Pustelnicy nie muszą się ubiegać

Tytuł:
Pustelnicy nie muszą się zgłaszać

Liczba słów:
499

Podsumowanie:
Czy jesteś zbyt nieśmiały, aby nawiązać rozmowy z innymi ludźmi? Hmm… A co z e-mailami, z pewnością wysłanie komuś e-maila nie jest strasznie zniechęcające, prawda? To jest? Więc jesteś w złym interesie. Marketing sieciowy oznacza dokładnie to, co mówi. Jesteś sprzedawcą sieciowym. Oznacza to, że musisz nawiązywać kontakty, a jeśli nie zrobisz tego najważniejszego, nigdy nie odniesiesz sukcesu.

Wymiana ruchu to dobre miejsce, aby zacząć doskonalić sztukę zostania dobrym mentorem. Na większości giełd, gdzie …

Słowa kluczowe:
marketing, wymiana ruchu, ruch, skierowania, downline

Treść artykułu:
Czy Ty też boisz się nawiązać rozmowy z innymi ludźmi? Hmm… A co z e-mailami, z pewnością wysłanie komuś e-maila nie jest strasznie zniechęcające, prawda? To jest? Więc jesteś w złym interesie. Marketing sieciowy oznacza dokładnie to, co mówi. Jesteś sprzedawcą sieciowym. Oznacza to, że musisz nawiązywać kontakty, a jeśli nie zrobisz tego najważniejszego, nigdy nie odniesiesz sukcesu.

Wymiana ruchu to dobre miejsce, aby zacząć doskonalić sztukę zostania dobrym mentorem. W większości giełd, kiedy otrzymasz skierowanie do programu, zostaniesz powiadomiony przez administratora witryny. To jest świetne, ponieważ możesz podjąć natychmiastowe działania, aby upewnić się, że pozostaniesz w pamięci rekruta. Jeśli nie możesz tego zrobić od razu, odpowiedz na to ostrzeżenie w ciągu 24 godzin. Wyślij swojemu poleceniu prywatną wiadomość, jeśli ta funkcja jest dostępna na giełdzie ruchu. Jeśli nie, wyślij e-mail, komunikator, a nawet zadzwoń do nich przez telefon. Wiem, że nie jest to wybór dla każdego, ale działa nawet lepiej niż poczta. Jednak jeśli nalegasz na wysłanie jakiejś pisemnej wiadomości, są to co robić i czego nie robić.

Pamiętaj, aby w wiadomości powitalnej podziękować tej osobie za dołączenie do programu. Wskaż miejsca, w których nowi członkowie znajdą pomoc dotyczącą strony, np. Samouczek lub sekcja FAQ. Powiedz osobie, że z przyjemnością pomożesz, jeśli nadal ma pytania, i podaj swoje dane kontaktowe.

Im więcej sposobów umożliwiasz ludziom kontakt, tym lepiej. Podaj im swój adres e-mail, adres IM, a nawet numer telefonu. Jeśli nie chcesz tego robić, może Twój numer telefonu komórkowego wydaje się lepszy. Pamiętaj tylko, że zawsze możesz zmienić numer, ale większość osób, które do Ciebie dzwonią, szuka tylko wskazówek dotyczących własnej kariery online. Szukają latarni morskiej. Możesz być dla nich latarnią morską, jeśli nie nadużyjesz tego przywileju.

Sponsorzy, którzy wysyłają w swoich wiadomościach reklamę innego programu, wysyłają spam, czysty i prosty. Nie rób tego. Poza tym, że jest to niezgodne z warunkami korzystania z usługi w większości giełd, jest to po prostu niegrzeczne. Zaoferuj pomoc i wskazówki, a ta osoba prawdopodobnie i tak dołączy do Twojego programu, tylko dlatego, że poświęciłeś swój czas na pomoc.

Nie mogę powiedzieć, ile otrzymałem e-maili, w których napisano: „Dołączyłem do programu XYZ, a mój sponsor nadrzędny powiedział, że zadzwoni, ale nigdy tego nie zrobiła” lub „Nigdy nie wiedziałem Miałem sponsora upline w XYZ ”. Cóż, szkoda, że nie byłeś sponsorem upline tej osoby w tej wymianie ruchu, co? Prawdopodobnie będziesz w innych, jeśli tylko dasz mu trochę wsparcia. Ludzie, to zimna, okrutna sieć WWW. Bądź miły dla innych, a na pewno ci się uda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *