Przestań marnować tysiące dolarów na leady

Tytuł:
Przestań marnować tysiące dolarów na leady

Liczba słów:
763

Podsumowanie:
W tym artykule wyjaśniono, jak uniknąć bolesnego procesu kupowania potencjalnych klientów
i dzwoniąc na zimno do setek osób, aby uzyskać kilka rejestracji biznesowych.
Możesz nauczyć się korzystać z systemu, który może być łatwo odtworzony przez twoją organizację, tworząc
rozpęd w swojej firmie i jej.

Słowa kluczowe:
Marketing sieciowy, leady, biznes domowy, promocja strony internetowej, systemy sponsoringu

Treść artykułu:
Autor: Timothy J Langen
1 lipca 2006

Jeśli jesteś podobny do mnie, a raczej powinienem powiedzieć, jak kiedyś, to prawdopodobnie kupujesz miesięczny przydział rzekomo świeżych potencjalnych klientów, którzy chcą rozpocząć biznes w domu. Następnie siadasz i przygotowujesz skrypt i prawdopodobnie modyfikujesz go i ponownie modyfikujesz, a następnie siadasz z ręką na telefonie, zbierając odwagę, by go podnieść i wybrać pierwszy numer. Większość z nas musi przezwyciężyć strach i jest to oczywiście strach przed odrzuceniem. Istnieją tysiące ludzi, którzy mogliby rozpocząć i prowadzić odnoszący sukcesy biznes, gdyby nie ten strach. Kiedy w końcu zdobędziesz się na odwagę i zadzwonisz i masz szczęście, że skontaktujesz się z żywą osobą, albo będą wściekli, że wezwano ich dziś po raz dwudziesty, albo chcą założyć firmę i nie chcą poświęcić czas lub pieniądze niezbędne do jego budowy. Ten typ odrzucenia w kółko może zabić ducha nowego budowniczego biznesu i spowodować, że zamkną sklep, zanim jeszcze zaczną. Na szczęście jest rozwiązanie.

Powiedziano nam, że musimy sortować i przesiewać, obliczać liczby, szukać nieoszlifowanych diamentów. W ciągu ośmiu lat pracy w marketingu sieciowym traciłem czas na sortowanie i przesiewanie, obliczanie liczb i znajdowanie nieoszlifowanych diamentów. Odniosłem spore sukcesy, ale nie mogę powiedzieć, że ci, których się zapisałem, odnieśli taki sukces. To naprawdę NIE jest system, który można łatwo odtworzyć, chyba że masz niezwykłą motywację, aby działał! Martwiło mnie to i spędziłem lata na poszukiwaniu systemu, który byłby łatwy do odtworzenia, tak aby wszyscy ludzie, których zapisałem, mieli taką samą szansę jak ja, aby zbudować biznes, który będzie się rozwijał i ostatecznie sam nabrał rozpędu.

Ten system istnieje! System nosi nazwę Finansowany System Sponsorowania.

Sekretem uzyskiwania dochodu rezydualnego w biznesie w Internecie jest Duplikacja! Pomagając innym online w budowaniu ich biznesu, bez potencjalnych klientów i odrzucenia, nasze dochody osobiste rosną w znacznie szybszym tempie, podobnie jak dochody zapisanych przez Ciebie osób. Ten finansowany system sponsorowania pomaga zarówno tym, którzy dopiero zaczynają, jak i tym, którzy mają już podstawowy program, na którym pracują. Najlepsze w tym systemie jest to, że będzie on generował dochody dla Ciebie i osób z Twojej grupy w wielu strumieniach. System pozwoli Ci zarobić, nawet jeśli początkowo nie rejestrujesz się w swojej podstawowej firmie.

Sposób działania tego systemu polega na korzystaniu z bezpłatnych i niedrogich metod reklamowych, które generują ruch w tanim biznesie, którego używasz jako kwalifikatora. Ta firma nie jest Twoją podstawową i powinna mieć bezpłatną wersję próbną z bardzo niskimi kosztami, aby dołączyć i utrzymać członkostwo. Ten rodzaj działalności przyniesie stosunkowo niewielki dochód, ale jego głównym celem jest zakwalifikowanie osób, które zarejestrują się do Twojego bezpłatnego systemu sponsorowania kapitałowego, jako osób, które są warte Twojego czasu i wysiłku, aby pomóc.

Korzystając z systemu sponsorowania finansowanego, nie spędzasz czasu z nikim, dopóki nie zdecydują się oni na możliwość niskiego kosztu lub nie zarejestrują się przy użyciu jednej lub więcej tanich metod reklamowych, co również generuje dla mnie niewielką lub umiarkowaną prowizję i będą dla nich promować swój własny system sponsorowania. System przedstawia krok po kroku metodę dla każdej osoby, której należy przestrzegać, aby mogła odtworzyć Twój sukces. Jedynym sposobem, aby nie osiągnęli wyników, jest nieprzestrzeganie systemu. Sukces tego systemu oznacza, że nigdy więcej nie będę musiał dzwonić na zimno, aby zbudować firmę i automatycznie wprowadza osoby pode mną w systemie do mojej podstawowej działalności i pozwala tym, którzy są pode mną, na dołączenie do mojej podstawowej działalności lub, jeśli już ją mają, wprowadź własne, aby system przedstawił je swoim członkom. W ciągu moich 8 lat marketingu jest to jedyny system, jaki znalazłem, który daje każdemu takie same szanse odniesienia sukcesu, bez konieczności bycia profesjonalnym prezenterem lub sprzedawcą. Jest to bez wątpienia najlepszy, dobrze przemyślany system odtwarzania sukcesu Home Business, jaki istnieje dzisiaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *