Pułapki na rynku mieszkaniowym i jak zostałem uwięziony.

Tytuł:
Pułapki na rynku mieszkaniowym i jak zostałem uwięziony.

Liczba słów:
1385

Podsumowanie:
Marcelo został zniszczony w grze Real Estate, więc nie musisz.

Słowa kluczowe:
nowe domy, domy w Wirginii, nieruchomości, zarabianie na nieruchomościach

Treść artykułu:
Gra mieszkaniowa w Gainesville w Wirginii , nie mówiąc już o wszystkich innych obszarach Wirginii, stało się czymś, z czego można się uśmiechać. Chodzi mi o to, że jest oczywiste, że podczas boomu na rynku nieruchomości zarabiali wszyscy oprócz tych, którzy patrzyli z boku i wskakiwali do pociągu, który oddalał się tylko po to, by poślizgnąć się i zgnieść na torach. Witaj w moim świecie.

Jestem 26-letnim bezrobotnym młodym mężczyzną, który ma trochę za głowę, ale przynajmniej ma czelność wypluć swoje doświadczenie online, aby inni mogli z niego skorzystać. Kiedy wszystko inne zawiedzie, daj upust i pozwól światu poczuć twój ból. Mieszkam w Gainesville w Wirginii (tak, jest jeszcze inne Gainesville poza Florydą) z moją żoną, piękną małą dziewczynką i szwagrem i możesz zapytać, co do cholery robimy w 5 sypialni, 5 łazienkach, 4 piętrze, 3800 25 akrów nieruchomości, kiedy nas na nią nie stać? Powiem ci, co próbowałeś zarobić, ale chłopak zrobił to prosto w szczękę.

Kupiliśmy nasz dom od NV naďve, ponieważ możemy mieć nadzieję, że odwrócimy tego burgera i ugotujemy go na drugiej stronie, ale to my się przewróciliśmy i jeśli chodzi o zarabianie dolara, zdecydowanie tracimy dolara lub trzy. Jak mogę być taka radosna w tej całej sprawie, cóż, życie mnie, mojej żony, mojej córki i szwagra prawie się nie skończyło, więc naprawdę nie mam powodu do narzekania, zwłaszcza że jestem w dobrym zdrowiu i dobry stan umysłu. Ale czy zaszkodziło to naszej rodzinie, tak, bardziej finansowo niż cokolwiek innego, i radziłbym młodym nabywcom domów, aby spowolnili załamania, kiedy skaczą do kupna nowego domu.

Nie winić domów NV, ale korzystali z własnych rzeczoznawców na podstawie sprzedaży ich drogich domów, a nawet spekulowali, że nasz dom jest wart 100 tysięcy więcej niż to, co za niego zapłaciliśmy. Byliśmy nawet na etapie obniżenia o 20% innego kapitału pożyczonego od naszych teściów, aby umowa była jeszcze lepsza.

HEJ WSZYSCY, wyjaśnijmy jedną rzecz w porządku, przede wszystkim nigdy i mam na myśli NIGDY nie idź za słowami budowniczych, kiedy mówią, że nieruchomość jest warta więcej niż to, czym jest naprawdę, oni odgarniają tak gorąco śmieci w gardle przez cały dzień, jeśli naprawdę chcesz kupić ten ładny nowy dom, zawsze uzyskaj niezależną wycenę, ZAWSZE! Ponieważ powiem ci, ile możesz stracić więcej niż pieniądze z wyceny, możesz być na przeszkodzie, zwłaszcza jeśli chcesz odwrócić nieruchomość, myśląc, że masz już kapitał w tej nieruchomości. Po pierwsze, stracisz dużo CZASU i panie i panowie, czas to nie pieniądz na rekordy, których nie możesz zarobić, pomnożyć, pożyczyć lub odzyskać tak, jak możesz za pieniądze, więc proszę, uwzględnij czas w każdej inwestycji związanej do nieruchomości i do diabła z czymkolwiek innym w życiu.

Więc mamy tę jedną część prosto od nowych budowniczych domów, którzy dadzą ci niebo i ziemię na sprzedaż, czy masz jakąś decyzję w tym wszystkim? Oczywiście, że tak zrobiłem i zawaliłem się i słono za to płacę. Mam na myśli, że mój kredyt hipoteczny jest 5 razy większy niż zarabiam 5 razy! Pomyślałem, że do tej pory rzuciłbym tego gotowego świra, który dosłownie zjada mój kapitał żywcem (ile mi zostało).

Możesz powiedzieć hej MR. 5 razy więcej niż robisz to, co palisz? Ale prawda jest taka, że o to chodzi. Młodzi ludzie kupują, aby odwrócić i zarobić złotówki, a to, co naprawdę próbują zrobić, to odwrócić, więc co ich obchodzi, jeśli nie stać ich na nieruchomość za 6 lub 7 miesięcy, myślą, że będzie to problem kogoś innego do tego czasu i wtedy musisz zdać sobie sprawę, że nigdy nie powinieneś wykupywać swoich środków, ponieważ nic nie jest pewnym zakładem, ale potem znowu uzyskujesz świetne zwroty przy niewielkich ryzykownych inwestycjach (ale to nie jest tu ani tam, ale na pewno więcej tutaj niż tam ).

Staliśmy się społeczeństwem, które może zaciągać pożyczki, nie mając wystarczających dochodów, aby sobie na nie pozwolić. Możesz obracać hamburgery w McArches (i nie ma w tym nic złego) i posiadać 3 domy, wierz mi, że płacę podatki i często to widziałem w tym roku. Czy istnieje jakiś poziom oszustw mieszkaniowych? Jasne, że tak, ale nie jestem arbitrem (ani arbitrem-zdrajcą) w tej grze i na pewno nikogo nie sprzedam.

Ale pomyśl przez chwilę, dlaczego jest to ważna lekcja życiowa dla was, młodych i starszych ludzi, którzy nie mają pojęcia (reszta z was prawdopodobnie o tym wie) banki nie udzielają pożyczek dochodowych z przyzwoitym kredytem za duże kwoty (więcej niż może sobie pozwolić przeciętna osoba) i szczerze oczekiwać niskiego poziomu niewypłacalności (default oznacza ludzi, których nie stać już na kredyt hipoteczny i rezygnują z niego, dosłownie „wykluczają”) to szalone.

Te banki podbiły rynek, ponieważ jeśli możesz kupować poza swoimi środkami, celujesz w t

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *