Publikowanie raportów specjalnych i ebooków bez żadnych kosztów

Tytuł:
Publikowanie raportów specjalnych i e-booków bez żadnych kosztów

Liczba słów:
225

Podsumowanie:
Więc chcesz rozpocząć publikowanie specjalnych raportów i e-booków używać jako narzędzi marketingowych i sprzedawać jako produkty. Ale nie masz budżetu na rozpoczęcie tego nowego przedsięwzięcia. Oto wskazówka, która pomoże Ci rozpocząć pracę bez żadnych kosztów.

Słowa kluczowe:
marketing, marketing niskokosztowy, publikowanie, ebooki, raporty specjalne

Treść artykułu:
Więc chciałbyś zacząć publikować specjalne raporty i książki elektroniczne do wykorzystania jako narzędzia marketingowe i do sprzedaży jako produkty. Ale nie masz budżetu na rozpoczęcie tego nowego przedsięwzięcia. Oto wskazówka, która pomoże Ci rozpocząć pracę bez żadnych kosztów.

Tradycyjną drogą do publikowania produktów cyfrowych jest zakup oprogramowania zaprojektowanego specjalnie do tworzenia plików PDF, takiego jak Adobe Acrobat.

Ale jest inna opcja, która nie kosztuje ani grosza. Skorzystaj z bezpłatnego oprogramowania do tworzenia plików PDF dostępnego w Internecie.

Jeśli nie masz nic przeciwko oglądaniu kilku reklam za każdym razem, gdy tworzysz plik PDF, polecam korzystanie z PDF995. Możesz pobrać ich bezpłatne oprogramowanie ze strony http://www.pdf995.com i użyć go do tworzenia formatów PDF wszystkich swoich e-booków i specjalnych raportów lub innych plików, które chcesz przekonwertować do formatu PDF.

Po zainstalowaniu bezpłatnego oprogramowania po prostu wydrukuj dokumenty, które chcesz przekonwertować, i wybierz PDF995 jako drukarkę docelową. I voila! Twój plik został przekonwertowany.

Pamiętaj, aby pobrać również oprogramowanie PDF Edit and Signature, aby móc korzystać z ich funkcji edycji i zabezpieczeń. Używam PDF995 od miesięcy i uwielbiam to. Jest prosty i łatwy w użyciu, a co najważniejsze, nie kosztuje ani grosza!

(C) 2005 Debbie LaChusa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *