Przesyłanie do katalogu Automatyczne i ręczne przesyłanie

Tytuł:
Przesyłanie katalogu – automatyczne przesyłanie ręczne v / s

Liczba słów:
253

Podsumowanie:
Usługa przesyłania katalogu to wyspecjalizowana usługa, a nie proste dane praca wstępna, jak myśli większość ludzi.

Słowa kluczowe:
Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, seo, przesyłanie do katalogu

Treść artykułu:
Usługa przesyłania katalogu to wyspecjalizowana usługa, a nie zwykłe wprowadzanie danych praca, jak myśli większość ludzi. Przesyłanie katalogu wymaga precyzyjnej znajomości SEO, a poziom umiejętności ma znaczenie, gdy dostępna jest ograniczona przestrzeń do przesłania. Większość niewykwalifikowanych lub nie-SEO ma tendencję do przycinania drugiej części opisu, jeśli jest on zbyt długi, nie wiedząc, że w większości przypadków szkodzi to kampanii, a cały cel przesyłania do katalogu jest tracony przez bardzo PROSTO wyglądający plon.

Wykwalifikowany dostawca usług przesyłania katalogu zawsze będzie miał 2 zestawy opisu i kotwicy gotowe, zanim rozpocznie przesyłanie. Ten czynnik jest całkowicie tracony podczas automatycznego przesyłania. Właśnie dlatego nigdy nie należy próbować używać automatycznego przesyłania. Uważam, że ręczne zgłoszenia robiłem precyzyjnie dbając o najlepszą dostępną kategorię. Proces dopasowywania najlepiej przeprowadzić z czynnikiem LUDZKIM.

Jest bardzo niewiele katalogów, które pozwalają na automatyczne przesyłanie, a większość z nich zawiera kod weryfikacyjny, który zapobiega takiemu procesowi. Oprogramowanie automatyczne pomija te katalogi, które stanowią większość wszystkich katalogów internetowych.

Można również zauważyć, że przesłanie do katalogu traci swój cel, jeśli zostanie przesłane do niewłaściwej kategorii – albo zostanie odrzucone przez moderatora, albo jeśli jest na liście, nie pomaga w wyszukiwaniu frazy. Błędnie wymieniona witryna internetowa nie odniesie sukcesu dzięki powiązanemu z nią słowu kluczowemu. To raczej strata czasu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usługach przesyłania katalogów – skontaktuj się z witryną autora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *