Różnica między drukowaniem krótkoseryjnym a drukowaniem na żądanie

Tytuł:
Różnica między drukowaniem krótkoseryjnym a drukowaniem na żądanie

Liczba słów:
410

Podsumowanie:
Drukowanie krótkoseryjne i drukowanie na żądanie są do siebie podobne w być może warunki w toku. Jednak te dwa mają swoje własne odmienności.

Słowa kluczowe:
drukowanie w krótkich seriach

Treść artykułu:
Znajomość różnicy między drukowaniem krótkoseryjnym a drukowaniem na żądanie jest kluczową kwestią kompleksowo zrozumieć te dwie usługi poligraficzne. Druk krótkoseryjny i druk na żądanie są nieco podobne, być może pod względem procesu. Jednak te dwa mają swoje własne odmienności.

Z definicji, krótki okres to termin branżowy używany do opisania powielania lub powielania w małych ilościach, zwykle od 1 do 500 kopii. Druk krótkoseryjny pozwala na drukowanie mniejszych nakładów. Możesz wydrukować do 500 kopii wszystkiego, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, czy są to kolorowe pocztówki, plakaty czy ulotki. Krótkie serie druku oznaczają również, że możesz szybciej odzyskać swoje potrzeby w zakresie drukowania.

A drukowanie na żądanie to najnowsza technologia wykorzystująca techniki druku cyfrowego do tworzenia standardowych wydruków w szybkim i ekonomicznym procesie.

Jeśli chodzi o ich odmienności, druk na żądanie, jest to tworzenie jednej kopii na raz za pomocą różnorodnych metod produkcji i produkcji krótkoseryjnej, która daje bardzo małe ilości, głównie używane do przyjęcia kursów i małych zlecenia księgowo-handlowe.

Druk na żądanie to dość nowa adaptacja technologii druku krótkoseryjnego, którą większość firm poligraficznych wykorzystuje do produkcji wysokiej jakości druku krótkoseryjnego. Istnieje jednak kilka różnic między drukowaniem w krótkich seriach a drukowaniem na żądanie.

• Drukowanie na żądanie drukowanie na żądanie zazwyczaj daje wybór standardowych szablonów i oferuje bardzo mało niestandardowych projektów i niewiele myśli o projekcie drukowania. Druk krótkoseryjny nie oferuje standardowych szablonów.
• Większość usług drukowania na żądanie produkuje książki o rozmiarach do 5,5’x8,5 ‘bez wyjątków, książki o niewielkich nakładach; nie mogą mieć odcisku na grzbiecie. Bardzo niewiele usług drukowania na żądanie może wyprodukować książkę ze zintegrowaną graficzną oprawą w twardej oprawie. Druk krótkoseryjny nie wymaga standardowego rozmiaru. Ponieważ druk krótkoseryjny może dostosować projekt każdej książki, drukowanie krótkoseryjne może również tworzyć książki, które są wyjątkowe i wyróżniają się.
• Druk na żądanie drukowanie zazwyczaj tworzy tylko książki w twardej oprawie. Druk krótkoseryjny pozwala uzyskać całkowicie niestandardowe, przerobione lub szyte w oprawie bibliotecznej książki w twardej oprawie, które przetrwają pokolenia.
• Drukowanie na żądanie drukowanie publikowanie prac w stanie „takim, w jakim jest” i pozostawienie wszystkiego tobie. Druk krótkoseryjny może obsłużyć cały proces wydawniczy za Ciebie.

Bez względu na to, ile podobieństw mogą mieć te dwa, oba kończą się tą samą metodą, te dwa wykorzystują podobne procesy druku cyfrowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *