się do tego, zapisuj w dzienniku i bądź odpowiedzialny za stosowanie zasady 5 w swoim marketingu każdego dnia i patrz, jak Twoja firma się rozwija.

© 2006 Online Marketing Muscle – Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *