Przesłanie katalogu daje Ci możliwość …

Tytuł:
Wysłanie katalogu daje Ci możliwość…

Liczba słów:
386

Podsumowanie:
Przesłanie katalogu daje ogromne ilości jakości – linki jednokierunkowe. Jak osiągnąć najlepsze rankingi w wyszukiwarkach. Zacznij od wiedzy. Pobierz darmową osobę przesyłającą katalog już dziś.

Słowa kluczowe:
autor katalogu, najwyższe pozycje w wyszukiwarkach, wysokie pozycje, artykuły, oprogramowanie, wolne oprogramowanie, sukces, promocja, ekspozycja

Treść artykułu:
Ponieważ wyszukiwarki ewoluują każdego dnia, uzyskanie najlepszych rankingów w wyszukiwarkach jest coraz trudniejsze.

Obecnie wyszukiwarki bardzo faworyzują strony internetowe, które mają dużą liczbę wysokiej jakości, jednokierunkowe linki kierujące do nich. Z tego powodu jest absolutnie niezbędne, abyśmy konsekwentnie starali się, aby inne strony internetowe łączyły się z nami, BEZ linków do nich.

Tak, wzajemne powiązanie staje się coraz mniej wartościowe. Umieszczenie witryny w katalogach witryn internetowych to doskonały sposób na uzyskanie wysokiej jakości linków jednokierunkowych prowadzących do Twoich witryn internetowych. Widzisz, wiele katalogów witryn internetowych ma wysoką pozycję w rankingu strony i jest dostępnych od kilku lat.

Oto dwa najważniejsze kryteria określające, co to jest dobry link, a co zły. Te dwa kryteria to:

Wiek witryny, do której prowadzą linki
Pozycja strony internetowej, do której prowadzą linki
Biorąc to pod uwagę, wiele z tych katalogów ma zarówno wysoką pozycję w rankingu, jak i stare strony internetowe, dając im większy autorytet i moc w wyszukiwarkach.

Nie tylko to, ale istnieją dosłownie tysiące katalogów witryn w Internecie, do których możesz przesłać swoją witrynę całkowicie za darmo! Chociaż znalezienie tych katalogów zajmuje trochę czasu, a następnie ręczne wypełnienie wszystkich wymaganych kryteriów, aby przesłać witrynę, jest to doskonały sposób na podniesienie pozycji w wyszukiwarkach.

Na rynku jest kilka dobrych programów do przesyłania katalogów witryn internetowych. Najlepszym z nich jest produkt o nazwie Directory Submitter stworzony przez Brada Callena. Zasadniczo wystarczy 1 raz wprowadzić dane swojej witryny do programu, a następnie kliknąć dowolny z ponad 1600 katalogów witryn internetowych w oprogramowaniu, aby automatycznie wypełnić wszystkie kryteria przesyłania. Kliknij przycisk przesyłania, a Twoja witryna zostanie natychmiast dodana do katalogu witryny.

Nie tylko oszczędza to czas na znajdowaniu wszystkich tych katalogów, ale także pozwala zaoszczędzić niesamowitą ilość czasu na wypełnianiu wszystkich kryteriów zgłaszania witryn. Aby dowiedzieć się więcej o przesyłaniu katalogów, kliknij poniższe łącze:

http: //25129.bryxen5.hop.clickbank.net

Ale zachowaj to dla siebie, tak jak chciałbym aby zachować tę naszą tajną broń 🙂

Ciesz się!

Stanley Matson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *